Písek – Hořovicko 2:0 (kon.) | Litoměřicko – Olympia Radotín 1:0 (kon.) | Chrudim – Táborsko akademie 3:3 (5:4 po pen.)
Tachov – Převýšov 4:2 (kon.) | Dobrovice – Vltavín 5:1 (kon.)
FK Dobrovice
5:1 (3:0)
Loko Vltavín
Sobota 01.10.2016, 16:30Česká fotbalová liga • 8. kolo

90+1
    Konec zápasu. Dobrovice zase potvrdila, že je letos mužstvem dvou tváří. Doma zatím získala 14 bodů při skóre 19:7, venku je ale s body na nule a skóre má 4:15.
    Pro Vltavín je porážka pět jedna možná trochu krutá, rozhodl o ní už první poločas, kdy domácí ze tří střel dali tři pěkné góly. Druhý poločas už odehráli ve velké pohodě a své vítězství ještě navýšili. (18:21:15)

90+1
    Dobrovice právě vstřelila branku!
    Debakl Pražanů je dokonán. Na trestný kop vyskočil nejvýše Soběslav, z čehož těžil PAVEL BERNÁT a zblízka nekompromisní ranou napnul síť.

90
    Střídání v týmu FK Dobrovice: ze hřiště odchází Munzar, přichází Toman.

88
    Střídání v týmu FK Dobrovice: ze hřiště odchází Volf, přichází Boček.

88
    Závěr je hodně divoký, pro změnu to hořelo před bránou Lokády. Výkop se totiž vůbec nepovedl Roušalovi, který namazal Valentovi, domácí střelec však zakončuje těsně vedle.

87
    Bartoš skvělým zákrokem vychytal Pejšu, který střílel z otočky z osmi metrů.

85
    Sudí Drábek teď přehlédl faul na Volfa, který dostal ránu loktem přímo na solar na malém vápně.

84
    Žlutou kartu dostává Uvíra (Loko Vltavín).

Dnešní utkání sleduje 215 diváků.

81
    Střídání v týmu FK Dobrovice: ze hřiště odchází Osvald, přichází Valenta.

80
    Také domácí skórují po odvrácené standardce. Pražané se ubránili rohu, ale Munzar vrátil míč před bránu, kde zůstal naprosto zapomenutý kanonýr MAREK VOLF. Ten měl dost času na zakončení a střelou k tyči nedal Roušalovi šanci.

79
    Dobrovice chce okamžitě odpovědět, nepříjemnou skákavou střelu Nováka vyráží Roušal na roh.

77
    Vltavín právě vstřelil branku!
    Šípkův trestný kop domácí odhlavičkovali, jenže hosté zůstali u míče a z hranice šestnáctky se výstavní střelou prosazuje PETR PEJŠA.

75
    Nejdříve to vypadalo na komickou vložku, nakonec z toho byla největší šance hostů v celém utkání. Míč při pokusu o střelu nejdříve vůbec netrefil Pejša, pak se ukopl i Podzimek, jenže domácí to sledovali tak bohorovně, až dovolili Podzimkovi repete a jeho povedenou ránu na vzdálenější tyč vyškraboval Bartoš s vypětím všech sil jen před Maruše, který sám před odkrytou bránou přestřeluje.

73
    Po rohu je hostům pískán útočný faul.

72
    Domácím mírně zatrnulo při Macháčově trestném kopu, na který si naběhl Bartoš, jenže míč neudržel v náruči a Bernát pak raději odkopl míč na další roh.

71
    Střídání v týmu FK Dobrovice: ze hřiště odchází Hurka, přichází Bernát.

70
    Rychlý útok celku z Holešovic zakončoval nad břevno Abena.

68
    Velká šance Dobrovice! Připravil ji hrubkou ve vlastním pokutovém území hostující Macháček, Tvaroha střílel z deseti metrů úplně sám, jeho bombu k tyči však likviduje devatenáctiletý Roušal. Ten je zatím ve druhém poločase jediným, kdo stojí mezi Vltavínem a debaklem.