Chomutov – Olomouc | 1:4 (kon.) | | | K. Vary – Litvínov | 1:3 (kon.) | | | Zlín – Třinec | 4:3 (1:0 po s.n.) |
Mountfield HK – Liberec | 3:2 (2:0 po s.n.) | | | Kometa Brno – Sparta | 6:2 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Pardubice | 2:1 (kon.) |
Jokerit – Jaroslavl | 4:3 (kon.) | | | Záhřeb – Petrohrad | 5:4 (po pr.) | | | HC Slovan – CSKA Moskva | 1:2 (po pr.) |
Moser Medical Graz 99ers – Znojmo | 0:1 (kon.) |
Technika Brno – Poruba 2011 | 3:2 (2:0 po s.n.) |
Sparta – Slavia | 2:5 (kon.) |
Sparta – Mladá Boleslav | 1:4 (kon.) |
Mountfield HK – Žďár n/S | 7:0 (kon.) | | | Zlín – HK MD Šumperk | 4:0 (kon.) | | | Sparta – Chomutov | 4:1 (kon.) |
Liberec – Jihlava | 3:4 (1:2 po s.n.) | | | Kobra – Ústí n/L | 2:5 (kon.) | | | Pardubice – Č. Budějovice | 2:4 (kon.) |
HC Plzeň – HC Litvínov | 9:3 (kon.) | | | Slavia – Kometa Brno | 3:4 (po pr.) | | | Tábor – Mladá Boleslav | 3:8 (kon.) |
Kladno – Letňany | 2:8 (kon.) | | | Vítkovice – Vsetín | 5:1 (kon.) | | | K. Vary – PZ Kladno | 8:7 (3:2 po s.n.) |
New Jersey – NY Rangers | 5:4 (kon.) | | | NY Islanders – Washington | 1:2 (kon.) | | | Philadelphia – Boston | 3:4 (1:2 po s.n.) |
Nashville – Tampa | 4:3 (kon.) | | | Chicago – St. Louis | 4:0 (kon.) | | | Arizona – Anaheim | 3:2 (po pr.) |
Florida – Dallas | 1:2 (po pr.) | | | Columbus – Pittsburgh | 0:2 (kon.) |
Košice – Martin | 9:3 (kon.) | | | Poprad – Nitra | 1:4 (kon.) | | | Banská Bystrica – Žilina | 3:2 (po pr.) |
Lipt. Mikuláš – Zvolen | 4:1 (kon.) | | | Nové Zámky – Trenčín | 3:2 (po pr.) |
Pov. Bystrica – Orange 20 | 2:3 (kon.) |
Čerti Ostrov – Trstěnice | 9:8 (kon.) | | | Cheb – HC Baník Sokolov B | 0:0 (zruš.) | | | Lev Benešov – Příbram | 5:3 (kon.) |
HC Děčín B – Frýdlant | 5:2 (kon.) | | | Louny – Letňany | 2:6 (kon.) | | | Slaný – Žabonosy | 1:3 (kon.) |
Humpolec – Veselí nLuž. | 1:7 (kon.) | | | Tábor B – Soběslav | 5:3 (kon.) | | | VHK ROBE Vsetín B – Vel. Meziříčí | 4:6 (kon.) |
Uh.Ostroh – Uničov | 5:2 (kon.) | | | Hronov – Nový Bydžov | 2:4 (kon.) | | | Nová Paka – Jaroměř | 3:4 (0:1 po s.n.) |
Náchod – HC Jičín | 1:0 (kon.) | | | Moravská Třebová – Choceň | 3:5 (kon.) | | | BK Havlíčkův Brod B – Ledeč n. S. | 10:3 (kon.) |
Světlá nS – Polička | 7:2 (kon.) | | | Hlinsko – Česká Třebová | 4:7 (kon.) | | | Žirovnice – Č. Krumlov | 4:5 (kon.) |
Gepardi Jablonec – Lomnice n/P | 8:7 (1:0 po s.n.) | | | Dvůr Králové n. L. – Třebechovice p. O. | 4:2 (kon.) | | | Chrudim – Chotěboř | 3:4 (po pr.) |
Radomyšl – Strakonice | 5:4 (1:0 po s.n.) |
Havlíčkův Brod – Třebíč | 9:0 (kon.) | | | Litoměřice – Litvínov B | 8:1 (kon.) |
Znojmo – Moser Medical Graz 99ers | 8:1 (kon.) |
po prodl.
HC Slavia Praha
3:4
(0:0, 2:0, 1:3 - 0:1)
HC Kometa Brno
46:47
|
Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Adam Popelka – 2 min., podražení).
|
|
45:00
|
Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Jan Srdínko – 2 min.).
|
|
42:28
|
Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Tomáš Klapka – 2 min., vražení na hrazení).
|
|
33:52
|
Vyloučení v týmu HC Kometa Brno (Filip Brůžek – 2 min. pro hráčskou lavici, příliš mnoho hráčů).
|
|
30:23
|
Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Jakub Janča – 2 min., podražení).
|
|
26:33
|
Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Tomáš Labuzík – 2 min., faul loktem).
|
|
23:16
|
Nařízeno trestné střílení. Pojede jej z týmu HC Slavia Praha Šimon Vlček.
|
|
21:31
|
Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Tomáš Labuzík – 2 min., hákování).
|
|
17:28
|
Hosté jdou do tří! Vyloučení v týmu HC Kometa Brno (Filip Brůžek – 2 min., podražení).
|
|
15:58
|
Vyloučení v týmu HC Kometa Brno (Jakub Malý – 2 min., podražení).
|
|
01:31
|
Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Kučera – 2 min., krosček).
|
Branky a nahrávky:
24. Vlček, 36. Petrák (Čapka, Mareček), 45. Křenek (Klapka, Vlček) – 43. Kavický (Mlčák), 53. Mlčák (Kavický, Popelka), 56. Hubáček (Kavický, Popelka), 61. Malý (Popelka)
Rozhodčí: Nepomucký – Karda, Zháňal
Diváci:
Neproměněná penalta:
HC Slavia Praha:
Němeček (Dusil) – Srdínko, Kučera, Moravec, Hovorka, Klapka, Mareček, Čapka – Kižlin, Janča, Havrda – Vlček, Petrák, Křenek – Vojinovič, Labuzík, Švec.
Náhradníci:
Trenér:
HC Kometa Brno: Kašpar (Vystavěl) – Masár, Holemý, Sedláček, Kučeřík, Mlčák, Furch, Sedláček, Studený – Žák, Popelka, Konečný, Hubáček, Jedlička, Malý, Kavický, Rašovský, Vašíček, Bartes, Brůžek.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HC Kometa Brno: Kašpar (Vystavěl) – Masár, Holemý, Sedláček, Kučeřík, Mlčák, Furch, Sedláček, Studený – Žák, Popelka, Konečný, Hubáček, Jedlička, Malý, Kavický, Rašovský, Vašíček, Bartes, Brůžek.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Nepomucký – Karda, Zháňal
Diváci:
Barbora Wolfová