Třinec – Mladá Boleslav 4:3 (4:3 po s.n.) | Pardubice – Plzeň 4:2 (kon.) | Litvínov – Liberec 3:2 (po pr.)
Chomutov – Kometa Brno 4:3 (po pr.) | Zlín – Mountfield HK 3:2 (po pr.) | Olomouc – Vítkovice 2:4 (kon.)

Dynamo právě vstřelilo branku!
    Je, zdá se, rozhodnuto! Ctirad Ovčačík zavezl kotouč do útočné třetiny, bekhendem přihrál DAVIDU TOMÁŠKOVI, a ten svým druhým gólem přidává pojistku do prázdné branky! Asistence: Ctirad Ovčačík.

57:52
    Západočeši jsou v šesti!

57:39
    Plzeň reaguje oddechovým časem.
    57:39 Lukáš NAHODIL - 3:2

57:39
    Přesilovka je využita! Petr Hubáček napravil své předešlé zaváhání, když poslal kotouč na LUKÁŠE NAHODILA, ten vybruslil před Machovského a dokázal jej překonat svižnou střelou! Asistence: Petr Hubáček.

56:27
    Petr Hubáček byl sám před Machovským, ale bekhendem nedokázal dostat kotouč za jeho záda!

55:54
    Ten samý hráč o pár vteřin později fauloval a nabízí Dynamu skvělou příležitost v podobě přesilové hry! Jakub Koreis dostává dvě minuty za vysokou hůl.

55:51
    Maxwell vyráží střelu Jakuba Koreise!

51:07
    Na druhé straně nevybíravě fauloval svého soupeře Filip Novák a dostává dvě minuty za sekání.

50:56
    Petr Hubáček nebezpečně tečoval střelu Jana Ščotky a Machovský puk na poslední chvíli vykopl betonem!
    48:15 David TOMÁŠEK - 2:2

48:15
    A je z toho vyrovnávací branka! Po příklepu Hynka Zohorny se ke kotouči dostal Filip Novák a našel ve druhé vlně úplně volného DAVIDA TOMÁŠKA, jenž z první rozvlnil síť za Machovského zády! Asistence: Filip Novák.

47:28
    Přesilovku si zahraje také pardubické Dynamo. Dvě minuty za nedovolené bránění dostává David Sklenička.

44:57
    Plzeň si zahraje přesilovou hru. Dvě minuty za podražení inkasuje Alexandre Mallet.

41:02
    Tomáš Rolinek dostal přesnou přihrávku do středního pásma a řítil se proti obránci, kterého obešel skvělou kličkou na Machovského, ale jeho zakončení nakonec nebylo ideální!

38:05
    Tři vteřinky se bude hrát čtyři na čtyři. Dynamo hrálo v šesti a na trestné lavici tak musí tento trest odpykat David Tomášek.

36:08
    Východočeši dostávají další možnost v podobě přesilovky. Jakub Koreis odchází na trestnou lavici na dvě minuty za podražení.

33:46
    Po další pardubické střele kotouč jen těsně proklouzl kolem tyče poloodkryté branky!

33:13
    K odraženému kotouči se dostal Tomáš Bokroš, ale na kruhu pro vhazování nedokázal dostat kotouč přes Machovského beton!

32:51
    Nadvakrát po Čáslavově přihrávce nebezpečně zakončoval pardubický kapitán Tomáš Rolinek, ale Machovský v obou případech pozorný!

31:56
    Dynamo si zahraje přesilovku. Dvě minuty za nedovolené bránění dostává Michal Moravčík.
    31:00 Dominik KUBALÍK - 1:2

31:00
    Plzeň právě vstřelila branku!
    Západočeši ale bleskurychle odpovídají! DOMINIK KUBALÍK tečoval nenápadné nahození Kracíka od mantinelu a Plzeň opět vede o jednu branku. Asistence: Jaroslav Kracík a Tomáš Slovák.
    30:50 Miroslav ROHLÍK - 1:1

30:50
    Teď už se ale domácí z gólu radovat mohou! Patrik Poulíček zpoza branky dostal kotouč do plzeňského brankoviště, odkud jej za Machovského záda procpal MIROSLAV ROHLÍK a může slavit svůj první gól za Dynamo v dospělé kategorii! Asistence: Patrik Poulíček a Ondřej Panna.

29:36
    Tomáš Rolinek se dostal ke kotouči a s Alexandrem Malletem se hnali dva na jednoho! Pardubický kapitán měl sice kotouč na dlouhou hokejku, ale přesto dokázal procpat puk do druhé vlny na svého spoluhráče, Malletovi ovšem nesedlo zakončení!

28:42
    Po příklepu od Lukáše Pulpána se kotouč zvláštně odrážel v pardubickém brankovišti, ale nikdo z plzeňských hráčů jej nedokázal dotlačit za Štěpánka!

26:47
    Pardubický obránce Tomáš Bokroš inkasuje dvě minuty za hákování.

26:47
    Dynamu se opravdu příliš nedaří. Puku se ujal Jaroslav Kracík a hnal se před Štěpánka, blafákem do bekhendu ale nezakončil přesně! Navíc byl faulován.

23:18
    Plzeň se sice vrátila zpět před Štěpánka, ale kotouč si vyčíhl Alexandre Mallet a ujel proti jedinému obránci. Úspěšně ho obešel dvěma rychlými kroky, ale nakonec zakončil pouze do Machovského!

21:19
    Alexandre Mallet dostal přihrávku do druhé vlny, ale jeho razantní střela nakonec trefila pouze dojíždějícího obránce!

18:28
    Navíc si Dynamo zahraje přesilovku. Michal Moravčík dostává dvě minuty za sekání.

18:07
    Dynamo se teď vrhlo do útoku a za každou cenu se snaží vyrovnat! Z bezprostřední blízkosti zakončoval Tomáš Kaut, další příklep od modré proletěl jen těsně mimo.
    17:26 Dominik KUBALÍK - 0:1

17:26
    Z další nenápadné akce jdou hosté do vedení! DOMINIK KUBALÍK se zmocnil kotouče, rychle projel střední pásmo a taháčkem zakončil přesně do růžku! Bez asistence.

14:02
    Tomáš Svoboda nenápadně vystřelil z kruhu pro vhazování a Štěpánkovi málem propadl kotouč pod rukou!

12:18
    Petr Hubáček se dostal do brejku, sáhl ke střele příklepem a Machovský zasahuje!

11:02
    Jan Ščotka inkasuje dvě minuty za podražení.

Marek Votke

Vojtěch Drbohlav

Branky a nahrávky: 31. Rohlík (Poulíček, Panna), 49. Tomášek (F. Novák), 58. Nahodil (Hubáček), 59. Tomášek (Ovčačík) – 18. D. Kubalík, 31. D. Kubalík (Kracík, Slovák)

HC Dynamo Pardubice: Štěpánek (31. Maxwell) – Ščotka, Čáslava (C), Novák, Bokroš, Leduc, Ovčačík – Hubáček, Nahodil, P. Sýkora – Rolinek, Tomášek, Mallet – H. Zohorna, T. Kaut, Bárta – Klimenta, Poulíček, Panna – Rohlík.
    HC Škoda Plzeň: Machovský (Hylák) – Pulpán, Čerešňák, D. Sklenička, Slovák, Němeček, Moravčík – D. Kubalík, Kracík, Indrák – Johnson, Kratěna (C), Vondráček – T. Svoboda, Hrnka, Yellow Horn – Lev, Koreis, Schleiss.

Rozhodčí: Pražák, Hodek – Bláha, Špůr

Diváci: 6 018