Buffalo – Toronto 1:8 (kon.) | Pittsburgh – Chicago 1:0 (kon.) | Carolina – Tampa 1:2 (po pr.)
Detroit – Boston 1:2 (po pr.) | St. Louis – Dallas 4:1 (kon.) | Winnipeg – Edmonton 5:1 (kon.)
Calgary – Vancouver 2:1 (kon.) | Colorado – Los Angeles 3:1 (kon.) | San Jose – Arizona 3:2 (po pr.)
Ottawa – Montreal 2:3 (po pr.)
Colorado Avalanche
3:1 (2:1, 1:0, 0:0)
Los Angeles Kings
Sobota 01.10.2016, 03:10 • Pepsi Center, Denver • Příprava NHL

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (05:45:33)

Československá stopa v utkání:

Do dnešního utkání nezasáhl žádný český nebo slovenský hokejista.

Los Angeles Kings: 33.

Je to tak! Ve třetí třetině již gól nepadl, Colorado si tak připisuje další výhru v přípravě, naopak Králově potvrdili dobrý výkon z předchozího zápasu s Arizonou a dnes prohrávají.

58:00
    Poslední dvě minuty třetí třetiny, pravděpodobně i celého utkání.

56:57

56:37
    Derek Forbot zablokovat střelu Michajla Grigorenka, který útočí na hattrick.

55:55
    JT Compher vůbec netrefuje branku Jacka Campbella.

55:42
    Dobrý obranný zákrok Braydena McNabba při střeleckém pokusu Erika Johnsona.

54:57
    Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Nic Dowd – 2 min., faul kolenem).

53:33
    Gabriel Bourque také prověřil Jacka Campbella v brance Kings.
    Staňte se fanoušky NHL.cz!

52:44
    Po delší době si také Jack Campbell připisuje zákrok, pálil Turner Elson.

50:00
    Posledních deset minut třetí třetiny, hosté se marně snaží stáhnout náskok soupeře.

48:52
    Tlak Los Angeles opět narůstá, Semjon Varlamov si na nedostatek práce stěžovat nemůže.

46:52
    Další zákrok Jacka Campbella, který si poradil se střelou Nathana MacKinnona.

45:45
    Tanner Pearson nejprve zablokoval střelu Erika Johnsona, ale puk se poté dostal k Rene Bourquemu, který již ohrozil Campbella v brance Kings.

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 7. MacKinnon (Bourque, Zadorov), 13. Grigorenko (Wiercioch), 23. Grigorenko (Greer, R. Bourque) – 19. Lewis

Colorado Avalanche: Varlamov (Martin) – Bigras, Johnson, Zadorov, Wiercioch, Lindholm, Siemens – G. Bourque, MacKinnon, Compher – Sislo, Grigorenko, Greer – Bourke, Henley, O'Brien – Elson, R. Bourque, Martinsen
    Los Angeles Kings: Zatkoff (30. Campbell) – Gilbert, Gravel, LaDue, McNabb, Greene, Forbot – Carter, Toffoli, Pearson – Lewis, Shore, King – Clifford, Dowd, Purcell – Crescenzi, Brodzinski, Mersch

Rozhodčí: Watson, Chmielewski – Mach, Knorr