Poruba 2011 – Vsetín 6:2 (kon.) | SHK Hodonín – Šumperk 5:2 (kon.) | Nový Jičín – Val. Meziříčí 4:2 (kon.)
Kopřivnice – Opava 4:1 (kon.) | David Servis – Písek 2:7 (kon.) | Pelhřimov – Mor. Budějovice 2:3 (po pr.)
Jindř. Hradec – Žďár n/S 7:8 (kon.) | Tábor – Havlíčkův Brod 3:4 (kon.) | Bílina – Klášterec nO 5:0 (kon.)
Sokolov – Řisuty 1:4 (kon.) | Děčín – Trutnov 1:3 (kon.) | Vrchlabí – Jablonec n/N 10:5 (kon.)
Klatovy – Kobra 6:3 (kon.) | Kolín – Nymburk 3:4 (kon.)
HC RT TORAX Poruba 2011
6:2 (3:2, 2:0, 1:0)
VHK ROBE Vsetín
Středa 28.09.2016, 18:002. liga skupina Východ • 5. kolo

Stadionem momentálně zní hlasitá podpora fanoušků obou klubů. Zápas v první třetině vypadal minimálně ke konci dost napínavě, ale kromě dvou gólů v první dvacetiminutovce zůstal hostující celek naprosto bezzubý a nechal soupeře zvítězit s náskokem čtyř gólů.

Pro tuto chvíli je to z RT TORAX ARENY vše, přejeme příjemný zbytek svátečního večera. (20:15:19)

59:48
    Utkání už se pouze dohrává, hosté si jsou vědomi toho, že se stavem zápasu toho nepůjde mnoho udělat.

58:59

58:56
    Hostující celek drží Porubu v jejím pásmu a kombinuje. Střel sice neposílá na Čecha mnoho, ale Vávrově dělovce chybělo jen několik centimetrů, jeho střelu opět schytala pouze tyč.

57:28
    Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba 2011 (Ballner – 2 min., vysoká hůl).

56:59
    Jan Kolařík utekl porubské obraně, ale nastřelil pouze tyč domácí kasy.

55:48
    Poté, co se Vsetínští dostali přes střední pásmo až do třetiny soupeře, se po několika nepřesných přihrávkách dostali zase zpátky.

53:59
    Hostům v jejich obranném pásmu nevycházejí přihrávky a tak mají problém se vůbec dostat ze třetiny.

52:47
    Hra je momentálně poměrně kouskovaná, Porubští sice na Hromadu poslali pár střel, ale nic nebylo tolik nebezpečného.

51:13

50:51
    Vsetínští si hru malinko komplikují dlouhým taháním puku a posíláním jej po mantinelu, k čemuž občas sahají ve výhodných pozicích kolem kasy.

49:13
    Na trestnou lavici putuje na dvě minuty porubský David Zachar za zdržování hry.

48:26
    Poruba právě vstřelila branku!
    Hromada si povyjel před bránu, čímž dal příliš mnoho prostoru střele ALEŠE KILNARA, jehož dělovka kolem vsetínského gólmana pouze prosvištěla.
    Asistence: Rostislav Vaněk

47:12
    Na druhé straně si přebral puk Piecha, ale jeho snaha poslat jej nad Hromadovy betony nevyšla.

45:58
    Hosté Čecha poměrně šetří a většinou vše končí pouze u přihrávek v jeho blízkosti.

44:26
    Vsetínští se teď usídlili ve třetině Poruby a přesto, že střelami šetří, jsou na tom výborně bruslařsky i rychlostně.

43:30
    Po nevýrazné hře se domácí dopustili zakázaného uvolnění a tak se hra stěhuje k Čechovi.

Soňa Molatová

Branky a nahrávky: 4. Kafka (Piecha), 7. Piecha (Puškár, Flašar), 15. Orság (Tichý), 25. Bail, 31. Seidler (Hudeček), 49. Kilnar (Vaněk) – 18. Kolařík (Shiafotdinov), 19. Khrapak (Zúbek, Hořanský)

HC RT TORAX Poruba 2011: Čech J. (Pútec) – Slavík, Puškár, Flašar (A), Tichý, Puzič, Rudl, Bail, Adamík – Ballner, Kafka, Piecha (A), Vaněk, Jáchym, Sedlář, Orság, Seidler, Slováček, Zachar (C), Hudeček
    VHK ROBE Vsetín: Hromada (Šurý) – Janáček, Khrapak, Stuchlík, Žák, Mojžíš (C), Hryciow, Bílek – Pokorný, Šilhavý, Čech F. (A),Vávra, Zúbek, Kolařík (A), Shiafotdinov, Kajaba, Finsterle, Čuřík, Vítek, Hořanský, Kucharczyk

Rozhodčí: Held – Čelechovský, Holibka