Poruba 2011 – Vsetín 6:2 (kon.) | SHK Hodonín – Šumperk 5:2 (kon.) | Nový Jičín – Val. Meziříčí 4:2 (kon.)
Kopřivnice – Opava 4:1 (kon.) | David Servis – Písek 2:7 (kon.) | Pelhřimov – Mor. Budějovice 2:3 (po pr.)
Jindř. Hradec – Žďár n/S 7:8 (kon.) | Tábor – Havlíčkův Brod 3:4 (kon.) | Bílina – Klášterec nO 5:0 (kon.)
Sokolov – Řisuty 1:4 (kon.) | Děčín – Trutnov 1:3 (kon.) | Vrchlabí – Jablonec n/N 10:5 (kon.)
Klatovy – Kobra 6:3 (kon.) | Kolín – Nymburk 3:4 (kon.)
HK Nový Jičín
4:2 (0:1, 1:0, 3:1)
HC Bobři Valašské Meziříčí
Středa 28.09.2016, 18:002. liga skupina Východ • 5. kolo

Dnes jsme viděli velice zajímavý a nebál bych se říct i vyhrocený zápas. Utkání sice otevřeli Bobři, vedení se jim podařilo držet pěknou řádku minut. Nový Jičín se ale od druhé třetiny schopil, podařilo se mu vyrovnat a ve třetí třetině ještě náskok zvýšit. Valašské Meziřičí pak zkusilo hrát v šesti, což se jim vymstilo. Tři body si celkem zaslouženě berou domácí. Ode mne je to pro dnešek vše, děkuji za pozornost a brzy napočtenou u dalších onlinů. (20:17:04)

59:35
    Následek tohoto počinu je značný dým po celé tribuně.

59:35
    Utkání se spíše dohrává a nic zajímavého se už zřejmě nestane, kromě toho že hostující fanoušci vypustili pyro.

59:24
    Vhazování před Ilášem.

59:02
    Nový Jičín právě vstřelil branku!
    Říká se hop nebo trop! V tomto případě spíše to druhé! Valašské Meziřičí hrálo bez brankáře, Kratochvíl Šimon se ve středním pásmu ujal puku, vyslal přízemní střelu na odkrytou bránu a mířil přesně!

58:48
    Hosté hrají bez brankáře v šesti!

58:48
    Hosté si vyžádali oddechový čas!

58:48
    Iláš raději kryje střelu mimo bránu a bude se vhazovat po jeho levé ruce!

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:25

57:20
    Zakázané uvolnění Nového Jičína.

57:01
    Málem jsme byli svědky dalšího gólu, Chvostek Michael dobře viděl před bránou Samiece (Samiec), Plšek ale vytáhl dobrý zákrok a skóre se nemění!

56:32
    Jde vidět jak je zápas vyhrocený, když Málek teď se snažil tečovat střelu a byl u toho napaden domácí obranou, tento zákrok zůstává bez trestu, jde spíše o menší potyčky a osobní vyřizování účtu.

55:25
    Vyloučení v týmu HC Bobři Valašské Meziříčí (Mikel – 2 min, hákování.). A nyní může ukázat své přesilovkové kvality i Nový Jičín a definitivně tak rozhodnout o stavu utkání!

55:00
    Valašské Meziříčí právě vstřelilo branku!
    Autorem branky je BAROŠ. Asistence: Varga. Valašské Meziřičí využívá přesilovku a je zaděláno na pořádné drama! Baroš Vojtěch dostal dobřou přihrávku od Vargy Davida a podařilo se mu překonat Iláše 3:2 !

54:39
    Nový Jičín se osvobozuje a Bobři tak mohou zkusit založit novou útočnou akci.

54:01
    Vyloučení v týmu HK Nový Jičín (Samiec – 2 min, napadení.). Další přesilová hra pro hosty, Samiec fasuje dvě minuty a Bobři mohou ještě něco s nepříznivým stavem udělat.

53:44
    Iláš pokryl puk, po zapískání ještě Martiník doloval puk, rozhodčího si ho zavolal k sobě a byl důrazně pokárán.

Michal Knápek

Branky a nahrávky: 26. Stránský (Rác), 42. Rác (Novotný), 51. Kocián (Gebauer), 60. Kratochvíl (Dresler) – 1. Dvořák (Fojtík, Kývala), 55. Baroš (Varga)

HK Nový Jičín: Iláš (Kohn), Strásnký, Nesvadba, Hruška, Vašut, Dresler, Cabák, Gebauer, Samiec, Zdeněk, Chvostek, Rác, Kocián, Málek, Sonnek, Kratochvíl, Novotný, Uhlár
    HC Bobři Valašské Meziříčí: Plšek (Čáp), Chroboček, Mikel, Nedbálek, Štědrý, Vydra, Žabčík, Pernický, Brunec, Dvořák, Kubo, Kývala, Martiník, Podešva, Pořický, Studený, Baroš, Fojtík, Varga, Varga