Ufa – Chanty-Mansijsk 2:3 (kon.) | Čeljabinsk – Barys 3:4 (kon.) | Toljatti – Kunlun 2:3 (kon.)
CSKA Moskva – Jokerit 3:6 (kon.) | Čerepovec – Riga 4:3 (kon.) | Kazaň – Chabarovsk 2:1 (kon.)
Nižněkamsk – Vladivostok 1:3 (kon.) | N.Novgorod – Novosibirsk 1:3 (kon.) | Soči – Novokuzněck 3:2 (kon.)
Spartak Moskva – Omsk 2:3 (kon.)
Neftěchimik Nižněkamsk
1:3 (0:1, 1:2, 0:0)
Admiral Vladivostok
Úterý 11.10.2016, 18:00 • Neftěchimik Arena • KHL

Z tohoto utkání je to vše, přeji Vám pěkný zbytek dne. (20:17:01)

Do tohoto utkání nezasáhl žádný český ani slovenský hokejista.

Je dobojováno! Admiral si ve třetí třetině v poklidu pohlídal svůj náskok a nyní se raduje ze zisku tří bodů za vítězství 3:1.

Střely na branku: 40 – 26 (13:9, 14:10, 14:7).

59:26
    Hráči Admiralu kontrolují hru a drží kotouč daleko od Bobkova. O tříbodový zisk už Vladivostok nic nepřipraví!

59:00
    Poslední minuta třetí třetiny.

58:50
    Domácí se ještě nevzdávají, překonání Bobkova ale je nad jejich síly, což nyní na vlastní kůži poznali Kinrade, Gynge a Sergejev.

58:12
    Definitivně stvrdit hostující vítězství mohli Wright se Sigarjovem, ani jednomu z nich se ale skórovat nepovedlo.

57:18

56:34
    Naopak hosty po celý zápas drží Bobkov, který si tentokrát vychutnal střely Koňkova a Salinena.

55:55
    Ani v přesilové hře Neftěchimik nepřekypuje střeleckou aktivitou, s domácím týmem to začíná vypadat bledě.

55:18
    Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Alexandr Gorškov – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

53:40
    Třetí třetina moc hokejové krásy nenabízí, ani jednomu z týmů se nedaří po delší dobu usadit v útočném pásmu.

52:15
    Na druhém konci hřiště zakončoval Jegor Jakovlev, nicméně Lisutin dokázal puk zastavit před brankovou čarou.

51:30
    Dosud nevýrazný Richard Gynge také trefil jen dobře postaveného Bobkova, jenž vzápětí zneškodnil i pokus Dmitrije Ogurcova.

48:39
    Bogdan Jakimov si na Bobkova nepřišel, na dvoubrankovém vedení Vladivostoku se tak nic nemění.

45:15
    Nižměkamsku se vidina získaných bodů začíná vzdalovat, kromě jediného pokusu Sergejeva totiž v této třetině nezakončil.

44:30
    Teď na něj ale přilétly hned dva nebezpečné pokusy, Michail Fisenko ani Dmitrij Lugin ale síťku za zády Lisutina nerozvlnili.

Michal Břuchanský

Branky a nahrávky: 21. Polygalov (Kinrade, Sexton) – 19. Lugin (Tkačjov, Blum), 24. Sabolič (Fisenko), 27. Tkačjov (Fisenko, Sabolič)

Neftěchimik Nižněkamsk: Lisutin (Chakimov) – Ščitov (C), Ogurcov, Kinrade, An. Sergejev, Bryncev, Rjasenskij, J. Sorokin – Koňkov, Stas, Jakimov – Sexton, Polygalov, Gynge – Sallinen, J. Grigorenko, K. Makarov – Korotkov, Porjadin, P. Kulikov – Zdunov.
    Admiral Vladivostok: Bobkov (Treťjak) – Blum, Bartulis (C), Zemčjonok, Volčenkov, Mnacjan, Koněv, Kurašov – Tkačjov, Fisenko, Sabolič – Akeson, Wright, Krasnoslobodcev – Gorškov, Mamin, Lugin – J. Jakovlev, Makarenko, Sigarjov – K. Voronin.

Rozhodčí: Ibatulin, Kulakov – Zacharenkov, Medveděv