Buffalo – Montreal 1:4 (kon.) | NY Rangers – NY Islanders 5:3 (kon.) | Columbus – Boston 3:6 (kon.)
Tampa – Detroit 6:4 (kon.) | Florida – New Jersey 2:1 (po pr.) | Pittsburgh – Washington 3:2 (3:2 po s.n.)
St. Louis – Minnesota 3:2 (kon.) | Winnipeg – Carolina 5:4 (po pr.) | Dallas – Anaheim 4:2 (kon.)
Winnipeg Jets
5:4 (1:1, 0:2, 3:1 - 1:0)
Carolina Hurricanes
Pátek 14.10.2016, 02:00 • MTS Centre, Winnipeg • NHL

Z tohoto utkání je to vše, přeji Vám poklidný závěr pracovního týdne. (05:13:32)

Vyhraná vhazování: 36% – 64%.

Je dobojováno! Carolina se v páté minutě třetí třetiny dostala už do tříbrankového náskoku, po okamžité odpovědi Jets a gólu v oslabení se ale vše otočilo o sto osmdesát stupňů. Domácí hráči chytli druhou mízu a ještě do konce třetí třetiny senzačně vyrovnali na 4:4. Druhý bod do tabulky si Jets zajistili v následném prodloužení, které rozhodl Mark Scheifele.

62:41 Mark SCHEIFELE - 5:4

62:41
    Winnipeg právě vstřelil branku!
    Obrovská radost ve vyprodaném MTS Centre!! Winnipeg ve třetí třetině prohrával 1:4, nicméně nyní slaví zisk dvou bodů za výhru v prodloužení! Skinner na útočné modré nezpracoval dlouhou přihrávku od Hanifina, odražený puk si ve středovém kruhu rukou přivlastnil Wheeler jenž zleva přihrál přes ležícího Hanifina MARKU SCHEIFELEMU a ten z první zvedl kotouč nad levý beton padajícího Warda. Asistence: Blake Wheeler.

62:16
    Laine připravil výtečnou pozici pro Perreaulta, který z prostoru mezi kruhy tvrdou ránou přestřelil Wardovu branku!

61:59
    Rask si šťastně vyměnil puk s obsazeným Faulkem, zakončení z levé části hřiště si ale Connor Hellebuyck pohlídal.

61:33
    Nikolaj Ehlers tak dlouho kroužil útočným pásmem, až musel vystřelit z levého kruhu, čímž jenom mírně vystrašil Warda.

61:08
    Winnipeg hlídá kotouč na vlastní polovině a pozvolna vymýšlí recept na bránící trojici Caroliny.

60:45
    Střelecký pokus v podání Dustina Byfugliena svou hokejkou přesměroval mimo branku Victor Rask.

60:26
    Pětiminutové prodloužení začíná opatrně, kotouč zatím mají pod kontrolou výhradně domácí.

60:01

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:57
    V samotném závěru měl rozhodnutí na hokejce Aho, který si vyměnil kotouč se Slavinem, ale z pravého kruhu rovněž minul zařízení!

59:33
    Faulkovo zakončení od modré čáry nemělo gólové parametry, hra se stěhuje do středního pásma.

Michal Břuchanský

Branky a nahrávky: 5. Matthias (Enström, Little), 46. Wheeler, 54. Laine (Enström, Connor), 59. Perreault (Wheeler, Laine), 63. Scheifele (Wheeler) – 12. Skinner (Stempniak), 25. Stempniak (Hanifin, Skinner), 40. J. Staal, 46. V. Rask (Faulk, Aho)

Winnipeg Jets: Hellebuyck (Hutchinson) – Byfuglien, Morrissey, Myers, Enström, Postma, Chiarot – Wheeler (C), Scheifele, Ehlers – Stafford, Little, Matthias – Perreault, Connor, Armia – Lowry, Tanev, Laine.
    Carolina Hurricanes: C. Ward (Läck) – Faulk, Slavin, Pesce, Hainsey, Dahlbeck, Hanifin – Stempniak, V. Rask, Skinner – Nestrašil, J. Staal, Nordström – Aho, E. Lindholm, Teräväinen – Stålberg, McClement, Bickell.

Rozhodčí: McIsaac, Walsh – Knorr, Grandt

Diváci: 15 296