New Jersey – NY Rangers 5:4 (kon.) | NY Islanders – Washington 1:2 (kon.) | Philadelphia – Boston 3:4 (1:2 po s.n.)
Nashville – Tampa 4:3 (kon.) | Chicago – St. Louis 4:0 (kon.) | Arizona – Anaheim 3:2 (po pr.)
Florida – Dallas 1:2 (po pr.) | Columbus – Pittsburgh 0:2 (kon.)

Pavel Zacha (NJD) 1+1, 1 střela, čas na ledě 14:57

Dnešní utkání je za námi a New Jersey Devil v divokém zápase poráží New York Rangers a vrací mu tak porážku z minulého utkání. Před třetí třetinou asi málokdo čekal takové drama, domácí tým však hodně polevil a ještě se hodně strachoval, aby v závěrečné hře hostů bez brankáře nedostal gól. To se však nestalo a domácí tak vítězí 5:4.

59:59
    Lovejoy si vysloužil třetí vyloučení, tentokrát za držení hole. Rangers však už nebudou mít dost času na její využití.

59:36
    Hall vyhodil puk, Rangers rychle utíká čas.

59:17
    Puk skončil mimo hřiště, vhazovat se bude v obranné třetině domácích.

59:07
    Zacha dokázal vyhodit puk a nasbírat tak cenné vteřinky pro svůj tým!

58:38
    Rangers se usadili v útočné třetině a hodně tlačí svého soupeře!

58:22
    Oddechový čas pro hosty.

58:22
    Moore se pokusil trefit prázdnou bránu z vlastní třetiny, ale minul. Následuje tak další zakázané uvolnění.

58:02
    Hosté odvolali brankáře!

58:02
    LoveJoy vše řeší razantním vyhozením přes všechny čáry, které však znamená zakázané uvolnění.

57:28
    Hosté jsou při chuti a snaží se o rychlé vyrovnání, domácí tým je momentálně pod velkým tlakem.
    56:28 ZIBANEJAD - 5:4

56:28
    Rangers právě vstřelili branku!
    J.T. Miller poslal náramnou přihrávku na MIKA ZIBANEJADA, který s pomocí tyče překonává domácího brankáře. Rangers se tak dostávají na dostřel jediného gólu! Asistence: Miller, Clendening

55:52
    Devils vyhráli buly a vyhodili, hosté se dostali do útočné třetiny, kde prověřili Lindbäcka, ale ten jejich pokus pokryl.

55:37
    Vyloučení v týmu New Jersey Devils (Smith-Pelly – 2 min., podražení).

Michal Janoštík

Branky a nahrávky: 6. Bennett (Palmieri, Auvitu), 9. Bennett (Hall, Auvitu.), 33. Hall (Zacha, Auvitu), 36. Zacha (Cammalleri), 39. Moore (Palmieri, Zajac) – 4. Fast (Skjei, Clendening), 29. Gilmour (Gropp, McRae), 44. Grabner (Paliotta, Zibanejad), 57. Zibanejad (Miller, Clendening)

New Jersey Devils: Lindbäck (Kinkaid) – Greene, Lovejoy, Moore, Quincey, Auvitu, Merrill – Hall, Henrique, Bennett – Cammalleri, Zacha, Speers – Boucher, Zajac, Palmieri – Blandisi, Josefson, Smith-Pelly
    New York Rangers: Raanta (31.Hellberg) – Skjei, Clendening, Bodie, Girardi, Gilmour, Paliotta – Kreider, Zibanejad, Miller – Vesey, McRae, Jensen – Grabner, Gerbe, Fast – Gropp, Lapierre, Brown