Písek – Hořovicko 2:0 (kon.) | Litoměřicko – Olympia Radotín 1:0 (kon.) | Chrudim – Táborsko akademie 3:3 (5:4 po pen.)
Tachov – Převýšov 4:2 (kon.) | Dobrovice – Vltavín 5:1 (kon.)
FC Písek
2:0 (2:0)
FK Hořovicko
Sobota 01.10.2016, 10:15Česká fotbalová liga • 8. kolo

Dnešní utkání je u konce a jako vítězný tým odchází celek Písku. Domácí na se výhře přiblížili již v osmé minutě, kdy Martin Held Proměnil penaltu. Klid domácím dodal Hlinka, který zvyšoval na 2:0. Toto skóre svítilo na ukazateli skóre i po 90 minutách, všechny body tak zůstávají v královském městě. To je pro tuto chvíli vše, přeji hezkou sobotu. (12:13:09)

90+1

90+1
    Z protiútoku mohl ještě skórovat Šlehofer, ale nezamířil mezi tyče. To však domácí nemusí vůbec mrzet, chvíli na to hlavní sudí ukončil druhý poločas.

90+1
    Nastavovat se bude jedna minuta.

89
    Rampa měl na kopačce gól, když zakončoval z bezprostřední blízkosti, ale radost mu na brankové čáře překazil domácí gólman Rondzik, který si výborným zákrokem vysloužil potlesk diváků.

87
    Nedovoleným zákrokem se prezentoval Jan Bežó a od rozhodčího dostává navíc žlutou kartu.

86
    Napomenutí v podobě žluté karty dostává Luděk Kaufman.

85
    Rampovo útočné snažení zastavil sudí, který signalizoval postavení mimo hru.

82
    Ještě jedno střídání Písku. Ondřeje Sajtla nahradí Vojtěch Zeman.

81
    Ke střídání dochází také v týmu Hořovicka. Pro dnešek utkání skončilo pro Vojtěcha Zítku, kterého nahradí Ilja Zítka.

79
    Domácí opět střídají. Martina Helda na hřišti nahradí Jakub Held.

77
    Nadějně vypadající akce Hořovicka skončila u Zítka, kterému balón odskočil příliš daleko od kopačky.

75
    Změna na domácí straně. Z trávníku odešel Václav Milec, opačným směrem zamířil LUkáš Šlehofer.

73
    Nedůrazná hlavička Mojdla nemohla Rondzika zaskočit.

70
    Série střídání pokračuje. Filipa Řezáče na trávníku nahradí Miroslav Grobár.

68
    Další střídání Hořovicka. Pavla Aubrechta nahradí Jan Šubert.

67
    Rampa při útoku atakoval domácího brankáře, což hlavní sudí posoudil jako útočný faul.

64
    Další změna v sestavě hostů. Pro dnešek má odpracováno Timothy Pelikán, naopak do hry se zapojí Jan Mach.