K. Vary – Letňany 4:2 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
4:2 (2:1, 1:1, 1:0)
HC Letci Letňany
Středa 28.09.2016, 13:00 • KV Arena, Karlovy Vary • Extraliga staršího dorostu • 9. kolo

50:40
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Karlovarští znovu získávají dvoubrankový náskok na svého soupeře. Po přihrávce od Michala Hoťka se do puku na modré čáře opřel TOMÁŠ PŘIBYL a svojí střelou propálil vše co mu stálo v cestě. Asistence: Michal Hotěk, Jan Bečka

34:42
    Tlak na bránu se vyplatil! Po necelé minutě přesilové hry se v chumlu hráčů před bránou dokázal prosadit DAVID HOLUB, který posílá energetiky znovu po vedení. Asistence: Jakub Ptáček, Martin Slabý

30:15
    Letňany právě vstřelily branku!
    Karlovarští se v posledních minutách dostali pod velký tlak a to se podepsalo na výborně sehraným gólem Letců, když se po přihrávce na modré od Nováka opřel do puku na vrcholu kruhu LUKÁŠ ROUSEK a přesnou střelou dokázal trefit růžek karlovarské brány. Asistence: Vojtěch Novák

14:03
    Vysoký tlak se hostům vyplácí! Po výborné souhře před bránou se jako poslední do puku opřel LUKÁŠ NEDOROST, který snižuje dvou brankový náskok Energie. Asistence: Eg Peter Larsen, Lukáš Rousek

13:02
    Máme tu využití přesilové hry! Po krásné souhře Jana Bečky a Jakuba Habra se do puku opřel TOMÁŠ PŘIBYL, který přesně trefil růžek brány. Asistence: Jan Bečka, Jakub Habr

02:16
    Máme tu úvodní gól Karlových Varů. Domácí energetici začali utkání velmi produktivně. Už po úvodních dvou minutách tu máme vedení! Po krásné přihrávce od Radka Proška se do puku opřel JAN BEČKA, který propálil vše co mu stálo v cestě a poslal tak svůj tým do vedení. Asistence: Radek Prošek, Michal Hotěk

Pavel Pelčák

Branky a nahrávky: 3. Bečka (Prošek, Hotěk), 14. Přibyl (Bečka, Habr), 35. Holub (Ptáček, Slabý), 51. Přibyl (Hotěk, Bečka) – 15. Nedorost (Larsen, Rousek), 31. Rousek (Novák)

HC Energie Karlovy Vary: Kašpar (Beran) – Kořán, Přibyl, Ptáček, Cankov, Štaif, Kala, Zavřel – Hotěk, Bečka "C", Prošek, Petrov, Halberštát "A", Habr, Slabý, Holub, Tlačil, Štastný Trenér: Václav Eismann
    HC Letci Letňany: Pařík (Hamalčík) – Antoš, Prebsl, Lytvynov, Novák, Hlinka, Schönbauer – Danov "A", Fabiánek "C", Jelínek, Nedorost, Rousek "A", Larsen, Kubíček, Soukup, Nárovec Trenér: Jan Zlatohlávek

Rozhodčí: Grančařík – Malý, Šimán