Třinec – Mladá Boleslav 4:3 (4:3 po s.n.) | Pardubice – Plzeň 4:2 (kon.) | Litvínov – Liberec 3:2 (po pr.)
Chomutov – Kometa Brno 4:3 (po pr.) | Zlín – Mountfield HK 3:2 (po pr.) | Olomouc – Vítkovice 2:4 (kon.)
HC Olomouc
2:4 (1:0, 0:2, 1:2)
HC Vítkovice Ridera
Pátek 14.10.2016, 18:00 • Zimní stadion Olomouc. Kapacita: 5.500 míst. • Tipsport extraliga • 12. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Příjemný páteční večer z olomoucké Plecharény. Dnes je na programu 12. kolo Tipsport extraligy a v něm se nám proti sobě představí HC Olomouc a HC Vítkovice Ridera.

HC Olomouc (7. místo – 17b)
    Olomouc v letošním ročníku podává rozporuplné výkony. Vyhrála s kvalitními týmy, jako jsou Liberec a Sparta, a uhrála vyrovnané utkání také s Třincem, který byl do té doby neporažen. Na druhou stranu zažila těžké chvíle s týmy, které se zatím pohybují ve spodních patrech tabulky.

V posledních dvou utkáních Olomouci jistě mnoho nepomáhá ani herní pohoda. V utkání s Hradcem Králové i se Zlínem vždy hned po svých vstřelených gólech sami inkasovali a namísto 6 bodů si tak odnesli jen jediný za prohru v prodloužení na domácí ledě s Mountfieldem.

HC Vítkovice Ridera (11. místo – 12b)
    Na začátku sezóny to vypadalo, že ostravský celek vstoupí do nového ročníku správnou nohou, hned na úvod dokázali porazit favorizovanou Spartu, ale potom také oni nestačili na Zlín a ve zbylých utkáních předváděli spíše průměrné výkony. Za zmínku jistě stojí výhra nad Kometou Brno, která přinesla první branku až v samostatných nájezdech.

Ke svému předposlednímu utkání zamířili vítkovičtí na led úřadujícího mistra z Liberce, kde ale nedokázali využít nejistých výkonů Bílých Tygrů a odvezli si porážku 1:3. O zápas později si alespoň spravili chuť na Pardubicích, které doma udolali 2:0, což byl mimo jiné také první zápas Yana Stastného v dresu Vítkovic a hned jej oslavil vstřelenou brankou.

Nejproduktivnější hráči:
    Jan Knotek (OLO) – 7b (6+1)
    Ondřej Roman (VIT) – 9b (5+4)
    Úspěšnost brankářů:
    Branislav Konrád (OLO) – 91,61% (11 zápasů)
    Patrik Bartošák (VIT) – 93,75 (10 zápasů)

Vzájemná utkání:
    Olomouc se v loňské sezóně probojovala až do vyřazovacích bojů, zatímco Vítkovice zůstaly odsouzeny k bojům o udržení, oba týmy tak na sebe narazily pouze čtyřikrát v základní části. V nich byl úspěšnější celek z Ostravy, který pobral devět z dvanácti možných bodů. Olomouc dokázala vyhrát jen v třetím vzájemném utkání, kdy na domácím ledě vybojovala dva body za vítězství na samostatné nájezdy.
    11. kolo: HC Olomouc – HC Vítkovice Ridera 2:3p
    24. kolo: HC Vítkovice Ridera – HC Olomouc 4:0
    37. kolo: HC Olomouc – HC Vítkovice Ridera 3:2sn
    50. kolo: HC Vítkovice Ridera – HC Olomouc 4:1

Budou Vítkovice pokračovat v úspěšných zápasech s Hanáky? Nebo Olomouc využije domácí prostředí a vybojuje tři body do tabulky? Sledujte zápas od 18:00.

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

HC Olomouc: Konrád (Falter) – Škůrek, Vyrůbalík (C), Houdek, Matai, Jaroměřský, Ondrušek – Strapáč, J. Knotek, Laš – Eberle, Ostřížek, Holec – Rác, J. Mikúš, Skladaný – Fořt, Herman, Burian.

