Nový Jičín – Poruba 2011 1:6 (kon.) | Kopřivnice – Technika Brno 6:7 (0:1 po s.n.) | Opava – Vsetín 4:5 (kon.)
Val. Meziříčí – Šumperk 2:0 (kon.) | Nymburk – David Servis 5:1 (kon.) | Žďár n/S – Havlíčkův Brod 4:2 (kon.)
Mor. Budějovice – Tábor 4:3 (2:1 po s.n.) | Písek – Kolín 11:4 (kon.) | Pelhřimov – Jindř. Hradec 10:2 (kon.)
Jablonec n/N – Bílina 5:4 (po pr.) | Trutnov – Kobra 5:4 (po pr.) | Řisuty – Klatovy 2:1 (kon.)
Klášterec nO – Vrchlabí 6:3 (kon.) | Sokolov – Děčín 3:2 (po pr.)
HC Vlci Jablonec nad Nisou
5:4 (3:0, 1:3, 0:1 - 1:0)
HC Draci Bílina
Středa 12.10.2016, 18:00 • Zimní stadion Jabloncec nad Nisou • 2. liga skupina Západ • 7. kolo

To je oe mě pro dnešek vše. Loučím se s Vámni a přeji příjemný zbytek večera. (20:29:15)

Je dobojováno! Jablonec si nakonec z dnešního klání odnáší vydřené dva bodíky za vítězství 5:4 v prodloužení. Ale bylo to jen tak tak.

62:32
    Vlci právě vstřelili branku!
    Autorem branky je LUKÁŠ TONDR, který rozradostňuje přesným zásahem za Dlouhého záda domácí publikum. Asistence: Kamil Bříška.

62:19
    Vlci sice mají kotouč na svých hokejkách, ale v konečné fázi je to z jejich strany zmar a zmar.

62:12
    Nevyhoštěný pálil z dobré pozice přímo do Dlouhého lapačky.

61:50

61:36
    A už se hraje opět před hostujícím brankářem.

60:25
    Ale teď jeden z domácích hokejistů doslova namazal puk Kamínkovi, který ovšem protiútoku tří hostujících hokejistů na jednoho domácího, nedokázal využít.

60:01
    V úvodu prodloužení hrají Draci v oslabení, jen ve třech proti čtyřem.

60:01

Je za námi konec základní hrací doby. V ní měli domácí Vlci z Jablonce sice velmi povedenou první třetinu, avšak v těch následujících dvou dalších třetinách vládli na ledě spíše hosté z Bíliny, kteří si podle mého skromného názoru dnes možná i zasloužili v základní hrací době zvítězit. Inu, uvidíme, co přinese pětiminutové prodloužení.

60:00

59:50
    Oddechový čas pro domácí.

59:50
    Vyloučení v týmu HC Draci Bílina (Petráš – 2 min., podražení).

59:35
    Nyní se bojuje o každý puk.

59:13
    Komínek střílel z ostrého úhlu přímo Stejskalovi do lapačky.

58:07
    Brokeš po odpykání osobního trestu opět na ledě.

57:01
    Domácí fans jsou nazlobení. Jejich miláčci ztratili velmi dobře rozjetý zápas, a tak se není moc čemu divit.

Josef Zdobinský

Branky a nahrávky: 12. Bříška (Frk), 12. Havlas (Pavlů), 14. Bříška (L. Tondr, Šulc), 27. Bříška (L. Tondr, Pilař), 63. L. Tondr (Bříška) – 21. Böhm, 24. Petráš (Čmolík, Fučík), 30. Komínek, 47. Petráš (Trübenekr, Čmolík)

HC Vlci Jablonec nad Nisou: Bouška (Stejskal) – Žalud, Pilař, Čechura, Pavlů , Zeman, Bílek , Pulec – Šulc, Bříška, Tondr L., Nevyhoštěný, Havlas, Gecko, Demel, Mulač, Brokeš, Frk, Homolka, Peřina.
    HC Draci Bílina: Dlouhý (Vlach) – Polák, Machač, Kolíček, Fučík, Fryč – Brettschneider, Šefl, Šikner, Procházka, Nedrda, Böhm, Trübenekr, Procházka, Dunko, Čmolík, Petráš, Štěpka, Komínek, Kopřiva, Jirkovský, Adámek.

Rozhodčí: Veinfurter – Špringl, Tasch