Vítkovice – K. Vary 3:2 (2:1 po s.n.) | Olomouc – Třinec 1:2 (kon.) | Mladá Boleslav – Plzeň 3:2 (kon.)
Chomutov – Pardubice 5:6 (po pr.) | Mountfield HK – Sparta 2:3 (kon.) | Kometa Brno – Litvínov 7:1 (kon.)
HC Olomouc
1:2 (1:0, 0:1, 0:1)
HC Oceláři Třinec
Úterý 27.09.2016, 17:10 • Zimní stadion Olomouc. Kapacita: 5.500 míst. • Tipsport extraliga • 7. kolo

48:56
    Šance pro domácí na vyrovnání. Irgl (TŘI) si odsedí dvě minuty na trestné lavici za podražení.

30:02
    Domácí budou bránit další oslabení, Jakub Galvas (OLO) vyloučen za podražení.

25:56
    Další přesilová hra pro Oceláře. Mikúš (OLO) dostal dvě minuty za podražení.

23:33
    Přesilová hra pro hosty. Fořt (OLO) podrazil protihráče a putuje na trestnou lavici.

15:56
    Druhá přesilová hra pro Kohouty. Marosz (TŘI) vyloučen za držení protihráče.

11:15
    Možnost přesilové hry dostanou i Oceláři, Olomouc špatně střídala a hrála v šesti, trest odpyká Eberle (OLO).

09:13
    Domácí si zahrají první přesilovou hru, Lukáš Galvas (TŘI) vyhodil puk mimo plochu.

Kamila Ludwigová

Branky a nahrávky: 18. Burian (Jaroměřský) – 31. Irgl (Adamský), 45. Irgl (Polanský, Linhart)

HC Olomouc: Konrád (Falter) – Vyrůbalík (C), Škůrek, Staněk, Houdek, Ondrušek, Jaroměřský, J. Galvas – Laš, J. Knotek, Holec – Strapáč, Ostřížek, Eberle – Burian, J. Mikúš, Matai – Jergl, Herman, Fořt.
    HC Oceláři Třinec: Hrubec (Hamerlík) – Linhart, Roth, M. Doudera, Hrabal, L. Galvas, Nosek, L. Doudera – Miloš Roman, Petružálek, Martin Růžička – Adamský, Polanský (C), Irgl – Rákos, Kreps, Dravecký – Chmielewski, Marosz, Hrňa.

Rozhodčí: Šír, Čech – Komárek, Ondráček