Omsk – Magnitogorsk 1:3 (kon.) | Kazaň – Minsk 3:5 (kon.) | Dynamo Moskva – Jaroslavl 4:3 (po pr.)
Dynamo Moskva
4:3 (1:0, 0:3, 2:0 - 1:0)
Lokomotiv Jaroslavl
Pondělí 26.09.2016, 18:30 • VTB Ice Palace • KHL

To je ode mě pro tuto chvíli vše. Na shledanou u nějakého dalšího online přenosu. (21:09:46)

Československá stopa

Do zápasu nezasáhl žádný český ani slovenský hokejista.

Dinamo Moskva konečně potěšilo domácí fanoušky, když na třetí pokus dokázalo zvítězit na svém ledě. Domácí prohrávali po 40 minutách 1:3, ale zápas nakonec dotáhli do prodloužení, kde v čase 62:55 rozhodl Alexej Cvetkov.

62:55 Alexej CVETKOV - 4:3

62:55
    Dinamo právě vstřelilo branku!
    Je rozhodnuto! Domácí rychle přešli do útoku, Karsums na levé straně posunul kotouč na ALEXEJE CVETKOVA, a ten zblízka propálil Murygina. Asistence: Martins Karsums.

62:23
    Nikulin pálí nepřesně a Dinamo pokračuje v útočné snaze.

62:11
    Jenže přerušení stále nepřichází, hra se neustále přesouvá z jedné strany na druhou.

60:35
    Končí obě vyloučení ze závěru třetí třetiny, takže do přerušení bude na ledě k vidění pět hráčů v poli na obou stranách.

60:01

Domácí nejprve snížili na 2:3 a v poslední minutě zápasu se uchýlili ke hře bez brankáře, která přinesla úspěch, jelikož v čase 59:16 srovnal na 3:3 střelou od modré Mat Robinson. Čeká nás tedy pětiminutové prodloužení 4 na 4, které pokud nerozhodne, přijdou na řadu nájezdy.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00
    59:16 Mat ROBINSON - 3:3

59:16
    Je vyrovnáno! MAT ROBINSON prostřelil od modré vše, co mu stálo v cestě, a domácí fanoušci jsou na nohou! Dinamu nakonec vyšla hra bez brankáře a zdá se, že uvidíme prodloužení. Asistence: Alexandr Rybakov.

59:00
    Domácí odvolali brankáře a v poli mají početní převahu 5 na 4.

58:35
    Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Vladislav Gavrikov – 2 min., hrubost).

58:35
    Vyloučení v týmu Dinamo Moskva (Jakov Rylov – 2 min. + 10 min. osobní trest, naražení zezadu).

Martin Švejkar

Branky a nahrávky: 18. Rybakov (Sopin), 47. Cvetkov (Fjodorov, Robinson), 60. Robinson (Rybakov), 63. Cvetkov (Karsums) – 23. Kontiola (Apalkov, Averin), 36. Apalkov (Averin, Kontiola), 39. Polunin (Korškov, Koledov)

Dynamo Moskva: Jerjomenko (Lazušin) – I. Nikulin, Rylov, Robinson, Barancev, Hietanen (C), D. Višněvskij, Solovjov – Karpov, Dugin, Karsums – Igumnov, Gorovikov, Brjukvin – Podšendjalov, Cvetkov, Fjodorov – Kokujov, Rybakov, Sopin – K. Kostin.
    Lokomotiv Jaroslavl: Murygin (Sudnicin) – Koledov, Gavrikov, Kronwall (C), Ljubuškin, Pašnin, Rafikov, Manuchov – Averin, Kontiola, Apalkov – Kozun, Loktionov, Talbot – Kartajev, Iljenko, E. Galimov – Fatějev, Kraskovskij, Korškov – Polunin.

Rozhodčí: Vladimír Baluška, Rafael Kadyrov – Alexandr Sysujev, Roman Šichanov

Diváci: 5.114