Novokuzněck – Ufa 0:3 (kon.) | Novosibirsk – Čeljabinsk 2:1 (2:0 po s.n.) | Omsk – Magnitogorsk 0:3 (kon.)
Čerepovec – Chabarovsk 2:1 (kon.) | N.Novgorod – Jekatěrinburg 2:1 (kon.) | CSKA Moskva – Kunlun 3:0 (kon.)
Petrohrad – Vladivostok 3:2 (1:0 po s.n.) | Soči – Barys 3:6 (kon.) | Spartak Moskva – Chanty-Mansijsk 2:3 (kon.)
po s.n. (1:0)
SKA Petrohrad
3:2 (0:0, 2:0, 0:2 - 0:0)
Admiral Vladivostok
Úterý 27.09.2016, 18:30 • Ice Palace • KHL

Já se s vámi loučím, přeji příjemný zbytek večera a děkuji za pozornost. (21:08:26)
    Sergej Děrgačjov dostal po zápase dort ke svým 20. narozeninám

Celkový poměr střel na bránu – 45:32.

Je konec, na samostatné nájezdy vítězí domácí celek SKA Petrohrad! Dnes jasně dominoval a dlouho to vypadalo, že neinkasuje ani gól. Ovšem v 56. minutě přišlo snížení a o dvě minuty později velká chyba brankáře Šesťorkina, díky čemuž dnes Admiral Vladivostok vyválčil alespoň velmi cenný bod!

Nikita GUSEV - 3:2

V samostatných nájezdech zvítězil tým SKA Petrohrad.

64:52
    Bělovova střela přes celé hřiště končí v lapačce Bobkova, následují samostatné nájezdy.

64:01
    Prodloužení čtyři na čtyři nám přináší více střeleckých pokusů, oba brankáři se ale koncentrují a vše chytají.

62:44
    Šesťorkin zlikvidoval únik jednoho z útočníků hostů! Teď domácí brankář odčinil svoje zaváhání z konce třetí třetiny.

62:23
    V prodloužení se zatím zdá být aktivnější Admiral.

Tomáš Teplý

Branky a nahrávky: 24. Kovalčuk (Zubarev, S. Plotnikov), 29. Koskiranta (Zubarev, S. Plotnikov), rozh. náj. N. Gusev – 56. Wright (Blum, Gorškov), 58. Sabolič (Gavrilenko, Zemčjonok)