Magnitogorsk – Barys 3:1 (kon.) | Čeljabinsk – Chanty-Mansijsk 0:2 (kon.) | Ufa – Jekatěrinburg 5:1 (kon.)
Toljatti – Chabarovsk 5:1 (kon.) | Čerepovec – Jokerit 4:3 (po pr.) | Kazaň – Vladivostok 3:0 (kon.)
Nižněkamsk – Kunlun 4:3 (kon.) | N.Novgorod – Omsk 3:2 (kon.) | CSKA Moskva – Minsk 7:2 (kon.)
Petrohrad – Riga 4:1 (kon.) | Soči – Novosibirsk 6:2 (kon.) | Spartak Moskva – Novokuzněck 2:3 (kon.)
Metallurg Magnitogorsk
3:1 (0:1, 0:0, 3:0)
Barys Nur-Sultan
Čtvrtek 13.10.2016, 16:00 • Arena Metallurg • KHL

Máme tady konec zápasu! S Magnitogorskem to po první třetině nevypadalo vůbec dobře, ale ve druhé třetině zvýšil tempo a do třetí třetiny vstoupil jako hurikán Matthew. Třemi góly zničil kazašskou obranu a otočil průběh zápasu ve svůj prospěch. Velké dík patří i fanouškům, kteří dnes svůj tým hnali hlasitě dopředu, zřejmě to byl motor celého vítězství.
    Tímto bych se s vámi rozloučil, popřál bych vám pěkný zbytek dne a u hokeje zase někdy, na počtenou.

Vyloučení: 2 – 2
    Využití přesilovek: 50% (1/2) – 0% (0/2)
    Vyhrané buly: 27 – 25

59:50
    Zápas je zřejmě rozhodnut, Magnitogorsk ve třetí třetině otáčí výsledek a bere všechny tři body.

Dnešní utkání sleduje 7154 diváků.
    59:22 Chris LEE - 3:1

59:22
    Metallurg právě vstřelil branku!
    Nepřesnou přihrávku jednoho z hostů si zpracoval CHRIS LEE, který ihned zkusil své štěstí střelou přes celé hřiště. Vyplatilo se to, Magnitogorsk zvyšuje své vedení a vede 3:1. Bez asistence.

59:01
    Poslední minuta dnešního zápasu.

58:45
    Karlsson se hlasí o slovo a míří na střídačku, Astana hraje bez brankáře.

58:20
    Hra se momentálně odehrává v útočném pásmu Astany. Hostující trenér za malou chvíli zřejmě odvolá brankáře.

58:01
    Poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:50
    Ihned po buly se dostal ke střele Mozjakin, ale ten se netrefil. Karlsson hlídal pouze pohledem.

57:46
    Hra je opět přerušena, vhazovat se bude před brankou Karlssona.

57:20
    Astana byla blízko své druhé branky, ale Samsonov předvedl zákrok, který by mohl kandidovat na zákrok roku, nádhera.

56:56
    Nebezpečná střela Šalapova končí těsně vedle branky, další střelu hostů Samsonov kryje a hra je opět přerušena.

56:49
    Timkin nešťastně vyhazuje mezi diváky, hra se přesouvá do obranného pásma Magnitogorsku.

56:38
    Jako by má slova hostů slyšeli. Barys se usadil před brankou Samsonova a tlačí se do zakončení.
    Branky a nahrávky: 45. Lee (Filippi), 53. Mozjakin (Jan Kovář, Bereglazov), 60. Lee – 19. Dawes (Lipin, Kučin)

Metallurg Magnitogorsk: Samsonov (Košečkin) – Antipin, J. Birjukov, Lee, Bereglazov, S. Těreščenko, Chabarov, Dronov – Wolski, Jan Kovář, Mozjakin (C) – Zaripov, Filippi, A. Sjomin – Timkin, Osala, Kosov – Švyrjov, Platonov, Dm. Kazionov – De. Kazionov.
    Barys Nur-Sultan: H. Karlsson (Kolesnik) – Dallman, M. Semjonov, Barker, Trjasunov, Šalapov, Lipin, Savčenko – Bochenski (C), Dawes, St. Pierre – R. Starčenko, Grenc, Rymarev – Žajlauov, Markelov, Kučin – Trivino, Chudjakov, N. Ivanov – Paňukov.

Rozhodčí: Andris Ansons, Viktor Gašilov – Dmitrij Sivov, Roman Šichanov