Poruba 2011 – Vsetín 6:2 (kon.) | SHK Hodonín – Šumperk 5:2 (kon.) | Nový Jičín – Val. Meziříčí 4:2 (kon.)
Kopřivnice – Opava 4:1 (kon.) | David Servis – Písek 2:7 (kon.) | Pelhřimov – Mor. Budějovice 2:3 (po pr.)
Jindř. Hradec – Žďár n/S 7:8 (kon.) | Tábor – Havlíčkův Brod 3:4 (kon.) | Bílina – Klášterec nO 5:0 (kon.)
Sokolov – Řisuty 1:4 (kon.) | Děčín – Trutnov 1:3 (kon.) | Vrchlabí – Jablonec n/N 10:5 (kon.)
Klatovy – Kobra 6:3 (kon.) | Kolín – Nymburk 3:4 (kon.)
SC Marimex Kolín
3:4 (1:1, 2:0, 0:3)
NED Hockey Nymburk
Středa 28.09.2016, 18:07 • Zimní stadion Kolín • 2. liga skupina Střed (ČR) • 4. kolo

Nymburk dokázal třemi góly ve třetí třetině otočit vývoj zápasu. Nejdříve Bičiště ve 44. minutě využil přesilovou hru. O dvě minuty později Stehlík prostřelil Sejpala. A v 55. minutě Pýcha od modré obrat dokonal. Na to již domácí odpověď nenašli. Nymburk tak i po 4 zápasech zůstává neporažen na čele tabulky. (20:31:07)

59:58

59:30
    Bičiště jen o centimetry netrefil prázdnou branku domácích

59:09
    Puk nahozený v rohu se od bruslí hostujících obránců málem odrazil do branky. Brázdil však situaci zachránil

58:11
    Nedbal neudržel puk v pásmu a Šimek se hnal sám na Sejpala. domácí brankář jeho pokus v klidu pokryl.

57:58
    Time-out Nymburka

57:58
    Vyloučení v týmu NED Hockey Nymburk (Ječný – 2 min., nedovolené bránění).

56:52
    Vyloučení v týmu NED Hockey Nymburk (Kříž – 2 min., držení protihráče).

55:48
    Kolín měl teď dobrou příležitost vyrovnat, ale střely Panny i Morkese zablokovala obrana hostů

54:31
    Nymburk právě vstřelil branku!

Jan Stehlík našel na modré čáře volného Petra PÝCHU, který krásnou střelou na vzdálenější tyč otáčí vývoj zápasu.

48:38
    Nedbal vystřelil od modré, ale Brázdil měl volný výhled a puk tak končí v jeho výstroji

48:00
    Stanislav Eis teď zkusil Sejpalovu pozornost od levého mantinelu, lapačka domácího brankáře byla připravena

45:34

A je vyrovnáno. Nymburku stačilo necelých 5 minut aby ve třetí třetině srovnal krok. Martin Šimek vyslal Jana STEHLÍKA, který od pravého mantinelu prostřelil Sejpala na levé rameno.

Asistence: Jan Stehlík
    Stav utkání: 3:3

43:32

Nymburk nedokázal sice využít ani dlouho přesilovou hru a ani hru 5 na 3, ale v dobíhající klasické početní výhodě se již prosadil. Filip Ječný z rohu našel Karla BIČIŠTĚHO a ten z otočky svým druhým gólem snižuje na rozdíl jediné branky.

Asistence: Filip Ječný
    Stav utkání: 3:2

42:37
    Kolín hraje ve 4 hráčích

Denis Hermann

Branky a nahrávky: 15. Malý (Kadlec, Zajíc), 28. Malý (Semirád), 30. Zumr (Morkes, Nedbal) – 20. Bičiště (Eis, Pýcha), 44. Bičiště (Ječný), 46. Stehlík (Šimek), 55. Pýcha (Stehlík)

SC Marimex Kolín: Sejpal (Koutský) – Hanzl, Zajíc, Voženílek, Skokan, Barták, Horyna, Nedbal, Havelka – Malý "C", Semirád, Kadlec "A"- Morkes "A", Zumr, Jankovský – Pipek, Krajňák, Panna – Jelínek, Marvánek
    NED Hockey Nymburk: Brázdil (Matoušek) – Kříž, Loučka, Knesl, Pýcha, Saňa, Novák. Rittig, Šimek "C", Josefus, Stehlík, Bičiště "A", Ječný, Eis, Smejkal, Arnošt, Barbora, Kuzďas, Dyrynk

Rozhodčí: Skopal – Rampír, Klouda