HC Vítkovice Ridera: Bartošák (Dolejš) – Urbanec, Výtisk, D. Krenželok, Klok, Sedlák, L. Kovář, Puzič – Olesz (C), Stastny, Szturc – D. Květoň, O. Roman, P. Zdráhal – Vandas, Balán, Kolouch – Tomi, Hudeček, Illéš.

Rozhodčí: Hradil, Úlehla – Barvíř, Blümel.

Obě mužstva jsou na ledě, utkání za malý okamžik propukne.

00:01

00:05
    Strapáč nahazuje do útočného pásma.

00:35
    Laš se zbavuje puku a domácí jdou střídat.

01:00
    Zdráhalovi ani Romanovi střela nesedla a Olomouc vyváží puk.

01:13
    Puk končí mezi diváky, vhazuje se ve středním pásmu.

01:28
    Vítkovičtí hráči vybojovali puk za Konrádovou brankou a drží útočné pásmo.

01:40
    Domácí je nepustili od mantinelu a tak je hra přerušena.

01:54
    Burian protečoval do útočného pásma, ale tam budou dříve hosté.

02:03
    Po zakázaném uvolnění se hra vrátí před Bartošáka.

02:17
    Knotek vystřelil z prostoru mezi kruhy a Bartošák vyrazil jen před sebe. Včas ale kotouč našel a přikryl lapačkou.

02:33
    Eberle vyprášil betony Bartošáka, Vyrůbalík střílel jen do chráničů vítkovického obránce.

02:38
    Olomouc si zahraje přesilovku. Na dvě minuty byl vyloučen Klok (VIT) za sekání.

02:45
    Vítkovice se hned v úvodu osvobozují.

03:14
    Olomouci se nedaří usadit se v útočném pásmu. Jaroměřský musí začít za vlastní brankou.

03:44
    Jaroměřský střílel od modré, ale netrefil branku. Poté se domácí provinili vysokou holí a jsou vykázáni z útočného pásma.

04:00
    Laš tvrdě střílel od modré čáry a Knotek zkoušel tečovat. Bartošák netušil, kde má puk, ale Strapáč se nestihl k volnému kotouči dostat včas.

04:38
    Hosté hrají v plném počtu.

04:52
    Strapáč našel jen připravenou vyrážečku Bartošáka.

05:14
    Vítkovice jsou na puku a uklidňují hru za svou brankou.

05:30
    Rozehrávku zachytil ve středním pásmu Ostřížek a dokázal se natlačit před brankáře Vítkovic, překonat ho ale nezvládl.

05:45
    Vítkovická rozehrávka končí na holích domácích.

06:12
    Jaroměřského střela se otřela o hůl jednoho z obránců a končí vysoko v ochranné síti.

06:35
    Vítkovice pronikly do útočného pásma, ale puk vzápětí ztratily.

06:47
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Z protiútoku utekl obráncům hostů JAKUB HERMAN a přesnou střelou posílá domácí do vedení! Asistence: Fořt, Burian.
    06:47 Jakub HERMAN - 1:0
    Zdroj: Hokejka TV

07:27
    Knotek se také dostal sám před Bartošáka, ale puk mu vypíchli obránci. Nechybělo mnoho a poslali jej do vlastní sítě.

07:52
    Útočnou akci Vítkovic zastavuje ofsajd.

07:55
    Z dálky to zkusil Kovář, Konrád jeho střelu vyrazil hokejkou.

08:08
    Olomoucká rozehrávka končí zakázaným uvolněním.

08:20
    Květoň protečoval do útočného pásma a sám si puk dojel.

08:29
    Vzápětí šel Eberle do protiútoku, ale Bartošák jeho střelu kryje.

08:33
    Po buly to zkusil Vyrůbalík, ale ani on nedokázal vítkovického brankáře překonat.

08:40
    Za brankou se puku zmocnil Skladaný, který zkusil najít před branku sjíždějícího Ráce, hosté ale puk vypíchli.

09:36
    Vítkovice nahodily puk do útočného pásma a dokázaly se jej zmocnit. Olomouc se dokázala osvobodit jen za cenu zakázaného uvolnění.

10:03
    Burian zachytil puk na modré a zkusil vystřelit. Před bránou navíc tečoval Herman, ale branka nepadla.

