Toronto – Ottawa 3:6 (kon.) | Boston – Columbus 2:3 (0:1 po s.n.) | Buffalo – Minnesota 1:2 (kon.)
NY Islanders – Philadelphia 3:0 (kon.) | Washington – Carolina 1:2 (po pr.) | New Jersey – Philadelphia 2:0 (kon.)
Montreal – New Jersey 2:3 (kon.) | Dallas – St. Louis 3:1 (kon.) | Calgary – Edmonton 1:2 (kon.)
Edmonton – Calgary 4:2 (kon.) | Arizona – Los Angeles 5:3 (kon.) | Los Angeles – Arizona 4:3 (kon.)

jErik Čermák (LAK) 0+0, 3 střely, čas na ledě 16:46
    Marek Langhamer (ARI) 28 minut, 14 zákroků, 2 gól, 87,5% (07:07:34)

1. Alec Martinez (LAK) 0+2
    2. Paul Ladue (LAK) 0+1
    3. Tanner Pearson (LAK)1+1

Dramatický zápas končí. Králové dokázali své vedení udržet a vyhrávají 4:3.

59:11
    Arizona právě vstřelila branku!
    DYLAN STROME dokázal prostřelit brankáře domácích hokejistů a Arizona tak dramatizuje závěr zápasu. Podaří se Coyotes vyrovnat? Asistence: Lawson Crouse.

51:27
    Kotouč před brankou mimo dosah gólmana dokázal výborně tečovat HENRIK SAMUELSSON. Asistence: Laurent Dauphin.

47:28
    Los Angeles právě vstřelilo branku!
    Bekhendovou stranou hole se prosazuje do branky Langhammera BETT SUTTER. Asistence: Jordan Nolan, Alec Martinez.

40:01

Po jedné brance vstřelily oba celky, a tak domácí vedou po čtyřiceti minutách 3:1.

40:00

39:51
    TANNER PEARSON dokázal před brankou tečovat střelecký pokus spoluhráče. . Asistence: Paul Ladue a Tyler Toffoli.

30:58
    Krátce po polovině zápasu se také prosazují hostující hokejisté. Autorem první branky Arizony je CONNOR MURPHY. Asistence: Jamie McGinn.

20:01

Střelecky aktivnějším celkem jsou domácí (12:7), kteří vedou na branky 2:0 po první třetině.

20:00

15:18
    V šestnácté minutě navyšují domácí své vedení, prosazuje se po Pearsonově pasu TYLER TOFFOLI. Asistence: Tanner Pearson.

07:55
    Prvním střelcem tohoto zápasu se stává ALEC MARTINEZ, který dokázal využít přihrávku Bretta Suttera. Los Angeles se dostává v osmé minutě do vedení. Asistence: Brett Sutter.

00:01

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 8. Martinez (Sutter), 16. Toffoli (Pearson), 40. Pearson (Ladue, Toffoli), 48. Sutter (Nolan, Martinez) – 31. Murphy (McGinn), 52. Samuelsson (Dauphin), 60. Strome (Crouse)

Los Angeles Kings: Campbell (Zatkoff) – Gravel, Martinez, Scuderi, Trotman, MacDermid, LaDue – Pearson, Kempe, Toffoli – Setoguchi, Andreoff, Brown – Lessio, Sutter, Nolan – Lowry, Amadio, Brodzinski
    Arizona Coyotes: Langhamer (Peters) – Murphy, Chychrun, Dahlbeck, Wood, Copobianco, DeAngelo – Duclair, Strome, Cunningham, Fischer, Olver, Selleck, Martinook, Mueller, Samuelsson, Crouse, Dauphin, McGinn