Olomouc – Vsetín 7:3 (kon.)
HC Olomouc
7:3 (4:0, 1:3, 2:0)
VHK ROBE Vsetín
Čtvrtek 06.10.2016, 18:00 • Zimní stadion Olomouc. Kapacita: 5.500 míst. • Extraliga staršího dorostu • 11. kolo

59:40
    Ještě těsně před koncem míří na trestnou lavici i Josef Podlaha (OLO), a to na dvě minuty za faul loktem.

57:27
    Současně vyloučeni: Matěj Kořenek (OLO) na dvě minuty za nafilmovaný pád, Michal Koňařík (VSE) pak také na dvě minuty za hákování.

52:51
    Tadeáš Aulehla (OLO) míří na trestnou lavici. Olomoucký útočník byl potrestán osobním trestem za nesportovní chování.

49:06
    Vsetín si zahraje další přesilovku. Za sekání si odpyká dvě minuty Matěj Kořenek (OLO).

41:38
    Kohouti si zahrají další přesilovku. Dvě minuty na trestné si odpyká Adam Zetocha (VSE).

34:14
    Kohouti jdou do tří! Za hrubost si odpyká menší trest i Jan Janečko (OLO).

33:22
    Současně jsou menšími tresty za hrubost potrestáni Tomáš Dajčar (OLO) a Filip Klenec (VSE).

24:02
    Ve stejném čase je vsetínský brankář David Sachr potrestán osobním trestem za nesportovní chování. Trest odpyká David Hrňa (VSE).

13:01
    Hanáci si ale přesilovku vlastní chybou zkrátili. Na trestnou lavici usedá za nedovolené bránění na dvě minuty Jan Janečko (OLO).

12:22
    Domácí si už v první třetině zahrají přesilovku. Filip Klenec byl před vlastní brankou trochu moc důrazný, což neuniklo rozhodčím, a tak si vsetínský útočník odpyká dvě minuty za krosček.

Zuzana Spurná

Branky a nahrávky: 3. Janečko (Podlaha), 12. Kořenek (Pěcha), 16. Kořenek (Pěcha), 17. Podlaha (Aulehla), 25. Podlaha (Janečko), 41. Janečko, 49. Janečko (Pírek) – 29. Klenec (Liška), 31. Koňařík, 37. Paroušek (Klenec)

HC Olomouc: Galuška (Fajgl) – Dajčar, Pírek, Kažimír, Klesla, Holiš, Vosátko – Krátký, Podlaha, Spatharis, Aulehla, Pěcha (C), Skopal, Karpíšek, Kalač, Kořenek, Janečko, Kret, Štefka.
    VHK ROBE Vsetín: Machač (Sachr) – Ondraška, Mar, Paroušek, Kollár, Nadymáček, Pařízek, Klauda – Klenec, Zajíček, Hrňa, Klimek, Matiaško, Liška, Zetocha, Koňařík (C), Půček, Najvar.

Rozhodčí: Dědek – Bubela, Čelechovský