Spiš. N. Ves – FC Košice 0:1 (kon.) | R. Sobota – L. Mikuláš 0:1 (kon.) | MFK Zvolen – Lipany 3:0 (kon.)
Martin – Sereď 2:3 (kon.) | Šamorín – Skalica 0:2 (kon.) | B. Bystrica – Pohronie 1:2 (kon.)
Poprad – Bardejov 0:0 (kon.)
MFK Zvolen
3:0 (2:0)
ŠK Odeva Lipany
sk Sobota 01.10.2016, 15:00 • Zvolen • MONACObet liga

Zvolen zaslúžene triumfoval, aj keď Lipany statočne vzdorovali a hlavne počas druhého polčasu sa snažili streliť gól, ktorý by ich priblížil aspoň k remíze. Nestalo sa a domáce MFK je tak na svojej pôde stále 100%-né. (17:27:48)

90+1

90
    Tóth kraľoval vo vzduchu. Medzitým sme sa dozvedeli, že nadstavený čas bude 1 minúta.

89
    Sukisa si vymenil loptu s Popovićom, ale jeho center nebol presný.

88
    MFK kontroluje priebeh duelu, hráči si prihrávajú z jednej strany na druhú.

87
    Lipany po dlhšom časovom úseku zatvorili Zvolen na vlastnej polovici.

86
    Žltú kartu dostáva Blaško (ŠK Odeva Lipany).

85
    Blaško netrafil loptu podľa svojich predstáv, Tomáš Jenčo odkopáva od brány.

84
    Ak domáci hráči dotiahnu tento súboj do víťazného konca, aj naďalej budú na domácej pôde bez straty bodu.

83
    Sudimak nevyslal dopredu Popovića pre nepresný pas.

82
    Stretnutie sa vyvíja podľa predzápasových prognóz. Aj stávkové kancelárie favorizovali domáce mužstvo.

81
    Striedanie v tíme ŠK Odeva Lipany: z ihriska odchádza Hirka, prichádza Bondra.

80
    Vstupujeme do záverečnej 10-minútovky, MFK Zvolen aktuálne dominuje vo všetkých herných činnostiach.