Columbus – Boston 1:2 (kon.) | NY Rangers – Philadelphia 2:4 (kon.) | Florida – Tampa 0:0 (odl.)
Montreal – Toronto 6:1 (kon.) | Edmonton – Winnipeg 5:2 (kon.) | Vancouver – Calgary 4:0 (kon.)

Radko Gudas (PHI) 0+0, 1 střela, čas na ledě 18:44
    Michal Neuvirth (PHI) 60 minut, 24 zákroků, 2 góly, 92,3% (03:38:25)

1. Michal Neuvirth (PHI) 24 zák., 2 góly, 92,3%
    2. Pavel Buchnevič (NYR) 1+1
    3. Claude Giroux (PHI) 0+2

V tomto rychlém zápase se domácí hokejisté dostali do vedení, hosté dokázali rychle vyrovnat. Pak se znovu radovali Rangers. Ve třetí třetině ale Flyers dokázali vstřelit tři branky, díky nimž vyhráli 4:2. Spolehlivý výkon podal Michal Neuvirth.

59:55
    Už se nic nestane.

59:24
    Josh Jooris se střetl s Boydem Gordonem. Hráči ve hře budou pokračovat dál.

59:00
    Probíhá poslední minuta hry ve třetí třetině.

58:34
    Buly před brankou Flyers. Hostující celek vyhrál vhazování.

58:12
    Už se zápas v poklidném tempu dohrává. Hosté hrají takticky velmi dobře.

57:32
    Gudas při pokusu o dorážku zlomil svou hůl. Ke střele se nedostal a zamířil na střídačku pro nový nástroj.

57:21
    Zakázané uvolnění domácích vrací hru před branku Lundqvista. Z pohledu domácích se jedná o nepříjemnost.

56:42
    Philadelphia má kotouč za vlastní brankou pod kontrolou, hosté čekají na dostřádání hráčů.

56:20
    Flyers mají kotouč v útočném pásmu, do zakončení se dostal Jakub Voráček, který minul branku.

56:00
    Čtyři minuty zbývají do konce třetí třetiny a nic nenasvědčuje tomu, že by domácí dokázali zápas zdramatizovat.

55:25
    Domácí Zibanejad zůstal před brankou úplně volný, jeho střelu z první kryje připravený Neuvirth. Následovat bude jednak buly v útočném pásmu Rangers, ale také komerční přestávka.

54:51
    Grabner dostal prostor pro zakončení, pálil přes obránce. Jeho střelecký pokus mířil nad branku českého brankáře.

54:00
    Šest minut zbývá do konce třetí třetiny, hostující hokejisté hrají velmi dobře takticky. Drží soupeře daleko od vlastní branky.

53:44
    Travis Konecny se dostal ke střele zápěstím, jeho střelecký pokus tak tak dokázal domácí brankář vyrazit.
    Staňte se fanoušky NHL.cz!

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 4. Buchnevič (Girardi, Zibanejad), 28. Kreider (Buchnevič, Girardi) – 4. Streit (Giroux, Simmonds), 43. Couturier (Streit, Konecny), 45. Voráček (Simmonds, Giroux), 51. Konecny (Voráček)

New York Rangers: Lundqvist (Raanta) – Clendening, Klein, Skjei, Girardi, Holden, Staal – Kreider, Zibanejad, Buchnevic – Vesey, Hayes, Gerbe – Miller, Jooris, Pirri – Grabner, Nieves, Fast
    Philadelphia Flyers: Neuvirth (Stolarz) – Provorov, Schultz, Gostisbehere, Streit, Del Zotto, Gudas – Voráček, Edouard Bellemare, Konecny, Cousins, Giroux, Gordon, Weise, Weal, Simmonds, Couturier, Raffl, Schenn

Rozhodčí: Francis Charron, Ghislain Hebert – Derek Amell, John Grandt

Diváci: 18 200