10:37
    Do útočného pásma vyrazil Hudeček.

10:57
    Knotek přenechal Jaroměřskému, jeho střela ale až na branku neprošla.

11:32
    Po střetu se Škůrkem zůstává za brankou domácích ležet Olesz. Nakonec se ale zvedá a míří na střídačku.

12:08
    Holec zachytil puk u mantinelu a Ostřížek s Eberlem si dokázali vytvořit trochu prostoru. Ke střele se ale nedostali a do útoku se vrhli hosté.

12:12
    Houdek s Mataiem zahajují další ofenzivu Olomouce.

12:25
    Do útočného pásma nabruslil Rác, ale jeho bekhendový pokus se s úspěchem neshledal.

13:03
    Mikúš servíroval puk před branku Skladanému, ten ale puk netrefil ideálně a ten končí v rohu.

13:10
    Střela Jaroměřského byla tečovaná před brankou Bartošáka, ale zamířila mimo.

13:20
    Hra přerušena kvůli přihrávce rukou jednoho z domácích hráčů.

13:39
    Fořt našel dobře rozjetého Buriana, ale Herman byl o krok rychlejší a akci zastavuje ofsajd.

13:44
    Škůrek nahodil od červené a Bartošák musel zasahovat vyrážečkou.

14:00
    Přesilovku si zahrají také Vítkovice. Na trestnou lavici míří Martin Vyrůbalík (OLO) za nedovolené bránění.

14:15
    Stastny zkoušel tečovat před brankou střílenou nahrávku, ale nemířil přesně.

14:35
    Eberle vyváží puk do útočného pásma a šetří čas.

15:10
    Szturc zaváží puk a Vítkovice začínají kombinovat.

15:25
    Do protiútoku šel Skladaný, ale jeho střela minula tři tyče.

16:00
    Domácí jsou v plném počtu.

16:42
    Vyrůbalík zachytil puk až za modrou a musí čekat až mu spoluhráči vyklidí pásmo.

16:56
    Bartošák kryje další střelu domácích a vhazuje se po jeho levici.

17:08
    Eberle s Ostřížkem bojují o puk za brankou Bartošáka.

17:22
    Dopředu jde ale Vandas.

17:33
    Vandas ztrácí puk, ale Olomouc rozehrává nepřesně a puk končí na zakázaném uvolnění.

18:03
    Olesz střílel od modré a Konrád si nebyl jistý, kde má puk. Ten byl ale v bezpečí pod jeho betony.

18:34
    Na druhé straně zahrozil Houdek a Bartošák se musel hodně ohánět vyrážečkou, aby udržel skóre nezměněné.

18:55
    Protiútok Vítkovicím nevyšel, ale po další nepřesné rozehrávce domácích se hra vrací před Konráda.

19:02
    Houdek vybojoval puk pro Hermana a ten nahazuje do útočného pásma.

19:15
    Ve zbytku třetiny mají Vítkovice ještě jednu početní výhodu. Dvěma minutami potrestán Škůrek (OLO) za podražení.

19:26
    Vítkovice se samy vyhánějí z útočného pásma.

19:42
    Olomouc vyhazuje až za Bartošáka.

19:55
    Po zásahu Konráda končí Oleszova střela vysoko v ochranné síti.

19:59
    Ostřížek si buly pohlídal a odehrál puk za bránu.

20:00
    Na začátku druhé třetiny se síly vyrovnají. Vysokou holí se provinil Roman (VIT).

20:00

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

Do utkání vstoupili mnohem lépe domácí, kteří od začátku bruslili rychleji a dostávali se k nebezpečnějším střelám než hosté. Ve čtvrté minutě z toho mohli těžit, když zůstal puk ležet před odkrytou brankou, ale než se k němu dostal Strapáč, vítkovičtí obránci jej odehráli do bezpečí. Z branky se tak Kohouti radovali až v sedmé minutě, když unikl Jakub Herman. Ve zbytku třetiny Vítkovice přidaly na obrátkách a hra se vyrovnala. Nedokázali však využít ani jednu z nabídnutých přesilovek, tu druhou zahodili, když se vysokou holí provinil Ondřej Roman. Třetí třetina tak začne ve čtyřech hráčích na obou stranách.

