Anglie – Bosna 5:0 (kon.) | Kypr – Nizozemsko 1:4 (kon.) | Kazachstán – Norsko 0:3 (kon.)
Turecko – Slovensko 1:1 (kon.) | Srbsko – Slovinsko 3:1 (kon.) | Arménie – Wales 1:3 (kon.)
Bulharsko – Rumunsko 2:0 (kon.) | Litva – Itálie 0:0 (kon.) | Malta – Moldavsko 3:2 (kon.)
Dánsko – Lucembursko 4:1 (kon.) | Rusko – Finsko 1:1 (kon.) | Rakousko – Německo 1:4 (kon.)
Lichtenštejnsko – Portugalsko 1:7 (kon.) | Belgie – Lotyšsko 0:1 (kon.) | S. Makedonie – Skotsko 2:0 (kon.)
Island – Ukrajina 2:4 (kon.) | Sev. Irsko – Francie 0:3 (kon.)
Severní Irsko
0:3 (0:2)
Francie
Úterý 11.10.2016, 18:45 • Windsor Park, Belfast, Severní Irsko • Kvalifikace ME U21 • Skupina 3

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (20:41:07)

Dnešní utkání končí jasným vítězstvím Francie, která svého hostitele k ničemu nepustila. Hosté byli jasně lepší a nebýt toho, že ve druhém poločase již ubrala Francie plyn, mohl být rozdíl ve skóre o něco vyšší.

90+3

90+2
    Žlutou kartu dostává Tolisso (Francie).
    89. Moussa DEMBÉLÉ - 0:3

89
    Francie právě vstřelila branku!
    Francie dává domácím definitivní K.O., MOUSSA DEMBÉL se po přihrávce Rabiota prosazuje z levé strany.

86
    Střídání v týmu Severní Irsko: ze hřiště odchází B. Kennedy, přichází M. Kennedy.

85
    Pavard bojuje o míč ve středovém kruhu, ale při tom fauluje, míč tak získávají domácí.

83
    Střídání v týmu Francie: ze hřiště odchází Lemar, přichází Blin.

82
    Je to tak, Gorman dostává žlutou kartu za zákrok na Lucase.

81
    Gorman fauluje Lucase a to byl ostrý zákrok, pravděpodobně na kartu.

80
    Posledních deset minut dnešního utkání, míč u Mitchella, který rychle rozehrává.

77
    Až před svou šestnáctku došel nyní Maignan s míčem, dvojice domácích borců všemu jen přihlíží.

76
    Míč míč Maignan, který nikam nespěchá s rozehrávkou.

74
    Domácí ale často ztrácejí míč, ve hře Severního Irska je až příliš mnoho chyb.

73
    Francie jako by ubrala plyn a nyní nechává více hrát svého soupeře.

72
    Kennedy opět v ofsajdu, hosté získávají míč.

71
    Kennedy nyní v posledních minutách v hlavní roli, nejprve střílel, poté vybojoval roh, ten i sám rozehrál a nakonec kvůli jeho postavení v ofsajdu celá akce Severního Irska končí.