Empoli – Juventus 0:3 (kon.) | Atalanta BC – Neapol 1:0 (kon.) | Bologna – Janov 0:1 (kon.)
Cagliari – Crotone 2:1 (kon.) | Sampdoria – Palermo 1:1 (kon.) | AC Milán – Sassuolo 4:3 (kon.)
Turín – Fiorentina 2:1 (kon.) | AS Řím – Inter 2:1 (kon.)
Bologna FC
0:1 (0:0)
Janov CFC
Neděle 02.10.2016, 15:00 • Stadio Renato Dall'Ara, Bologna • Italská Serie A • 7. kolo

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (17:00:13)

Dnešní nervózní utkání vůbec nezvládli domácí, kteří nejen, že prohráli, ale zároveň si nechali vyloučit dva klíčové hráče, ještě v první půli kapitána Castaldella a ve druhém poločase, za naprosto hloupý faul, Džemailiho. Obecně utkání poznamenalo velké množství faulů a zbytečných chyb na obou stranách, zápasu by více slušela remíza.

90+5

90+4
    Domácí měli výhodu volného kopu, ale hosté se ubránili a sami se nyní snaží o protiútok.

90+2
    Pět minut nastavil sudí Maresca, domácí tak ještě mají čas alespoň na vyrovnání.

90
    Poslední minuta nervózního utkání, hosté drží těsné vedení.
    88. Červená karta

88
    Rovnou červenou kartu dostává Blerim Džemaili (Bologna FC) za likvidační faul ve středu hřiště.

86
    Střídání v týmu Janov CFC: ze hřiště odchází Danko Lazović, přichází Lucas Orbán.

85
    Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Santiago Juan Gentiletti (Janov CFC).

83
    Další roh pro domácí, opět z pravé strany rozehraje Masina.

82
    V předbrankovém prostoru jsou však fotbalisté domácího týmu absolutně marní a potvrzují to i nyní.

81
    Bologna vybojovala rohový kop z pravé strany rozehrává Masina.

80
    Střídání v týmu Bologna FC: ze hřiště odchází Simone Verdi, přichází Federico Di Francisco.
    77. Giovanni SIMEONE - 0:1

77
    Janov právě vstřelil branku!
    Konečně gól! Hostující Laxalt se dostal z levé strany do vápna, kde přihrála na hranici malého vápna, odkud z první nasměroval míč do sítě GIOVANNI SIMEONE.

76
    Janov nyní obléhá pokutové území domácího týmu, Bologna se pouze brání.

75
    Neuvěřitelně nepřesný centr domácích, z pravé strany, kdy míč letí přes celé pokutové území a končí z území nikoho.

73
    Spolehlivý zákrok Angela Da Costy, který si sebral ze vzduchu centr soupeře z pravé strany.