Nitra – Vítkovice 0:5 (kon.) | IFK Helsinky – TPS 5:4 (2:1 po s.n.) | Kärpät – Sparta 0:1 (po pr.)
Rauma – HV71 3:4 (kon.) | SaiPa – Tappara 4:2 (kon.) | Plzeň – Lugano 3:3 (kon.)
Färjestad – Liberec 2:0 (kon.) | Växjö – Mnichov 4:3 (kon.) | Skellefteå – JYP 4:2 (kon.)
Frölunda – Junosť Minsk 5:0 (kon.) | Djurgården – Kuopio 2:1 (kon.) | Bern – Salzburg 3:3 (kon.)
Zürich – Wolfsburg 5:2 (kon.) | Fribourg – Košice 4:1 (kon.) | Zug – Eisbären 1:2 (kon.)
Linköping – Davos 2:3 (kon.)
EV Zug
1:2 (0:0, 1:0, 0:2)
Eisbären Berlín
Úterý 11.10.2016, 19:45 • Bossard Arena • Hokejová Liga mistrů • 1/32 finále

Je konec! Domácí museli dát ve třetí třetině tři branky, aby dohnali manko z prvního utkání na berlínském ledě. Jejich šance pohřbil v devětačtyřicáté minutě Rankel, který vyrovnával na 1:1. Domácí zkusili v pětapadesáté minutě hru v šesti, ale velmi brzy inkasovali z hole Olvera a bylo rozhodnuto. Konec utkání se již spíše dohrával. Eisbären tak pokračuje do další fáze Champions Hockey League! (22:00:50)

59:40
    Utkání se již spíše dohrává. Vypadá to, že se již ničeho zásadního v dnešnímu utkání nedočkáme.

58:28
    Domácí hrají v plném počtu.

58:01
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

56:28
    Vyloučení v týmu EV Zug (Fohrler – 2 min., hrubost).

56:17
    Domácí již hrají se Stephanem v brance. Jejich šance na postup je velmi mizivá, což si hráči uvědomují a jeji snaha již není taková, jako před několika málo minutami.
    55:17 OLVER - 1:2

55:17
    Eisbären právě vstřelili branku!
    Zdá se, že je o postupujícím rozhodnuto. Na obranné modré získal kotouč DARIN OLVER, který se trefil do prázdné branky. Asistence: Frank Hoerdler.

54:32
    A hosté to zkouší se šesti bruslaři na ledové ploše.

54:13
    Lammer se pokoušel mezi kruhy propálit hostujícího gólmana, který teď drží svému týmu remízu. Domácí svůj tlak stupňují.

53:38
    Hráči Zugu jsou v tlaku. Hostující obrana jen koukala, jak si kolem nich hráči v modrém přihrávají. Cuepper musel být neustále v pozoru.

52:19
    Pěknou akcí se nyní prezentoval McIntyre, který se dostal přes obránce a z levého kruhu prověřil pozornost Cueppera.

51:25
    Vstřelená branka viditelně nabudila hráče berlínského celku. Ti jsou nyní aktivnější a snaží se strhnout vedení na svou stranu.

50:28
    Immonen bojoval na brankovišti hostů. Domácí hráč se pokoušel několikrát trefit skákavý kotouč u pravé tyče, ale nakonec skončil na ledě a kotouč v rohu kluziště.
    48:39 RANKEL - 1:1

48:39
    Je vyrovnáno. Hosté jsou velmi blízko postupu. ANDRE RANKEL stál na konci souhry, když se po přihrávce Wilsona dostal k zakončení do prázdné branky. Domácím se postup velmi vzdálil. Asistence: Kyle Wilson

47:28
    Před Cuepperem byla velká skrumáž, nakonec však kotouč skončil pod hostujícím gólmanem a rozhodčí přerušili hru. Vhazovat se bude v obranném pásmu Eisbärenu.

46:46
    Po delší době si užijeme hru v pěti na obou stranách.

Alan Šrámek

Branky a nahrávky: 27. Lammer (Grossmann) – 49. Rankel (Wilson), 56. Olver (Hoerdler)

EV Zug: Stephan (Haller) – Erni, Schlumpf, Grossmann, Helbling, Alatalo, Diaz, Fohrler, Morant – Zangger, Lammer, McIntyre – Senteler, Immonen, Klingberg – Martschini, Suki, Peter – Marchon, Schnyder, Diem
    Eisbären Berlín: Cuepper (Vehanen) – Baxmann, Dupont, Mueller, Adam, Hoerdler, Wissmann, Macqueen, Jahnke – Ziegler, Rankel, Wilson – Talbot, Machacek, Braun – Fischbuch, Olver, Petersen – Tallackson

Rozhodčí: Pražák (CZE), Koch – Castelli, Kaderli (všichni Švýcarsko
    04.10.2016
    Eisbären - Zug 4:0

Branky a nahrávky: 9. Petersen (MacQueen, Braun), 25. Talackson (Petersen, Hördler), 40. Rankel (Wilson), 42. MacQueen (Ziegler, Olver)