Kazachstán – Rumunsko 0:0 (kon.) | Česko – Ázerbájdžán 0:0 (kon.) | Německo – Sev. Irsko 2:0 (kon.)
Norsko – San Marino 4:1 (kon.) | Dánsko – Černá Hora 0:1 (kon.) | Polsko – Arménie 2:1 (kon.)
Litva – Malta 2:0 (kon.) | Slovensko – Skotsko 3:0 (kon.) | Slovinsko – Anglie 0:0 (kon.)
Slovinsko
0:0 (0:0)
Anglie
Úterý 11.10.2016, 20:45 • Stadion Stožice, Lublaň • Kvalifikace MS (Evropa)

Z tohoto zápasu je to vše, přeji Vám příjemný zbytek dne. (22:54:59)

Žluté karty: 3 – 4.

Je dobojováno! Slovinci po domácí výhře nad Slovenskem získali do tabulky další bod, když v Lublani uhráli s favorizovanou Anglií bezbrankovou remízu. Hosté dnes byli mnohem více na balónu, kvůli nesrovnalostem v obraně ale rovněž čelili několika velkým šancím, a tak se dnešní dělba bodů dá označit za spravedlivou.

90+5

90+5
    V páté nastavené minutě Angličané rozehráli poslední standardní situaci, jenže Rooney svým centrem nic nevymyslel a hlavní sudí vzápětí celý zápas ukončil.

90+4
    Slovinci dobrou minutu operovali na útočné půlce, do blízkosti šestnáctky je ale hráči Albionu nepustili i díky několika důrazným zákrokům.

90+3
    Po nákopu do vápna si Rashforda uhlídala dvojice obránců, kteří nechali projít míč do zámezí. Oblak s následnou rozehrávkou pochopitelně nespěchá, získaný bod by byl pro Slovince určitě cenný.

90+2
    V nastaveném čase výrazně ožili i fanoušci, kteří se snaží společným skandováním ještě podpořit své oblíbence ve světlých dresech.

90+1
    Angličané hrají na vlastní polovině, jejich přihrávky ale často postrádají přesnost, takže se jen těžko posouvají vpřed.

90
    Nad rámec druhé půle se nastavuje pět minut!

89
    Za vzájemnou rozmíšku byli napomenuti i Jesse Lingard s Aljažem Strunou.

89
    V posledních minutách se hra hodně rozkouskovala, němečtí sudí zřejmě budou muset nastavovat větší porci minut.

88
    Na hřišti v závěru zápasu vzplály emoce, po nešetrném skluzu na Iličiće uviděl žluté napomenutí i Gary Cahill.

87
    Žlutou kartu dostává Rok Kronaveter (Slovinsko).

86
    Andros Townsend svým nástupem za Walcotta anglickou hru rozhodně oživil, centr z pravého konce hřiště se mu ale teď úplně nepovedl, míč zaplul do náruče Oblaka.

85
    Angličané se vrátili na vlastní polovinu, kde si museli poradit s dvěma nepříjemně napadajícími soupeři, což se jim po několika přihrávkách nakonec povedlo.