Florida – Nashville 4:1 (kon.) | Buffalo – Ottawa 3:2 (po pr.) | Florida – Nashville 1:2 (kon.)
NY Rangers – NY Islanders 5:2 (kon.) | Philadelphia – NY Islanders 4:0 (kon.) | Detroit – Pittsburgh 4:2 (kon.)
Montreal – Washington 5:2 (kon.) | Tampa – Carolina 2:3 (kon.) | Minnesota – Colorado 1:4 (kon.)
Winnipeg – Calgary 0:3 (kon.) | Anaheim – Arizona 1:2 (kon.) | San Jose – Vancouver 3:2 (po pr.)
Montreal Canadiens
5:2 (2:0, 2:1, 1:1)
Washington Capitals
Středa 28.09.2016, 01:30 • Bell Centre, Montreal • Příprava NHL
    Hokejisté Montrealu dnes přehráli Washington Capitals poměrně jasně.

1. Nathan Beaulieu (MTL) 1+3
    2. Alexander Radulov (MTL) 1+1
    3. Greg Pateryn (MTL) 0+3 (04:23:43)

Československá stopa
    Jakub Vrána (WSH) 0+0, 1 střela, čas na ledě 14:39
    Vítek Vaněček (WSH) 59 minut, 24 zákroků, 5 gólů, 82,8%

Hokejisté Montrealu vítězí nad Washingtonem 5:2 a připisují si v přípravě první úspěch. To hosté prohráli i druhé utkání. Ve třetí třetině ještě padlo po gólu na každé straně. V 55. minutě zvýšil na 5:1 svým druhým gólem v utkání Torrey Mitchell a o 73. sekund později korigoval Zachary Sanford. Domácí mohou být spokojeni. Bodově se prosadil Alexander Radulov, dvakrát se trefil Mitchell, obránce Beaulieu si připsal čtyři body (1+3) a tři asistence přidal další bek Pateryn. Za Washington odchytal celý zápas Vítek Vaněček, ale úplně nejlepší vzpomínky mít na dnešek asi nebude.

Střely na branku ve 3. třetině – 10:8, celkem – 29:17.

59:30
    Ani střela Travise Boyda se neujala. Hosté se snaží alespoň korigovat.

59:01
    Začala poslední minuta třetí třetiny.

58:46
    Gareth Mitchell vyzkoušel pozornost Fucaleho. Ten vyráží kotouč.

58:11
    Hosté ještě zkoušejí power-play. Vaněček je na střídačce.

58:06
    Domácí jsou v plném počtu a je jasné, že tenhle zápas už neztratí.

57:53
    Ofsajd celku z hlavního města Spojených států. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

57:34
    Domácí se dobře brání, nyní vyhodili.
    Staňte se fanoušky NHL.cz!

56:20
    Od modré vypálil Hobbs, ale Fucale předvedl dobrý zákrok. Puk zůstal v jeho výstroji.

56:05
    Domácí Charles Hudon vyhodil kotouč do hlediště a dostává dvě minuty za zdržování hry!
    55:57 Zachary SANFORD - 5:2

55:57
    Washington právě vstřelil branku!
    Hosté čtyři minuty před koncem snižují! Od modré čáry vypálil Hobbs a kotouč těsně před Fucalem tečoval ZACHARY SANFORD – 5:2. Asistence: Connor Hobbs a Travis Boyd.

55:13
    Do konce utkání schází necelých pět minut. O vítězství Montrealu je již rozhodnuto.
    54:44 Torrey MITCHELL - 5:1

Martin Augustin

Branky a nahrávky: 5. Radulov (Pateryn, Beaulieu), 18. Beaulieu (Radulov, Pateryn), 30. Byron (Beaulieu, Pateryn), 37. Mitchell (Danault, Beaulieu), 55. Mitchell (Hudon, Byron) – 30. Johansson (Burakovsky), 56. Sanford (Hobbs, Boyd)

Montreal Canadiens: Montoya (30. Fucale) – Beaulieu, Pateryn, Samuelsson, Johnston, Parisi, Lernout – Radulov, Flynn, Shaw – Danault, T. Mitchell, Byron – Hudon, McCarron, Matteau – MacMillan, Friberg, Gregoire. Trenér: Michel Therrien
    Washington Capitals: Vaněček (MacIntyre) – Alzner, Hobbs, Chorney, Bowey, Djoos, Dietz – Burakovsky, Sanford, Johansson – Thomas, Beagle, Walker – Connolly, Boyd, Vrána – G. Mitchell, Sill, O'Brien. Trenér: Barry Trotz

Rozhodčí: Jackson, Lambert – Barton, Schewchyk

Diváci: 21288