Č. Budějovice – Sparta 1:2 (kon.) | Písek – Liberec 1:5 (kon.)
konec
SK Dynamo Č. Budějovice
1:2 (0:0)
AC Sparta Praha
Středa 12.10.2016, 16:00 • Střelecký ostrov • MOL Cup • 3. kolo
Předzápasové kurzy: 4.93 3.8 1.55
   
  83
  Dynamo právě vstřelilo branku!
  Domácí se dočkali zasloužené odměny za povedený a bojovný výkon! Neúnavný Wermke si poradil na levé straně s Milanem Kadlecem, počkal na spoluhráče a pak přesným centrem oslovil IVA TÁBORSKÉHO. Domácí ofenzivní univerzál předskočil obránce a hlavičkou na přední tyč pokořil Millera.
   
  56
  Sparta právě vstřelila branku!
  A rázem je to o dvě branky a favorit míří do 4. kola MOL Cupu! Hodně času na centr dostal na levé straně Michal Kadlec, zkušeně se podíval a přesně našel přes celé vápno volného LUKÁŠE JULIŠE, který z první propálil Křížka.
   
  52
  Sparta právě vstřelila branku!
  Hosté se ujímají vedení z celkem nenápadné akce. Na míč na levou stranu si sběhl Michal Kadlec, vrátil jej pod sebe do vápna, kde byl hodně důrazný Lafata. Tísněn ale nedokázal poslat míč do branky, to se podařilo až osamocenému MATĚJI PULKRABOVI, jenž už balon pohodlně doklepl do sítě. I když se domácí zlobí, musí dotahovat sparťanský náskok.

  Pavel Kortus ml.

  Branky: 83. Táborský – 52. Pulkrab, 56. Juliš

  Karty:   33. Bederka (CEB), 40. Čermák (CEB) – 19. Mareček (SPA), 30. Havelka (SPA), 36. Mazuch (SPA), 90+1. Miller (SPA)


  SK Dynamo Č. Budějovice: Křížek – Řezáč, Bederka, Novák (45. Šourek), Funda – Hála, Čermák – Wermke, Benát (K) /75. Kladrubský), Táborský – Kadula (79. Tomek)
  Náhradníci: Hajdušek – Šourek, Klesa, Tomek, Kladrubský, Kalod.

  AC Sparta Praha: Miller – Mil. Kadlec, Holek, Mazuch, Mich. Kadlec – Juliš, Mareček, Havelka, Císařovský (46. Dudl) – Pulkrab (69. Mustedanagič), Lafata (K) (90. Köstl).
  Náhradníci: Čtvrtečka – Köstl, Mustedanagič, Cabadaj, Dudl, Surmaj, Čmelík.

  Rozhodčí: Nenadál – Kubr, Arnošt

  Diváci: 4550