Val. Meziříčí – Kopřivnice 3:5 (kon.) | Šumperk – Nový Jičín 4:3 (kon.) | Technika Brno – Poruba 2011 3:2 (2:0 po s.n.)
Havlíčkův Brod – David Servis 4:0 (kon.) | Nymburk – Tábor 3:4 (po pr.) | Mor. Budějovice – Jindř. Hradec 10:3 (kon.)
Řisuty – Děčín 3:4 (2:3 po s.n.) | Vsetín – SHK Hodonín 7:3 (kon.) | Žďár n/S – Kolín 3:4 (kon.)
Písek – Pelhřimov 6:3 (kon.) | Kobra – Bílina 4:2 (kon.) | Jablonec n/N – Klatovy 7:4 (kon.)
Trutnov – Vrchlabí 2:3 (po pr.)
HC Vlci Jablonec nad Nisou
7:4 (1:0, 4:2, 2:2)
HC Klatovy
Sobota 01.10.2016, 18:002. liga skupina Západ • 5. kolo

Jablonečtí potvrdili v zápase proti Klatovům výbornou produktivitu, když v posledních čtyřech zápasech vstřelili v průměru více než šest branek. Utkání rozhodly přesilové hry ve druhé třetině, kdy domácí odskočili na 3:1. Klatovy nastoupily jen se čtrnácti hráči do pole, ale vzdorovaly statečně až do samotného konce. Dokázaly snížit na 4:6, ale při power-play inkasovaly sedmou branku. Z jabloneckého zimního stadionu vám přejeme pěkný večer a zase někdy na shledanou při sledování on-line přenosu! (20:20:51)

59:45
    Ještě patnáct vteřin před koncem zápasu je za podražení vyloučen domácí Tomáš Brokeš.

59:18
    Vlci právě vstřelili branku!
    KAMILU BŘÍŠKOVI sice trochu utekl kotouč v samostatném úniku proti prázdné brance, ale díky kombinaci s Lukášem Tondrem se znovu dostal k puku a trefil prázdnou branku. Je rozhodnuto. Asistence: Lukáš Tondr.

59:02
    Bříška to zkoušel z vlastní obranné třetiny, ale minul branku a je z toho zakázané uvolnění.

58:54
    Holý střílel od modré mimo a nakonec se podařilo Hosnedlovi zalehnout puk.

58:18
    Klatovy sevřely Vlky, ale ti si vynutili přerušení hry.

58:06
    Polívka odjíždí z branky na střídačku. Klatovy hrají v šesti.

57:36
    Klatovy ještě chtějí se zápasem něco udělat, berou si oddechový čas.

57:36
    Klatovy právě vstřelily branku!
    Slavík pálil od modré čáry doprostřed branky, ale Hosnedl puk neudržel a ten se dostal na levou stranu k maličkému TOMÁŠI PACANDOVI, který prostřelil Hosnedla. Ten mnoho neviděl. Pacanda tak zaznamenává v dnešním zápase hattrick! Asistence: Jakub Slavík, Jan Topinka.

57:11
    Střela Slavíka končí mimo branku, Vlci se osvobozují.

56:28
    Tulačka nahazoval ze středního pásma puk na domácí branku. Hosnedl raději skákavý puk přikryl, a bude se tak vhazovat po jeho levici.

56:01
    Vlci vyhazují na zakázané uvolnění.

55:49
    Přesilovku si zahrají ještě také hosté. Na dvě minuty jde za katr Jakub Mulač za sekání.

55:08
    Šulc dlouho otálel se střelou a Klatovští mu nakonec sebrali puk z čepele.

54:34
    Domácí už se vůbec netlačí do útočení. Spíše se snaží o to, aby minimalizovali možnost, že se Klatovy přiblíží na rozdíl dvou branek.

53:32
    Jablonec si v přesilovce nevytvořil vůbec nic. Nakonec ani nevystřelili na branku a Švarc je na ledě.

52:40
    Domácí už hrají přesilovku na půl plynu. Uhlík dokonce mohl v oslabení skórovat.

52:06
    Zápas dnes sleduje 252 platících diváků.

David Schlegel

Branky a nahrávky: 2. Frk (Mulač, Pulec), 31. Brokeš (Pulec, Mulač), 34. Tondr (Šulc, Bříška), 35. Havlas, 37. Šulc (Tondr, Moravec), 42. 27 (25), 60. Bříška (Tondr) – 23. Uhlík (Kaňák, Topinka), 40. Pacanda (Kaňák, Slavík), 42. Pacanda, 58. Pacanda (Slavík, Topinka)

HC Vlci Jablonec nad Nisou: Hosnedl (Bouška) – Moravec, Pilař, Čechura, M. Pavlů, Zeman, Bílek, Pulec – Šulc, Bříška, L. Tondr – Nevyhoštěný, Havlas, Gecko – Mulač, Brokeš, M. Frk – Babec, Homolka, Peřina. Trenér: Demel.
    HC Klatovy: Polívka (Sochůrek) – Houfek, Holý, Slavík, Kaňák, Leština – Krliš, Tulačka, Švarc – Uhlík, Topinka, Pacanda – Němec, Presheva, Kučera. Trenér: Vostřák.

Rozhodčí: Luczków – Hynčica, Goltsch