Magnitogorsk – Barys 3:1 (kon.) | Čeljabinsk – Chanty-Mansijsk 0:2 (kon.) | Ufa – Jekatěrinburg 5:1 (kon.)
Toljatti – Chabarovsk 5:1 (kon.) | Čerepovec – Jokerit 4:3 (po pr.) | Kazaň – Vladivostok 3:0 (kon.)
Nižněkamsk – Kunlun 4:3 (kon.) | N.Novgorod – Omsk 3:2 (kon.) | CSKA Moskva – Minsk 7:2 (kon.)
Petrohrad – Riga 4:1 (kon.) | Soči – Novosibirsk 6:2 (kon.) | Spartak Moskva – Novokuzněck 2:3 (kon.)
Ak Bars Kazaň
3:0 (1:0, 0:0, 2:0)
Admiral Vladivostok
Čtvrtek 13.10.2016, 18:00 • TatNeft Arena • KHL

Já děkuji za pozornost a přeji všem příjemný zbytek dne. U dalších přenosů na počtenou! (20:22:13)

Statistiky zápasu Kazaň – Vladivostok:

Střely na branku: 31 – 32

Vyloučení: 3 – 3 (6 trestných minut každý tým)

Góly v přesilovce: 1 – 0

Bodyčeky: 8 – 12

Vyhraná vhazování: 32 – 24

Československá stopa:

Kazaň

Michal Jordán – Čech, obránce, 0+1, 1 střela na branku, 2 trestné minuty, čas na ledě 18:21.

Čech Jiří Sekáč do dnešního zápasu nenastoupil.

Máme tu konec duelu mezi Kazaní a Vladivostokem. Domácí přehráli Admiral 3:0. Ve třetí třetině konečně našli recept na skvělého Bobkova. O důležité druhé brance ovšem rozhodla přesilovka 5 na 4. Kombinaci Tkačjova a Azeveda ukončil bekhendovou dorážkou za záda Bobkova SVITOV. Třetí gól poté vstřelil Azevedo do prázdné branky, když hosté zkoušeli power play. Celkové skóre zápasu – 3:0.

59:46
    Tkačjovův postup do útoku přerušil ofsajd.

59:00
    Poslední minuta zápasu. Už se to nebojím říci. Náskok kazaně je dostatečný, aby ho udržela.
    58:25 Justin AZEVEDO - 3:0

58:25
    Kazaň vstřelila branku!
    JUSTIN AZEVEDO trefuje opuštěnou klec. Dostal přihrávku ze středu na pravé křídlo a odtud dobruslil až mezi kruhy, odkud trefil prázdnou branku. 3:0. O rozdělení dnešních bodů je rozhodnuto. Asistence: Michajl Glukov, Alexandr Svitov.

57:08
    Kazaň kontroluje hru. Stále hraje ofenzivně. Dvoubrankové vedení nemělo vliv na taktiku domácí Kazaně.

56:33
    Zoufalá snaha hostů něco udělat s výsledkem.
    54:33 Alexandr SVITOV - 2:0

54:33
    Kazaň využívá početní výhodu 5 na 4. Autorem branky je ALEXANDR SVITOV. Azevedo vyslal křižný pas na pravé křídlo, z pravého křídla putoval puk před brankoviště, tuto střelu ještě Bobkov vyrazil, avšak na dorážku Svitova byl krátký. Kazaň vede 2:0. Asistence: Justin Azevedo, Vladimír Tkačjov.

53:40
    Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Koněv – 2 min., sekání).

50:48
    Malychinovi vypíchli puk, sebral ho Obuchov, snažil se o střelu, která byla bohužel zblokována.

50:20

Jan Volf

Branky a nahrávky: 11. Malychin (Jordán), 55. Svitov (Azevedo, Tkačjov), 59. Azevedo (M. Gluchov, Svitov)

Ak Bars Kazaň: S. Galimov (Garipov) – Jordán, Ohtamaa, Elliott, S. Zacharčuk, D. Musin, Čerepanov, Sidorov – Lukojanov, Tkačjov, Čibisov – Azevedo, Svitov, M. Gluchov – Žukov, An. Popov, Glinkin – Varnakov, M. Lazarev, Malychin – Obuchov.
    Admiral Vladivostok: Bobkov (Treťjak) – Blum, Bartulis, Volčenkov, Zemčjonok, Mnacjan, Koněv, Kurašov – Tkačjov, Fisenko, Sabolič – Akeson, Wright, Krasnoslobodcev – Gorškov, Sajustov, Lugin – K. Voronin, J. Jakovlev, Sigarjov – Mamin.

Rozhodčí: Olejnin, Morozov – Kuprijanov, Medvěděv