Ázerbájdžán – Norsko 1:0 (kon.) | Arménie – Rumunsko 0:5 (kon.) | Černá Hora – Kazachstán 5:0 (kon.)
Anglie – Malta 2:0 (kon.) | Německo – Česko 3:0 (kon.) | Sev. Irsko – San Marino 4:0 (kon.)
Polsko – Dánsko 3:2 (kon.) | Skotsko – Litva 1:1 (kon.) | Slovinsko – Slovensko 1:0 (kon.)
Skotsko
1:1 (0:0)
Litva
Sobota 08.10.2016, 20:45 • Hampden Park, Glasgow • Kvalifikace MS (Evropa)

Držení míče: 61 % : 39 %.
    Střely na branku: 3:3. Střely mimo: 10:4. Rohy: 9:2. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 20:19. (22:42:59)

Druhý poločas nabídl dvě branky, když se o překvapivé vedení hostů postaral Fiodor Černych, ale v samém závěru dokázal po dlouhém autu a prodloužení míče spoluhráčem skórovat James McArthur. Domácí byli dnes jednoznačně lepším týmem, ale ve finální fázi jim občas nepřálo štěstí, takže více než jednou skórovat nedokázali. Pro hosty je sice obdržená branka v pozdní minutě krutá, ale vzhledem k výkonu určitě mohou být za remízu rádi. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek večera.

90+6

90+6
    Poměrně nebezpečná situace v pokutovém území Litvy po nešťastné teči jednoho z bránících hráčů končí dalším rohem, ale po něm už nic nepřišlo.

90+5
    Domácí se ještě snaží dostat do pokutového území soupeře a Andrew Robertson vybojoval rohový kop.

90+4
    James McArthur je potrestán žlutou kartou za svůj faul.

90+3
    Na hrací ploše zůstává opět jeden z hostů, který je otřesen po hlavičkovém souboji.

90+2
    V útočení již opět pokračují Skotové, kteří by dnes rádi získali všechny tři body.

90+1
    Brejk tří Litevců na jednoho bránícího hráče byl pokažen velice nepřesnou přihrávkou.

90
    Rozhodčí nastavuje 5 minut, to je pro Litevce hodně dlouhý čas.
    89. James MCARTHUR - 1:1

89
    Skotsko právě vstřelilo branku!
    V samém závěru po dlouhém autu Calluma Patersona a prodloužení Granta Hanleyho vyrovnává JAMES MCARTHUR.

89
    Ofsajdové postavení Arvydase Novikovase hatí šance hostů na pojišťovací branku.

88
    Leigh Griffiths se dle Stielera dopustil šlapáku na soupeře, takže opět zdržení a rozehraje Šetkus.

87
    Ernestas Šetkus byl podle rozhodnutí sudího faulován skotskými útočícími hráči, takže bude rozehrávat od vlastní branky.

86
    Hosté se brání ze všech sil a Georgas Freidgeimas raději odehrál na rohový kop, aby něco nepokazil.

85
    Střídání v týmu Litva: ze hřiště odchází Nerijus Valskis, přichází Mindaugas Grigaravičius.

85
    Barry Bannan našel hlavu Roberta Snodgrasse, ale ten se hlavičkou nedokázal prosadit.

84
    Domácí se zlobí na rozhodčího, že by měl zapískat ruku, ale v tomto případě nemůže být o ničem podobném řeč. Skotové se musí spokojit s rohem.