Třinec – Slavia 2:4 (kon.) | Litoměřice – Česká Lípa 1:0 (kon.) | Interobal Plzeň – Chrudim 1:5 (kon.)
Hradec Králové – Vysoké Mýto 2:2 (kon.) | Zruč n/S – Hodonín 3:3 (kon.)
FC Benago Zruč nad Sázavou
3:3 (3:2)
FC Tango Hodonín
Pátek 07.10.2016, 20:30 • MSH Zruč nad Sázavou • 1. Futsal liga • 4. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:30.

FC Benago Zruč nad Sázavou: Cardoso (Pytloun) – Simitči, Fogaca, Galvao, Silva, Belej, Kovács, Vnuk, Tachtadžis, Ploc, Lira.

FC Tango Hodonín: Lupač (Bočánek) – Chadzidis, Cenek, Svoboda, Řezníček, Buršík, Veselovský, Vrba, Višváder, Belaník, Doubravský.

Rozhodčí: Kaštánek, Matyš.

1

5
    Hodonín zatím hraje s Benagem poměrně vyrovnanou partii, šance jsou k vidění na obou stranách.

7
    Zruč nad Sázavou právě vstřelila branku!
    Autorem branky je MICHAL KOVÁCS. Asistence: Leonardo Silva.

13
    Hodonín právě vstřelil branku!
    Autorem branky je ČENĚK CENEK. Asistence: Milan Svoboda.

14
    ANDRE GALVAO se trefil ze středu hřiště po zemi přesně k pravé tyči. Asistence: Diego Fogaca.

17
    VINICIUS CAPETA dostal přihrávku od Kovácse na pravou stranu a poslal míč po zemi k zadní tyči. Asistence: Michal Kovács.

17
    Žlutou kartu dostává Tomáš Buršík (FC Tango Hodonín).

20
    Autorem branky je MAREK BELANÍK. Asistence: Milan Svoboda.

20

První poločas je za námi, Benago bylo sice trochu více na míči, ale Hodonín se také snažil vyrážet do útoku a prohrává pouze o jednu branku.

21

37
    A o závěrečné drama je postaráno! Hodonín dlouho zkoušel hru bez gólman a nakonec tři minuty před koncem vyrovnává JURAJ VIŠVÁDER. Asistence: Milan Svoboda.

38
    Benago nyní zkouší power-play. Podaří se jim zvrátit vedení zpět na svou stranu?

38
    Velká šance Benaga, Lupač dokázal řadě dorážek odolat!

39
    Tomáš Veselovský (HOD) zastavil rychlý protiútok Benaga za cenu žluté karty.

40
    V závěru dostává žlutou kartu Michal Kovács (ZNS), Hodonín ještě bude mít k dispozici přímý kop.

Tento výsledek asi čekal jen málokdo, favorizované Benago jen remizovalo s Hodonínem, když dnes nebylo příliš úspěšné v koncovce. (22:10:10)

Adam Joska

Branky: 7. Kovács (Silva), 14. Galvao (Fogaca), 17. Capeta (Kovács) – 13. Cenek (Svoboda), 20. Belaník (Svoboda), 37. Višváder (Svoboda)

Karty:   40. Kovács (ZNS) – 17. Buršík (HOD), 39. Veselovský (HOD)

Rozhodčí: Kaštánek, Matyš