Ázerbájdžán – Norsko 1:0 (kon.) | Arménie – Rumunsko 0:5 (kon.) | Černá Hora – Kazachstán 5:0 (kon.)
Anglie – Malta 2:0 (kon.) | Německo – Česko 3:0 (kon.) | Sev. Irsko – San Marino 4:0 (kon.)
Polsko – Dánsko 3:2 (kon.) | Skotsko – Litva 1:1 (kon.) | Slovinsko – Slovensko 1:0 (kon.)
Slovinsko
1:0 (0:0)
Slovensko
Sobota 08.10.2016, 20:45 • Stadion Stožice, Lublaň • Kvalifikace MS (Evropa)

Z tohoto zápasu je to vše, přeji Vám příjemný zbytek sobotního večera. (23:24:54)

Žluté karty: 3 – 5.

Je dobojováno! Zápas Slovinska se Slovenskem nabídl naprosto vyrovnanou partii s minimem šancí. Domácím ve druhé půli stačila k tříbodovému zisku jediná povedená akce, když v 74. minutě rozradostnil deset tisíc fanoušků střídající Kronaveter.

90+5
    90+5. Ďurica Oblaka neohrozil

90+5
    Onen ofenzivní zmar teď jenom potvrdil Ďurica, který z velké dálky vypálil několik metrů nad branku Oblaka, jenž se ve druhé půli prakticky nedotkl balónu.

90+4
    Slovenská snaha o vyrovnání je ve výsledku hodně bezzubá, svěřenci Jána Kozáka stále čekají na první gól od zápasu evropského šampionátu proti Rusku.

90+4
    Dnešní utkání sleduje 10 492 diváků.

90+3
    Slovenská obrana už byla hodně rozevřená, nicméně volný Kronaveter nacentroval pouze do rukavic Matúše Kozáčika.

90+2
    Od Greguše se míč odrazil k pravé pomezní čáře, kam přispěchal Sabo pozdě, a tak následuje vhazování domácích Slovinců.

90+1
    Střídání v týmu Slovinsko: ze hřiště odchází Roman Bezjak, přichází Miha Mevlja.

90
    Druhý poločas je prodloužen o pět minut nastaveného času.

89
    Opět rozezlený Kucka, ten v jednou ze souboji skončil na trávníku, ale rozhodčí přiřkli balón Slovincům.

88
    Juraj Kucka si zřejmě neodpustil nějakou poznámku směrem k rozhodčím a přidal se do početné slovenské enklávy se žlutou kartou.

88
    Slovensko dlouho drželi míč na vlastní polovině, po první přihrávce vpřed se ale přerušuje kvůli několikátému ofsajdu Maka.

87
    Sabo na pravé straně obehrál Verbiče jen částečně, opuštěný míč odpálil do klidné části hřiště Bojan Jokič.

85
    Benjamin Verbič během několika vteřin sebral míč Ďurišovi i Kuckovi, parta okolo kapitána Marka Hamšíka jej ale rychle vybojovala zpět.