Plzeň – Opava 2:1 (kon.) | Č. Budějovice – Příbram 3:2 (kon.) | Slavia – Mladá Boleslav 1:0 (kon.)
Karviná – Slovácko 0:0 (1:3 po pen.) | Hr. Králové – Brno 1:4 (kon.) | Olomouc – Zlín 1:3 (kon.)
FC Viktoria Plzeň
2:1 (2:0)
Slezský FC Opava
Sobota 08.10.2016, 11:00 • Luční • Celostátní liga staršího dorostu • 9. kolo

Z Plzně je to pro dnešek všechno. Děkujeme za pozornost a u dalších textových přenosů z dorostenecké ligy napočtenou! (12:59:12)

Plzeň vítězí v utkání ligy staršího dorostu 2:1 poté, co své branky vstřelila v prvním poločase. Ve druhé půli červenomodří ubrali na aktivitě. Dušan Pinc neproměnil penaltu, Petr Hurta zdramatizoval závěr utkání, ale ten odehráli svěřenci Jiřího Kohouta zkušeně. Poslední standardní situaci SFC si pohlídal Šampalík.

90

90
    Kepl zdržel rozehrávku Tomáše Moslera. Sudí mu musel ukázat žlutou kartu.

90
    Tomáš Vilček zůstává ležet na hrací ploše po hlavičkovém souboji. Začíná poslední minuta normální hrací doby.

89
    Martin Suchý nyní propadl v obraně, ale včas dokázal zastavit útok Opavy Tomáš Vilček. Poté byl ale faulovaný obránce Hájek a Opava se tlačí za srovnáním.

88
    Viktoria se už nehrne dopředu a plně se soustředí na obranu. Svěřenci Jiřího Kohouta se snaží šetřit čas. Filip Čihák rozehrává volný přímý kop z poloviny hřiště.
    87. HURTA - 2:1

87
    Opava právě vstřelila branku!
    Tak to bude ještě zajímavý závěr. PETR HURTA byl zatahaný za dres, poté míč poslal s přehledem k pravé tyči a Opava tak snižuje na rozdíl jedné branky.

86
    Byla nařízena penalta proti Plzni.

85
    Tomáš Vilček fauloval soupeře za polovinou hrací plochy. Posléze ze hřiště odchází Pfeifer a přichází Kulhánek.

84
    Rohový kop na přední tyč ustáli fotbalisté Opavy, posléze ukázal výbornou obrannou práci obránce Jakub Kadar. Opavě už toho času moc nezbývá.

83
    Viktoria se ve druhém poločase nadále snaží tvořit hru. Nyní drží míč obránce Jakub Kadar. Opavě toho času už moc nezbývá.

81
    Ze hřiště odchází hráč, který dnes nedal penaltu, a sice Dušan Pinc. Na hrací plochu se podívá Kepl.

80
    Pozorný Hájek si pohlídal míč před dotírajícím soupeřem. Hra se ve druhém poločase vyrovnala, ale skóre je stále o dvě trefy příznivější pro svěřence Jiřího Kohouta.

79
    Pokud bychom hledali smolaře dnešního zápasu, tak je jím rozhodně Dušan Pinc. Plzeňský fotbalista nejprve nedal penaltu, nyní se obtočil kolem soupeře ve vápně, ale v jasné šanci trefil Tomáše Moslera.

78
    Čihák vyhrál hlavičkový souboj, posléze Kadar odkopl trošku zbrkle míč do autu. Opavská akce ale po pár sekundách napsala poslední kapitolu.

78
    Filip Vacovský se zasloužil o to, že Matyáš Šampalík nemusel zasahovat po akci opavských po levé straně hřiště.

77
    Filip Čihák hasil plzeňský požár na brankové čáře. Z následného rohového kopu nepřišel první gól SFC v tomto zápase, ale Opaa přidala na aktivitě ve druhém poločase.