Další třetina začne přibližně v 18:54.

Rozhodčí i hráči jsou na ledě, druhá třetina co nevidět začne.

20:01

20:15
    Knotek ujel všem hráčům, ale puk si hodil příliš daleko a na bekhend nedokázal puk dostat mezi betony Bartošáka.

20:48
    Laš bojuje o puk v útočném pásmu, ale ztrácí ho.

21:00
    Stastny hledal před bránou Olesze, ale puk projel neškodně brankovištěm.

21:09
    Konrád zasahuje i proti další střele a hra je přerušena.

21:15
    Domácí jsou v plném počtu a jdou dopředu.

21:32
    Sedlák vyhazuje přes všechny čáry.

21:49
    Eberle nabil Ostřížkovi, ten ale nezpracoval.

22:27
    Sztruc zavezl puk do útočného pásma, ale jeden z jeho spoluhráčů byl rychlejší a píská se tedy postavení mimo hru.

22:38
    Mikúš protečoval puk do útočného pásma, kde se ho vzápětí zmocnil Skladaný.

22:44
    Mikúš našel před brankou volného Skladaného, tomu ale střela nesedla ideálně a puk končí u Bartošáka.

22:55
    Vítkovice si zahrají přesilovku. Vyloučen Herman (OLO) za nedovolené bránění.

23:20
    Vítkovice zamkli Olomouc v jejím pásmu, střela Kloka ale končí mimo.

23:43
    Před brankou se ke střele dostával Stastny, ale Konrád po puku skočil a schoval ho pod lapačkou.

24:08
    Vítkovice se drží v útočném pásmu, ale zatím bez střel.

24:20
    Ostřížek se zmocnil puku a vyvezl ho až k útočné modré čáře.

24:49
    Vítkovice marně hledají pásmu přes vlastní modrou čáru.

25:12
    Puk teď skončil v síti Vítkovic, rozhodčí jde ale volat. Mikúš máchal hokejkou dost vysoko, nehledě na to, že Skladaný se puk snažil zahrát rukavicí.

25:12
    A rozhodčí branku neuznal.

25:25
    Vyrůbalíkova střela končí mimo tři tyče.

25:39
    Vítkovice právě vstřelily branku!
    A je vyrovnáno! Vítkovice předvedly skvělý tah na bránu a hned tři hráči se snažili dorážet a nakonec se to podařilo DAVIDU KVĚTOŇOVI. Bez asistence.
    25:39 Patrik ZDRÁHAL - 1:1

26:18
    Knotek se zmocnil puku v útočném pásmu.

26:30
    Ondrušek střílel od modré, ale puk se zastavil na jeho spoluhráči clonícím před brankou.

26:40
    Kolem Bartošáka klouzal volný puk a ten jej raději skrývá pod lapačkou.

27:00
    Skladaný ztrácí puk ve středním pásmu, ale ještě o něj bojuje Rác.

27:36
    Po tvrdém střetu u mantinelu chvíli zůstal ležet Sedlák, ale bez pomoci vstává a míří na střídačku.

28:07
    Bude se vylučovat na straně Vítkovic. Dvě minuty za podražení byl vyloučen Roman (VIT).

28:20
    Vítkovice dostávají puk aspoň do středního pásma.

28:37
    Proti střele Knotka Bartošák uspěl a hra je přerušena.

28:51
    Po dvou hráčích na obou stranách promáchlo volný puk před Bartošákem, nakonec ale Vítkovice vyhazují.

29:25
    Strapáč pálil z levé strany, mezeru mezi betony ale nenašel.

29:56
    Eberle zkoušel tečovat Houdkovu nahrávku před Bartošákem, našel jen jeho beton.

30:27
    Pěknou střelou od modré prověřil Konrádův pravý beton Olesz.

30:29
    K odraženému puku se dostal LUKÁŠ KLOK a poslal ho na bránu. Nenápadná střela skončila až za Konrádovými zády. Asistence: Olesz.
    30:29 Lukáš KLOK - 1:2

30:52
    Konrád si připisuje další pěkný zákrok proti střele Výtiska.

30:52
    Hra se přitvrzuje. Po zákroku jednoho z vítkovických hráčů si sudí volají oba kapitány, ale tresty neudělují.

