HC Plzeň – Sparta 3:4 (kon.) | Jihlava – Havířov 3:1 (kon.) | Kometa Brno – Zlín 3:1 (kon.)
Mladá Boleslav – Mountfield HK 3:4 (kon.) | Vítkovice – Třinec 1:2 (po pr.) | HC Litvínov – Letňany 7:4 (kon.)
K. Vary – Kladno 5:1 (kon.) | Slavia – Chomutov 3:4 (0:1 po s.n.) | Č. Budějovice – Písek 8:3 (kon.)
Havlíčkův Brod – Kolín 3:6 (kon.) | Pardubice – Liberec 7:2 (kon.)
HC Vítkovice Ridera
1:2 (0:1, 1:0, 0:0 - 0:1)
HC Oceláři Třinec
Pátek 07.10.2016, 17:00 • MFH Ostrava • Extraliga staršího dorostu • 11. kolo

Stejně jako v prvním vzájemném utkání sezóny, i tentokrát vyhrávají třinečtí v prodloužení. Vítkovice si z derby odnášejí alespoň jeden bod. Z Ostravy je to pro dnešek vše, mějte příjemný zbytek pátečního večera. (19:17:47)

62:32
    Třinec právě vstřelil branku!
    FILIP KRZAK ujel obraně a pohotově bekhendem ukončuje derby – 1:2. Bez asistence.

62:08
    Nejprve se rozezvučela tyč, teď šli Beránek a Mrva sami na brankáře, ale Ochman pokus vykryl.

61:14
    Konečný jel sám na bránu, byl podražen, následně spadl, zakončil, ale rozhodčí mlčí..

60:01

Třetí třetina byla bezbranková, následovat bude prodloužení, respektive nájezdy

60:00

56:34

56:11

54:34
    Počet hráčů a ledě se vyrovná, za držení putuje za katr Raška.

54:11
    Na trestnou lavici odjíždí domácí Kunc.

54:11
    Oddechový čas pro hosty.

44:40
    Po buly se k zakončení dostal Kaláb, Ochman zachytil.

40:01

Vítkovičtí zatopili pod kotlem a šlo to vidět, ostravští vyrovnali zásluhou Viktora Konečného. Vyrovnaný stav na tabuli je hlavně díky třineckému brankáři, který chytá vítkovické tutovky.

Další třetina začne přibližně v 18:33.