Boston – Detroit 1:5 (kon.) | Philadelphia – New Jersey 2:0 (kon.) | Chicago – Pittsburgh 0:2 (kon.)
Colorado – Dallas 4:2 (kon.) | Vancouver – Edmonton 5:3 (kon.) | Los Angeles – Anaheim 6:1 (kon.)
Colorado Avalanche
4:2 (1:0, 0:2, 3:0)
Dallas Stars
Čtvrtek 29.09.2016, 03:00 • Pepsi Center, Denver • Příprava NHL

Colorado tedy v poslední periodě otočilo utkání ve svůj prospěch, když nejdříve vyrovnal Beuchemin. Vítěznou branku poté vstřelil Ben Smith, jenž se prosadil jen pár minut před koncem utkání. Pomyslnou tečku už jen přidal Wiercioch, který se v závěru trefil do opuštěné klece Dallasu. Colorado tedy porazilo Dallas 4:2. (05:43:04)

59:26
    Colorado právě vstřelilo branku!
    Domácí pečetí svou výhru střelou přes celé kluziště do opuštěné klece, když se tato rána povedla PATRICKU WIERCIOCHOVI. Bez asistence.

58:48
    Dallas to zkouší v šesti!

58:41
    Lindellova střela je sražená mimo kluziště. Vhazovat se bude před bránou Avs.

58:12
    Bodnarchuk to zkusil od modré čáry a střela prošla až na Simpsona, který však drží svůj celek.

56:48
    Střelu Dowlinga zblokoval Wiercioch mimo kluziště, a tak je hra přerušena.

56:24
    Gurianov se snaží ihned vyrovnat, avšak jeho střelu likviduje Simpson.

55:44
    Avalanche otáčejí vývoj zápasu na svou stranu! O´Brienovu střelu totiž parádně tečoval BEN SMITH a Desrosiers už na změnu směru střely nedokázala zareagovat. Asistence: Jim O´Brien, Francois Beauchemin.

55:30
    Beauchemin vyslal další dělovku od modré čáry a jeho pokus letěl mimo bránu Dallasu.

53:54
    Whitneyho střela proletěla jen těsně vedle brány Dallasu.

53:33
    Iginlova rána končí ve výstroji hostujícího brankáře.

53:23
    Andrew Bodnarchuk (DAL) dostává dvě minuty za nedovolené bránění, a Colorado si tak zahraje přesilovou hru.

50:32
    Střelu Jordieho Benna od modré čáry Simspon vyráží mimo svou klec.

50:20
    Další vyloučení na domácí straně. Gabriel Bourque (COL) dostává dvě minuty za vražení na hrazení. Navíc se poté oba soupeři do sebe pustili, takže oba ještě dostávají dvě minuty za hrubost.

50:12
    Beauchemin zkusil znova vystřelit od modré čáry, avšak tentokrát jeho střelu zastavil bránící Oduya.
    Staňte se fanoušky NHL.cz!

49:22
    Nemeth si parádně počkal na Bojkova, kterého velmi čistým hitem poslal k ledu.

Jan Matúš

Branky a nahrávky: 9. Whitney (Barrie), 41. Beauchemin (Bourque, Iginla), 56. B. Smith (O´Brien, Beuchemin), 60. Wiercioch – 21. Faksa (Roussel), 24. Faksa (Ritchie, Nemeth)

Colorado Avalanche: Pickard (41. Simpson) – Barrie, Wiercioch, Beauchemin, Bojkov, Tjutin, Lindholm – Colborne, Whitney, Iginla, Comeau, B. Smith, Grimaldi, O´Brian, Compher, Henley, Greer, McLeod, Bourque.
    Dallas Stars: Niemi (33. Desrosiers) – Oleksiak, Nemeth, Lindell, Jo. Benn, Bodnarchuk, Oduya – Roussel, G. Smith Ritchie – DeFazio, Dowling, Gurianov – Elie, Faksa, Stránský – McKenzie, Cracknell, Ully.