Astana – Young Boys 0:0 (kon.) | Qäbälä – Mohuč 2:3 (kon.) | Ajax – Standard 1:0 (kon.)
Celta Vigo – Panathinaikos 2:0 (kon.) | Gent – Konyaspor 2:0 (kon.) | Šachtar – Braga 2:0 (kon.)
Schalke – Salzburg 3:1 (kon.) | FK Krasnodar – Nice 5:2 (kon.) | Fiorentina – Karabach 5:1 (kon.)
Liberec – PAOK 1:2 (kon.) | Sparta – Inter 3:1 (kon.) | Curych – Osmanlispor 2:1 (kon.)
FCSB – Villarreal 1:1 (kon.) | Beer Ševa – Southampton 0:0 (kon.) | Fenerbahce – Feyenoord 1:0 (kon.)
Manchester Utd. – Zorja Luhansk 1:0 (kon.) | Olympiakos – APOEL 0:1 (kon.) | Saint-Étienne – Anderlecht 1:1 (kon.)
Zenit – Alkmaar 5:0 (kon.) | Dundalk – Maccabi Tel Aviv 1:0 (kon.) | Austria – Plzeň 0:0 (kon.)
AS Řím – Astra Giurgiu 4:0 (kon.) | Ath. Bilbao – Rapid 1:0 (kon.) | Genk – Sassuolo 3:1 (kon.)
FK Qäbälä
2:3 (0:1)
1. FSV Mohuč 05
Čtvrtek 29.09.2016, 17:00Evropská liga • 2. kolo

Máme u konce velmi zajímavý druhý poločas, který přinesl hned čtyři branky! V 57. minutě z pokutového kopu vyrovnal Qurbanov, domácí hráč Zenjov o pět minut později otočil skore utkání ve prospěch domácího celku. Poté za úřadoval trenér Mohuče, který svými žolíky otočil stav utkání na stranu hostí. Nejprve v 68. minutě vyrovnal Córdoba a v minutě 77. vítěznou branku vstřelil Öztunali. Německá Mohuč poráčí tedy domácí celek FK Qäbälä 3:2. Já Vám děkuji za pozornost a u dalšího přenosu na počtenou! (18:59:42)

90+4

90+4
    Domácí se snaží dostat do tlaku, ale zrazuje je finální přihrávka.

90+3
    Dle domácích hráčů Serdar zahrál rukou při zpracování míče, Sudí nechává pokračovat ve hře.

90+2
    Malli se snaží držet míč na svých kopačkách a nikomu ho nepůjčovat.

90+2
    Nastavují se 4 minuty nad rámec hrací doby.

90+1
    Za slovní nadávky k sudímu vidí Vojislav Stankovič žlutou kartu.

90+1
    Přímý kop domácích v podání Stankoviče zlikvidoval Hack!

90
    Dle hlavního arbitra se Bussmann dopustil nedovoleného zákroku.

89
    Domácí obranu se snažil přelstít Córdoba, ale Stankovič získal míč pro svůj celek.

88
    Levin Öztunali vidí za zdržování hry žlutou kartu.

87
    Co nejdál od své branky poslal míč Hack.

86
    Střídání v týmu FK Qäbälä: ze hřiště odchází Vitalij Vernydub, přichází Elvin Camalov.

85
    Zpoza vápna to zkoušel Mall, brnku netrefil.
    84. Obrovská šance Hostů

84
    Malli krásným pasem za obranu poslal do samostatné šance Córdobu! Bezotosnyj vytěsnil tvrdou ránu na tyč!

83
    Střídání v týmu 1. FSV Mainz 05: ze hřiště odchází Jošinori Muto, přichází Suat Serdar.

82
    Strana mince se otáčí, na trávníku odpočívá Muto. Po chvilce za pomocí maséra míří za postranní čáru.

Václav Soukup

Branky: 57. Qurbanov (pen.), 62. Zenjov (Dabo) – 41. Muto (Bussmann), 68. Córdoba (Mallı), 77. Öztunali (Frei)

Karty:   48. Ozobić (QAB), 90+1. Stanković (QAB) – 13. Hack (MAI), 56. Lössl (MAI), 88. Öztunali (MAI)

Držení míče: 41 % : 59 %.
    Střely na branku: 2:6. Střely mimo: 7:11. Rohy: 2:9. Ofsajdy: 0:3. Fauly: 10:12.
    FK Qäbälä: Bezotosnyj – Mirzabekov, Stanković, Rafael, Ricardinho – Vernydub (86. Camalov) – Qurbanov (81. Franjić), R.A. Sadygov (C), Ozobić, Zenjov – Dabo.
    Náhradníci: Pietrzkiewicz – Camalov, Mammadov, Musajev, Husejnov, Franjić, Abbasov.

1. FSV Mohuč 05: Lössl – Bussmann, Bell (C), Hack, Clemens (69. Öztunali) – Brosinski, Frei, José Rodríguez (67. Córdoba) – Mallı, De Blasis, Muto (83. Serdar).
    Náhradníci: Huth – Donati, Öztunali, Córdoba, Onisiwo, Bungert, Serdar.

Rozhodčí: G. Mažeika – V. Šimkus, V. Kazlauskas (vš. LIT)