Pittsburgh – Columbus 3:5 (kon.) | Boston – Philadelphia 1:0 (po pr.) | Detroit – Toronto 4:3 (kon.)
Tampa – Nashville 5:3 (kon.) | Florida – New Jersey 4:2 (kon.) | Minnesota – Winnipeg 5:1 (kon.)
St. Louis – Chicago 2:1 (kon.) | Edmonton – Vancouver 2:3 (kon.) | Los Angeles – Colorado 1:2 (po pr.)
Washington – NY Islanders 4:0 (kon.)
Tampa Bay Lightning
5:3 (0:0, 2:2, 3:1)
Nashville Predators
Neděle 09.10.2016, 01:00 • Amalie Arena, Tampa • Příprava NHL

Tímto se s Vámi loučím a přeji hezký nedělní den. (03:59:42)

Československá stopa v utkání:
    Ondřej Palát (TBL) 1+1, 2 střely, čas na ledě 15:56
    Andrej Šustr (TBL) 0+0, 0 střel, čas na ledě 17:42

1. Steven Stamkos (TBL) 0+3
    2. Brayden Point (TBL) 1+1
    3. Colin Smith (NSH) 2+0

Hokejisté Tampy ovládli třetí třetinu a dokázali si dojít pro vítězství 5:3. Nashville se však nevzdal bez boje a až do závěrečných sekund bojoval.

53:20
    Nashville právě vstřelil branku!
    Hokejisté Nashvillu na inkasovanou branku okamžitě reagují a COLIN WILSON snižuje na rozdíl dvou branek. Dočkáme se ještě dramatické koncovky? Asistence: Frederick Gaudreau.

53:12
    Tampa právě vstřelila branku!
    O další branku Tampy se postaral ONDŘEJ PALÁT a domácí celek již vede o tři góly! Asistence: Jonathan Drouin.

46:43
    Přesilová hra je využita, Tampa vede o dvě branky. Střelcem čtvrtého gólu Lightning je TYLER JOHNSON. Asistence: Anton Stralman a Steven Stamkos.

44:44
    Aberg je vyloučen za podražení a Tampa si zahraje přesilovou hru.

42:32
    Tampa se poprvé v zápase dostává do vedení. Přesným zakončením se o to postaral JONATHAN DROUIN. Asistence: Steven Stamkos a Ondřej Palát.

41:00
    Domácí se dokázali ve čtyřech ubránit. Nashville promrhal další přesilovou hru.

40:01
    Do branky Tampy nastoupil Vasilevskij.

40:01

Druhá třetina nabídla čtyři branky, dvě na každé straně. Bude tedy zajímavé sledovat, který tým urve ve třetí třetině vítězství pro sebe.

40:00

39:00
    Conacher je vyloučen na dvě minuty za nesportovní chování. Nashville si tedy zahraje přesilovou hru.

36:18
    Vedení Nashvillu netrvalo dlouho. BRAYDEN POINT se totiž dokázal postarat o vyrovnání. Asistence: Steven Stamkos a Nikita Nestěrov.

33:27
    Predátoři se vrací do vedení. Podruhé v zápase se dokázal trefit CRAIG SMITH. Asistence: P.K. Subban.

29:59
    Máme vyrovnáno! V přesilové hře se dokázal prosadit NIKITA NESTĚROV. Asistence: Brayden Point a Jonathan Drouin.

Jan Šlapáček

Branky a nahrávky: 30. Nestěrov (Point, Drouin), 37. Point (Stamkos, Nestěrov), 43. Drouin (Stamkos, Palát), 47. Johnson (Stralman, Stamkos), 54. Palát (Drouin) – 28. Smith (Bitteto, Granberg), 34. Smith (Subban), 54. Wilson (Gaudreau)

Tampa Bay Lightning: Bishop (41. Vasilevskij) – Garrison, Stralman, Coburn, Šustr, Hedman, Nestěrov – Johnson, Paquette, Killorn, Palát, Conacher, Condra, Drouin, Point, Filppula, Naměstnikov, Stamkos, Vermin
    Nashville Predators: Rinne (Mazanec) – Bitetto, Ellis, Granberg, Carle, Josi, Subban – Sissons, Smith, Bass, Liambas, Jarnkrok, Salomaki, Gaudreau, Wilson, Aberg, Fiala, Ribeiro, Girard