HC Plzeň – Sparta 3:4 (kon.) | Jihlava – Havířov 3:1 (kon.) | Kometa Brno – Zlín 3:1 (kon.)
Mladá Boleslav – Mountfield HK 3:4 (kon.) | Vítkovice – Třinec 1:2 (po pr.) | HC Litvínov – Letňany 7:4 (kon.)
K. Vary – Kladno 5:1 (kon.) | Slavia – Chomutov 3:4 (0:1 po s.n.) | Č. Budějovice – Písek 8:3 (kon.)
Havlíčkův Brod – Kolín 3:6 (kon.) | Pardubice – Liberec 7:2 (kon.)
HC Dynamo Pardubice
7:2 (1:0, 1:1, 5:1)
Bílí Tygři Liberec
Pátek 07.10.2016, 18:00 • Tipsport arena • Extraliga staršího dorostu • 11. kolo

Konec zápasu. (20:03:09)

59:54
    V závěru mohl na 8:2 zvýšit Filip Koffer, ale jeho pokus Novák parádně vytáhl lapačkou!

58:45
    Liberec právě vstřelil branku!
    Kosmetická úprava a snížení na rozdíl pěti branek přichází na liberecké straně. PETR ŠAFAŘOVSKÝ stál na konci přesilovkové kombinace a na jeho příklep byl Vlk krátký. Asistence: Vratislav Kunst.

57:43
    V závěru si ještě Liberec zahraje přesilovku. Dvě minuty za nedovolené bránění dostáváMichal Machač.

56:32
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Naopak je tu sedmý zásah domácích! Jan Černý našel ve druhé vlně najetého MATĚJE BLÜMELA, a ten ostrým příklepem propálil Nováka. Asistence: Jan Černý.

56:16
    Liberec se ještě snaží se zápasem něco udělat ale nikam to nevede.

54:42
    Pardubická pohoda pokračuje! Formace kolem kapitána Matěje Blümela předvedla další pohodovou akci, na jejímž konci stál FILIP KOFFER – 6:1. Asistence: Matěj Blümel a Jan Černý.

52:55

52:23

51:55
    Severočeši kombinují v útočném pásmu, Dynamo ale vyhazuje přes všechny čáry.

50:55
    Liberec ale bude hrát přesilovku čtyři na tři. Dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě odpyká Michal Machač.

50:23
    Současně vyloučeni Filip Hybeš a Jan Šír za hrubost.

50:00
    Deset minut před koncem mají Východočeši pohodlný náskok a hosté pomalu ztrácejí kontrolu nad tímto utkáním.

48:26
    Tato akce ale byla přímočará a Liberci odbyla pátá! Kotouč na Nováka vyslal nejprve Vít Rozlílek a odražený kotouč do sítě umístil ROMAN LIBNAR. Asistence: Vít Rozlílek a Martin Kostka.

47:44
    Možná ale kombinují až příliš a liberecká obrana má tak dost času na reakci.

46:54
    Domácí hráči oproti druhé třetině hodně uklidnili svou hru a s tříbrankovým vedení v zádech vymýšlejí nejrůznější kombinace.

44:58
    Domácí jsou hodně nabuzení a liberecký nápor trochu opadl. Novák musí řešit jednu střelu za druhou.

43:41
    4:1! Matěj Blümel se ocitl v roli asistenta a do samostatného úniku vyslal JANA ČERNÉHO, jenž neměl se zakončením nejmenší problém! Asistence: Matěj Blümel.

42:57
    Hra se přelévá ze strany na stranu, Liberec se snaží o co nejrychlejší odpověď a přidal na agresivitě, ale domácí odolávají.

Marek Votke

Branky a nahrávky: 4. Kostka (Rudy), 21. Černý (Blümel), 41. Blümel (Zeman), 44. Černý (Blümel), 49. Libnar (Rozlílek, Kostka), 55. Koffer (Blümel, Černý), 57. Blümel (Černý) – 30. Turský (Šafařovský), 59. Šafařovský (Kunst)

HC Dynamo Pardubice: Vlk (Jánský) – Blažej, Leder, Žouželka, Rudy, Hybeš, Javůrek – Machač, Libnar, Pochobradský, Zeman, Koffer, Kostka, Blümel, Černý, Matýs, Rozlílek.
    Bílí Tygři Liberec: Novák (Hrstka) – Krejsa, Turský, Charvát, Had, Kunst, Ira, Bálik – Rychlovský, Šír, Mocek, Maťátko, Litera, Damášek, Bitman, Hájek, Piroutek, Chrtek, Šafařovský, Bouřil.

Rozhodčí: Suchý – Klouda, Zídek