Ústí n/L – Most 6:0 (kon.) | Havířov – Přerov 8:5 (kon.) | Litoměřice – Letňany 2:4 (kon.)
HC Stadion Litoměřice
2:4 (0:1, 1:1, 1:2)
HC Letci Letňany
Pátek 07.10.2016, 19:00 • Kalich Arena, Litoměřice • Liga juniorů

Je konec, litoměřičtí hokejisté v dnešním zápase podlehli hostům z pražských Letňan a zůstávají na posledním místě tabulky západní skupiny Ligy juniorů. Já se s vámi loučím, přeji vám příjemný zbytek dnešního večera. Na počtenou! (21:20:41)

59:52
    Letňany právě vstřelily branku!
    Je rozhodnuto! Vítězství hostů potvrzuje osm sekund před koncem trefou do opuštěné branky Litoměřic TOMÁŠ HUSÁK. Bez asistence.

59:21
    Vyloučení v týmu HC Letci Letňany (Tomáš Honetschläger – 2 min., hákování).

59:05
    Oddechový čas pro domácí.

58:00
    Ze zápasu už zbývají pouze dvě minuty!

56:38

54:38
    Vyloučení v týmu HC Letci Letňany (Erik Hlinka – 2 min., podražení).

53:35
    Litoměřice právě vstřelily branku!
    Do konce zápasu zbývá zhruba šest a půl minuty, kališníci znovu prohrávají pouze o jeden jediný gól! Náskok Letců přesnou trefou snížil ONDŘEJ ČERNÝ. Asistence: Lynden Lodge.

46:04
    Krátce po ubránění vlastního oslabení se opět prosazují Letci! TOMÁŠ HONETSCHLÄGER ujel litoměřické obraně a v souboji muže proti muži s Vítem Damaškem uspěl na jedničku. Asitence: Martin Pražienka, Václav Mařík.

45:26

43:26
    Vyloučení v týmu HC Letci Letňany (Michal Chládek – 2 min., hákování).

41:21

40:01

Druhá třetina zápasu mezi Litoměřicemi a Letňany je u konce, hosté po ní stále vedou o jednu branku. V prostředním dějství jsme mohli vidět po jedné trefě na každé straně -- nejprve v přesilovce pět na tři zvýšil náskok Letců na 2:0 Martin Pražienka, v polovině utkání pak kontaktní branku kališníků vsítil Lynden Lodge.

Další třetina začne ve 20:38.

40:00

39:52
    Hosté hrají se čtyřmi hráči v poli.

39:21
    Vyloučení v týmu HC Letci Letňany (Tomáš Honetschläger – 2 min., podražení).

37:52
    Vyloučení v týmu HC Letci Letňany (Martin Pražienka – 2 min., vysoká hůl).

Vojtěch Martinek

Branky a nahrávky: 29. Lodge (Bažant), 54. Černý (Lodge) – 18. Honetschläger (Kazda, Mařík), 21. Pražienka (Honetschläger, Kučera), 47. Honetschläger (Pražienka, Mařík), 60. Husák

HC Stadion Litoměřice: Damašek (Švára) – Winnerlich, Hazucha, Novotný, Kolenatý, Vandas, Bažant, Student – Černý, Domský, Bejček, Vico, Lynden, Vyštejn, Lauko, Sadil, Fábry
    HC Letci Letňany: Špiček (Fridrych) – Kazda, Chládek, Kučera, Hlinka, Vojtela – Mařík, Honetschläger, Pražienka, Husák, Poljanyčka, Kubiček, Soukup

Rozhodčí: Mareš – Lichtenberk, Michajličenko ml.