Mnichov 2001 – Sparta 3:12 (kon.)
FC Mnichov 2001
3:12 (2:5)
Sparta Praha
Úterý 11.10.2016, 20:15 • Sportovní hala, Fügnerova 647, Domažlice • Pohár FAČR • Osmifinále

Utkání osmifinále Poháru FAČR končí vysokou výhrou hostů, kteří rozdrtili Mnichov 12:3. Nutno podotknout, že se celý zápas obešel bez karet. Hattrickem se ve střetnutí blýskli Zapletal a Kabele.

Z Domažlic je to ode mě vše a těším se na počtenou u dalších online přenosů. Tereza Košťálová (21:30:49)

39
    Sparta právě vstřelila branku!
    Autorem branky je KUBELKA. Asistence: Kabele.

39
    Autorem branky je KABELE. Asistence: Vodecký.

39
    Autorem branky je HANZLÍK. Asistence: Vodecký.

37

Dnešní utkání sleduje 120 diváků.

29
    Autorem branky je KABELE. Asistence: Tichý.

28
    Autorem branky je ZAPLETAL. Asistence: Hanzlík.

27
    Autorem branky je ZAPLETAL. Asistence: Šafář.

21
    Mnichov právě vstřelil branku!
    Autorem branky je BURŠÍK. Asistence: Lešek.

21

Pražští futsalisté vedou nad domácím mužstvem po prvním poločase o tři branky. Dva góly za Mnichov vstřelil Špringer v páté a Korelus v osmé minutě. Domácí mají na zvrat zápasu celou druhou dvacetiminutovku.

20

13
    Autorem branky je KABELE. Asistence: Brunovský.

11

10
    Autorem branky je VODECKÝ. Asistence: Sláma.

8
    Autorem branky je KORELUS. Asistence: Buršík.

7
    Autorem branky je ZAPLETAL. Asistence: Sláma.

Tereza Košťálová

Branky: 5. Špringer (Havlíček), 8. Korelus (Buršík), 21. Buršík (Lešek) – 5. Tichý (Brunovský), 7. Zapletal (Sláma), 10. Vodecký (Sláma), 11. Hanzlík (Vodecký), 13. Kabele (Brunovský), 27. Zapletal (Šafář), 28. Zapletal (Hanzlík), 29. Kabele (Tichý), 37. Kubelka (Kabele), 39. Hanzlík (Vodecký), 39. Kabele (Vodecký), 39. Kubelka (Kabele)

FC Mnichov 2001: Bauman – Burík, Frank, Havlíček, Buršík, Lešek, Pareský, Šinál, Špringer, Váchal. Korelus, Tomášek, Jurčík, Šrajbar.
    Sparta Praha: Sláma – Křemen, Šafář, Brunovsý, Kabele, Rott, Zarynov, Tichý, Doša, Vodecký, Mareš, Hanzlík, Zapletal, Kubelka.

Rozhodčí: Henych, Vomastek; delegát: Novotný