Francie – Estonsko 4:0 (kon.) | Česko – Slovinsko cz 2:1 (kon.)
Česko
2:1 (2:1)
Slovinsko
Sobota 08.10.2016, 17:00 • Městský stadion Ústí nad Labem • Kvalifikace mistrovství Evropy do 19 let • 1. kolo

Ode mne je to pro dnešek všechno, děkuji vám za pozornost a přeji příjemný zbytek sobotního večera. (18:51:03)

Čeští mladíci nakonec dokázali zápas dovést do vítězného konce a připisují si další 3 body do kvalifikační tabulky. Ve druhém poločase jsme toho moc neviděli, hra byla hodně ubojovaná a poločasové skóre se již neměnilo.

90+3

90+3
    Domácí obrana zablokovala dvě střely a poté byl hostům odpískán faul, tohle už domácí udrží.

90+2
    Chvěja zdržuje čas až u rohového praporku na polovině soupeře.

90+1
    Jedlička si ve skrumáži dokázal najít balon a podržel svůj tým.

90+1
    Král fauluje a daruje Slovincům standartní situaci, do vápna přiběhl i brankář Vodišek.

90
    Rozhodčí nastaví ještě 3 minuty nad rámec hrací doby.

90
    Žlutou kartu dostává Novotný (Česko).

88
    Zápas se pomalu blíží ke konci, tlak ze strany hostů zatím nepřichází, Češi kontrolují hru.

87
    Chvěja mohl běžet sám na branku, zastavil ho ale praporek pomezního.

86
    Střídání v týmu Česko: ze hřiště odchází Šašinka, přichází Tkáč.

85
    Žlutou kartu dostává Šašinka (Česko).

84
    Rozhodčí teď nařídil vhazovaní pro Slovinsko navzdory jasné teči a stadion se bouří.

84
    Holík dostal trochu víc času na zakončení na hranici vápna, svojí střelu ale nenamířil přesně.

83
    Jedlička posílá přes celé hřiště pozdrav až k Vodiškovi.

82
    LIngr se dostal k zakončení v pokutovém území, naneštěstí pro něj ale podklouzl.