HC Plzeň – Sparta 3:4 (kon.) | Jihlava – Havířov 3:1 (kon.) | Kometa Brno – Zlín 3:1 (kon.)
Mladá Boleslav – Mountfield HK 3:4 (kon.) | Vítkovice – Třinec 1:2 (po pr.) | HC Litvínov – Letňany 7:4 (kon.)
K. Vary – Kladno 5:1 (kon.) | Slavia – Chomutov 3:4 (0:1 po s.n.) | Č. Budějovice – Písek 8:3 (kon.)
Havlíčkův Brod – Kolín 3:6 (kon.) | Pardubice – Liberec 7:2 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
5:1 (3:0, 1:0, 1:1)
Rytíři Kladno
Pátek 07.10.2016, 18:00 • KV Arena, Karlovy Vary • Extraliga staršího dorostu • 11. kolo

52:22
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Skvělé využití nepozornosti hostů, když se prosadil DAVID HOLUB střelou zápěstím z mezikruží a zvyšuje skóre na 5:1. Bez asistence

50:20
    Kladno právě vstřelilo branku!
    Máme tu první branku hostů! Rytíři se dokázali prosadit po špatné domluvě obrany Karlových Varů a po špatném rozebrání hráčů byl úplně volný MATYÁŠ FILIP, který poslal puk těsně k tyčce a vstřelil tak první gól Kladna. Asistence: Martin Bláha, Adam Zich

39:17
    Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Jiří Halberštát – 2 min., podražení).

36:24
    Máme tu využití přesilové hry! Po dobře sehrané přesilovce se daří domácím zvýšit skóre po skvělé teči JAKUBA HABRA po střele od modré na 4:0. Asistence: Jan Tlačil, Tomáš Přibyl

34:38
    Máme tu třetí vyloučení na straně Kladna. Na dvě minuty míří Jakub Müller (KLA) za podražení.

26:38
    Jiroušek předvedl skvělý zákrok lapačkou na rozjetého Otakara Šika, který se snažil zakončit do bekhendu.

25:48
    Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Radek Prošek – 2 min., hákování).

23:43
    Máme tu další vyloučení na straně Kladna. Za vysokou hůl je vyloučen Adam Penc (KLA).

18:45
    Máme tu čistý hattrick v úvodní třetině zápasu! Po zmatku hostujících hráčů v obranné třetině se k puku dostali domácí, kde se jako poslední do puku opřel OTAKAR ŠIK, který zakončil svůj hattrick. Asistence: Jan Tlačil, David Holub

15:52
    Energetici jdou do dvougólového vedení! Po výborné sehrávce v útočném pásmu se OTAKAR ŠIK usadil v mezikruží a po výborné přihrávce od mantinelu zakončil přesnou střelou do růžku brány Jirouška. Asistence: František Klejna.

10:07
    Martin Bláha se úplně osamocen ocitl před bránou Berana. Ten však včas vyjel z brány a dokázal zachytit Bláhovu střelu po ledě.

08:59
    Převaha na ledě domácích se projevila prvním trestem. Na dvě minuty je vyloučen Adam Zich za podražení.

08:40
    Petr Kořán dokázal ve hloučku hráčů vystřelit na bránu a trefil tyčku!

03:13
    Domácí jsou na koni! Po přihrávce Davida Holuba se dokázal OTAKAR ŠIK prosmýknout mezi obránci a po ošálení brankáře náznakem střely zakončil do prázdné brány. Asistence: David Holub

Pavel Pelčák

Branky a nahrávky: 4. Šik (Holub), 16. Šik (Klejna), 19. Šik (Tlačil, Holub), 37. Habr (Tlačil, Přibyl), 53. Holub – 51. Filip (Bláha, Zich)

HC Energie Karlovy Vary: Beran (Kašpar) – Zavřel, Přibyl, Štaif, Cankov, Kala, Klejna, Kořán – Hotěk, Bečka "C", Prošek, Petrov, Halberštát "A", Habr, Šik, Holub, Tlačil, Hudečka, Šťastný, Maydl Trenér: Václav Eismann
    Rytíři Kladno: Jiroušek (Altrichter) – Veber "A", Šmatlák, Zich, Müller "A", Haspeklo, Kryll, M. Bláha, Husarik "C", Jelínek, Penc, Filip, O. Bláha, Kouba, Kovacs, Rendla, Stůj, Svoboda, Březina Trenér: David Čermák

Rozhodčí: Malota – Kotyza, Zimmermann