Zlín – Kometa Brno 3:2 (kon.) | Chomutov – HC Litvínov 6:3 (kon.) | Jihlava – Třinec 3:0 (kon.)
Mladá Boleslav – Č. Budějovice 5:4 (kon.) | Slavia – HC Plzeň 4:5 (po pr.) | Vítkovice – Olomouc 6:5 (kon.)
BK Mladá Boleslav
5:4 (3:1, 1:1, 1:2)
HC Motor České Budějovice
Pátek 30.09.2016, 18:00 • ŠKOENERGO Aréna • DHL Extraliga juniorů • 9. kolo

Já Vám děkuji za pozornost a přeji pohodový páteční večer. Těším se na další setkání u textových přenosů, na počtenou! (20:06:20)

Domácí udrželi puk v rohu hřiště a pohlídali si těsný náskok, připisují si tak body po výhře 5:4. Ve třetí části se domácí dostali až do tříbrankového vedení, když se ve 47. minutě prosadil Veselý. Za hosty korigoval v 51. minutě Bárta a v poslední minutě se pak prosadil i nejproduktivnější hráč DHL Extraligy Ondřej Šulek, to ale bylo z budějovické strany vše a vyrovnat se již hostům nepovedlo.

Střely po první třetině – 8:13.

Střely celkem – 32:33.

59:51
    Krofta ustál další nájezd hostujících útočníků a 9 sekund před koncem se vhazuje v boleslavské třetině.

59:30
    Hosté se v power-play dostali na dostřel Kroftovy brány a domácí se osvobodili jen icingem.

59:03
    Oddechový čas pro hosty.

59:00
    České Budějovice právě vstřelily branku!
    Tintěra poslal puk dopředu, kde si ONDŘEJ ŠULEK vyměnil puk s Jakubem Doktorem a žabičku od spoluhráče tečoval mimo dosah Krofty. Asistence: Jakub Doktor, Roman Tintěra.

58:21
    Krofta ukryl puk v rukavici, vhazovat se bude před boleslavskou brankou.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:27
    Zakázané uvolnění domácího týmu.

Dnešní utkání sleduje 84 diváků.

55:54
    Musliu potáhl v situaci dva na jednoho puk po pravé straně, ale místo střely ještě volil nahrávku na Prokopa, který na puk nedosáhl.

55:34
    Po nahození od modré čáry ukryl puk v rukavici Jiří Patera, bude se vhazovat.

54:48
    Straka s Tóthem výborně napadají a dotírají na budějovickou rozehrávku.

53:52

53:40
    Tvrdá bomba Radoše vyletěla po mantinelu ze třetiny až k bráně Motoru.

53:26
    Krofta nadvakrát zkrotil nepříjemnou střelu od modré, vhazuje se po jeho pravé ruce.

53:00
    Hostím se ale přesilovka moc nedaří, domácí dobře bruslí a nedávají soupeři moc prostoru.

Michal Konvalina

Branky a nahrávky: 8. Kuncek (Musliu, Dančišin), 16. Musliu (Dančišin), 17. Bednařík, 29. Kuncek (Mlčoch, Peterka), 47. Veselý (Uřidil, Prokop) – 1. Vochozka (Šulek, Tintěra), 22. Bárta (Bláha, Farka), 51. Bárta (Bláha), 59. Šulek (Doktor, Tintěra)

BK Mladá Boleslav: Krofta (Marek) – Linhart, Mašek (C), Uřidil, Chujac, Marček, Mlčoch – Prokop, Musliu, Tóth, Kuncek, Peterka, Kalaš, Straka, Dančišin, Krejčík, Veselý, Bednařík, Jindra
    HC Motor České Budějovice: Patera (Hauser) – Babčuk, Tintěra, Svoboda, Farka, Kubeš, Michal, Radoš – Doktor (C), Bláha, Branský, Káník, Šulek, Tejko, Vochozka, Pixa, Bárta, Kadilák

Rozhodčí: Würtherle – R. Špringl ml., Tasch