Novokuzněck – Čeljabinsk 1:2 (kon.) | Novosibirsk – Magnitogorsk 0:3 (kon.) | Omsk – Ufa 2:5 (kon.)
Čerepovec – Vladivostok 2:1 (kon.) | N.Novgorod – Barys 3:2 (po pr.) | CSKA Moskva – Chabarovsk 1:2 (1:2 po s.n.)
Petrohrad – Kunlun 3:0 (kon.) | Soči – Chanty-Mansijsk 2:1 (kon.) | Spartak Moskva – Jekatěrinburg 3:0 (kon.)
Severstal Čerepovec
2:1 (1:0, 1:1, 0:0)
Admiral Vladivostok
Čtvrtek 29.09.2016, 18:00 • Ice Palace • KHL

Z mé strany je to pro tuto chvíli vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů! Pěkný zbytek dne! (20:23:33)

Československá stopa v utkání

Jakub Kovář (CER) – 21 střel, 1 gól, 91,3%
    Vojtěch Polák (CER) – 1+1, 2 střely, čas na ledě: 15:03

Střely na branku: 23 – 21

Je konec! Severstal Čerepovec poráží Admiral Vladivostok 2:1! Domácí se ujali vedení už v první třetině, kdy se trefil Dmitrij Kagarlickij ! Hosté ale rychle po přestávce vyrovnali zásluhou Maxima Mamina! Rozhodující okamžik přišel před polovinou zápasu, kdy chybu hostující obrany využil Vojtěch Polák! Ve třetí třetině se zápas pouze dohrával a domácí si pohlídali vítězství!

59:06
    Až nyní se Nikita Serebrjakov vydal na střídačku! Hosté zkoušejí v závěru utkání štěstí v šesti bruslařích na ledě!

58:17
    Hostující brankář stále zůstává v brance. Uvidíme, kdy se Nikita Serebrjakov vydá na střídačku.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny!

56:19
    Vladivostoku se pomalu ale jistě krátí čas na vyrovnání! Domácí jednoduše vyhazují kotouče do středního pásma.

55:26

55:00
    Hostům se v přesilové hře nepodařilo ohrozit branku Severstalu. Domácí dvakrát vyhodili kotouč přes všechny čáry.

53:26
    Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Maxim Truňov – 2 min., hákování).

53:19
    Hraje se dlouhou dobu bez přerušení. Domácí se s ničím nepářou a jednoduše vyhazují kotouče do středního pásma.

52:09
    James Wright se prosmýkl středním pásmem, v útočné třetině zastavil hru a bekhendem nahodil kotouč na Kováře. Český brankář s přehledem vyrazil.

51:34
    Oba týmy hrají v plném počtu.

50:30
    Hostům se vůbec nedaří ohrozit branku Jakuba Kováře. Český brankář ve druhé třetině musel hasit pouze dvě rány.

49:34
    Jakub Kovář

49:32
    Ivan Gavrilenko střílel od modré čáry. Domácí obránce se obětavě položil do dráhy kotouče a tvrdou střelu zablokoval.

48:19
    Andrej Koněv zkusil nahodit puk do útočného pásma. Jeho pobídku nedostihl nikdo v bílém a po zakázaném uvolnění se hra vrátí před Serebrjakova.

Tomáš Kubečka

Branky a nahrávky: 13. Kagarlickij (V. Polák, P. Černov), 30. V. Polák (Kagarlickij, P. Černov) – 22. Mamin (Alexandrov)

Severstal Čerepovec: Jakub Kovář (Smirjagin) – Wilson, Stasenko, Jevsejenkov, Masuhr, Kudako, D. Ježov, Sizov, Chochlov – Kagarlickij, P. Černov, V. Polák – Vovčenko, Trubačjov, Truňov – Orlov, Magogin, Mons – Kazakovcev, Karlin, Monachov.
    Admiral Vladivostok: Serebrjakov (Bobkov) – Bartulis, Blum, Koněv, Volčenkov, Gavrilenko, Zemčjonok, Kurašov – Gorškov, Wright, Sabolič – Akeson, Sajustov, Lugin – Tkačjov, Fisenko, Sigarjov – Alexandrov, Kazakov, Mamin.

Rozhodčí: Gamalej, Gusev – Střelcov, Černyšev