Kobra – HC Plzeň 1:7 (kon.) | PZ Kladno – Sparta 3:6 (kon.) | Letňany – Chomutov 3:2 (kon.)
Vsetín – Havířov 2:3 (0:1 po s.n.) | Jihlava – Slavia 1:3 (kon.) | Ústí n/L – K. Vary 3:5 (kon.)
Žďár n/S – Pardubice 4:5 (kon.) | Warriors Brno – Třinec 3:5 (kon.) | Vítkovice – HK MD Šumperk 6:1 (kon.)
HC Litvínov – Kladno 6:3 (kon.) | Mladá Boleslav – Liberec 1:4 (kon.) | Tábor – Mountfield HK 2:10 (kon.)
Č. Budějovice – Kometa Brno 4:1 (kon.) | Olomouc – Přerov 1:9 (kon.)
HC Kobra Praha
1:7 (0:2, 1:0, 0:5)
HC Plzeň 1929
Čtvrtek 13.10.2016, 15:00 • ZS Kobra • ELIOD extraliga mladšího dorostu • 10. kolo

Konec zápasu. (17:18:21)

58:57
    Jakub Cichoň vyloučen na dvě minuty za hrubost.

55:50
    Daniel Kuchárik (PLM) je vyloučen za napadení.

48:40
    Plzeň právě vstřelila branku!
    MARTIN LANG zvyšuje náskok Plzně už na šest branek. Asistence: Filip Přikryl.

46:51
    DOMINIK SOUKUP střílí šestý gól Plzně. Asistence: Adam Rohla.

45:03
    Jakub Střeštík (KOB) je vyloučen za faul kolenem na 5+OK. Trest odpyká Jakub Altrichter.

43:16
    Třetí branka za tři minuty a šestnáct vteřin. Celkově pátý gól Plzně střílí FILIP PŘIKRYL. Asistence: Martin Lang, Radek Mužík.

42:28
    Plzeň na začátku třetí třetiny úřaduje. Další branku přidává MAREK PRINCL. Asistence: Adam Rohla.

40:22
    MARTIN LANG zvyšuje náskok hostujícího týmu. Asistence: Filip Přikryl.

40:01

40:00

38:33
    Jakub Váchal (PLM) si jde odpykat trest za krosček.

31:44
    Zoran Fiala (KOB) je vyloučen za podražení.

29:50
    Kobra právě vstřelila branku!
    OLDŘICH MATĚJKA střílí první gól Kobry. Asistence: Vítek Šubert.

20:01

20:00

16:30
    Oldřich Matějka (KOB) si jde odpykat trest na dvě minuty za faul kolenem.

09:11
    Druhý gól střílí Jakub Váchal. Asistence: Martin Lang, Filip Přikryl.

Nikola Matějčková

Branky a nahrávky: 30. Matějka (Šubert) – 7. Rohla (Soukup), 10. Váchal (Lang, Přikryl), 41. Lang (Přikryl), 43. Princl (Rohla), 44. Přikryl (Lang, Mužík), 47. Soukup (Rohla), 49. Lang (Přikryl)

HC Kobra Praha: Šmehlík (Cichoň O.) – Fiala, Cichoň J., Střeštík, Suda, Skalík – Matějka, Ribarovski (A), Altrichter, Jaroš, Koval, Doležal, Šubert, Kapal, Ksandr (C), Rubeš (A).
    Trenér: Milan Vrzal.

HC Plzeň 1929: Pilc (Maličkay) – Hamšík, Pánek, Váchal (A), Rybáček, Malák, Staněk, Kremláček – Slanina, Přikryl (C), Balín, Princl, De Sousa, Kolář, Rohla, Malát, Lang, Kuchárik, Soukup, Mužík.
    Trenér: Petr Vojan.

Rozhodčí: Velčovský – Šmika, Kučera