Magnitogorsk – Barys 3:1 (kon.) | Čeljabinsk – Chanty-Mansijsk 0:2 (kon.) | Ufa – Jekatěrinburg 5:1 (kon.)
Toljatti – Chabarovsk 5:1 (kon.) | Čerepovec – Jokerit 4:3 (po pr.) | Kazaň – Vladivostok 3:0 (kon.)
Nižněkamsk – Kunlun 4:3 (kon.) | N.Novgorod – Omsk 3:2 (kon.) | CSKA Moskva – Minsk 7:2 (kon.)
Petrohrad – Riga 4:1 (kon.) | Soči – Novosibirsk 6:2 (kon.) | Spartak Moskva – Novokuzněck 2:3 (kon.)
HK Soči
6:2 (2:0, 2:1, 2:1)
HC Sibir Novosibirsk
Čtvrtek 13.10.2016, 18:30 • Ledový palác Bolšoj • KHL

To je pro tuto chvíli ode mne vše, přeji hezký zbytek čtvrtečního večera a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit na shledanou. (21:02:29)

Oslabení: 0 – 0

Je dobojováno. Hosté si nakonec z ledu Soči neodvezou ani jeden bod, domácí byli po celý zápas lepším celkem a zúročili to šesti brankami v síti Novosibirsku. Po druhé třetině vystřídal Saláka Krasikov, který tak musel inkasovat dvakrát.

59:42
    Do úniku se ještě dostal Sergej Šumakov, který ale přesně nezakončil. Následně pak si puk převzal Barulin a raději přerušuje hru.

59:10
    Kotouč mají na svých hokejkách domácí hokejisté a zaváží ho zřejmě naposledy v tomto utkání do útočného pásma.

58:20
    Eric O´Dell byl vyslán svým spoluhráčem do úniku z levé strany, ale na kotouč nakonec nedosáhl. Pro hosty je to dobře, jinak by domácí měli další velkou šanci.

58:00
    Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.
    56:33 Jurij SERGIJENKO - 6:2

56:33
    Sibir právě vstřelil branku!
    Hosté svou přesilovou hru využívají, když se přesně mezi tři tyče trefil z vrcholu pravého kruhu JURIJ SERGIJENKO a už jenom kosmeticky upravuje skóre – 6:2. Asistence: Nikolaj Gluchov.

55:43
    Vyloučení v týmu HK Soči (Michail Mamkin – 2 min., podražení).
    54:38 Renat MAMAŠEV - 6:1

54:38
    Soči právě vstřelilo branku!
    Nakonec se ale ještě prosazují domácí hokejisté, kteří opět potrestali chybu obrany Novosibirsku. RENAT MAMAŠEV z pravého kruhu poslal vzdušnou střelu na Krasikova, který na puk nedosáhl. Pro hosty je to tedy pořádná sprcha a nyní je už opravdu jasné, že ze Soči odjedou bez bodů – 6:1. Bez asistence.

54:00
    Hosté propadli ve svém obranném pásmu a toho mohl málem využít Zacharčuk. Autor poslední domácí trefy však promáchl a akce Soči tak skončila.

53:14
    Ilja Krikunov dostal namazáno do prostoru mezi kruhy, tam poté vyslal střelu zápěstím, ale Krasikov byl připraven, přesněji jeho lapačka, do níž ukryl kotouč.

52:17
    No hosté už vědí, že s tímto zápasem už nic zřejmě neudělají. Sami se nikam neženou a šetří síly na další zápasy. Necelých osm minut do konce třetí třetiny mají čtyřbrankové manko v zádech.
    50:21 Ivan ZACHARČUK - 5:1

Vendula Zdražilová

Branky a nahrávky: 9. O'Dell (Padakin), 13. S. Kuzněcov (Krikunov, A. Kosticyn), 28. Padakin, 40. Levickij (I. Zacharčuk), 51. I. Zacharčuk (Točickij, Mamašev), 55. Mamašev – 23. Skabelka (Sannikov), 57. Sergijenko (N. Gluchov)

HK Soči: Barulin (Šikin) – Pedan, Fantenberg, Mamašev, Mamkin, S. Kuzněcov, Gorochov – O'Dell, Maxwell, Padakin – A. Kosticyn, Ignatuškin (C), Krikunov – I. Zacharčuk, Točickij, Levickij – Tolpeko, Jacenko, Dělnov.
    HC Sibir Novosibirsk: Salák (41. Krasikov) – Polášek, Beljakov, D. Lukin, Několenko, N. Gluchov, Vereščagin, Sergijenko – Arťuchin (C), Kemppainen, Žafjarov – A. Jakovlev, Okulov, Šumakov – Sannikov, Fefelov, Děrgunov – D. Vorobjov, Gubin, Skabelka.

Rozhodčí: Jeřábek, Soin – Michel, Strelcov