31:05
    Zdráhal nahazuje do útočného pásma.

31:40
    Ondrušek zahajuje rozehrávku Olomouce.

31:57
    Olomoučtí hráči nevyklidili pásmo dost rychle a hra je přerušena pro postavení mimo hru.

32:10
    Vítkovice čekají za svou bránou a hledají kudy vést další útočnou akci.

32:20
    Jejich nepřesná rozehrávka ale končí zakázaným uvolněním.

32:35
    Matai zaváží puk do pásma Vítkovic.

32:50
    Houdek ještě udržel puk před modrou čárou, ale vzápětí ho přece jen ztrácí.

33:50
    Holec, Rác a Ondrušek si vyměnili několik přesných nahrávek z jedné strany kluziště na druhou, ale poslední nahrávka letěla kousek nad ledem a Mikúš ji nedokázal nasměrovat do branky.

34:18
    Poté co puk skončil v ochranné síti se bude vhazovat ve středním pásmu.

34:32
    Vandas zachytil rozehrávku Olomouce a mohl jít do přečíslení dva na jednoho, domácí obránci ale celou situaci dobruslili a Vítkovice se nedostaly k zakončení.

35:18
    Olomouc zahajuje další útok.

35:28
    Akci zastavuje na modré čáře ofsajd.

35:55
    Knotek našel před brankou volného Strapáče, nakonec si nebezpečný střelecký pokus přisal každý z útočníků první formace, ale ani jeden Bartošáka nedokázal překonat.

36:38
    Holec střílel z otočky, Bartošák ale včas sklapl betony.

37:00
    Eberle protečoval do útočného pásma a jde za pukem.

37:10
    Od modré střílel Holec, ale puk skončil na Eberleho chráničích.

37:23
    Na druhé straně musel mrštnost své lapačky předvést Konrád.

37:40
    Vítkovice zahajují akci za vlastní brankou.

37:58
    V útočném pásmu puk ztrácejí a dopředu jde Olomouc.

38:08
    Dva na jednoho unikali Mikúš s Rácem, ale vracející se vítkovický obránce jejich nahrávku zastavil.

38:45
    Matai od modré nestřílel přesně.

38:56
    Tentokrát už vítkovický hráč trestu neunikl. Dvě minuty za podražení dostal Szturc (VIT).

39:12
    Vyrůbalík si sjel mezi kruhy a Bartošák musel předvést pohotový beton.

39:32
    Vyhrocené utkání se stupňuje. Do pěstní výměny názorů se teď pustila hned šestice hráčů.

39:32
    Za pěstní souboj na trestnou lavici odcházejí Květoň (VIT) a Strapáč (OLO), oba na čtyři minuty. Domácí hráč ale navíc dostal ještě trest na pět minut a do konce utkání za faul na Výtiska, který bitce předcházel.

40:00

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

Také druhou třetinu začali lépe domácí a brzy zahrozili nadějnou šancí Mikúš se Skladaným. Tatáž útočná formace dosáhla branky v 26. minutě, ale stalo se tak neregulérním způsobem a po poradě s videorozhodčím sudí branku neuznali. Naopak jen o pár vteřin později udeřily Vítkovice, konkrétně David Květoň, který prokázal skvělý přehled před brankou. O pět minut později navíc nenápadnou střelou zvýšil Lukáš Klok. V závěru třetiny Strapáč tvrdě dohrál Výtiska u mantinelu, což následně vyvolalo divokou šarvátku mezi hráči. Strapáč byl odeslán do šaten.

Další třetina začne přibližně v 19:54.

Přestávkový program je u konce, hráči i rozhodčí pomalu nastupují na led.

Třetí třetina co nevidět začne.

40:01

40:20
    Laš s Knotkem se probojovali až do útočného pásma.

40:39
    Na trestnou lavici míří za podražení domácí hráč Jan Knotek, Vítkovice si zahrají v početní převaze.

41:44
    Domácí celek však zatím celkem pozorně brání.

44:21
    A hostující celek odskakuje na rozdíl dvou branek. Jan Výtisk vypálil od modré čáry, přičemž PETR KOLOUCH puk tečoval a usměrnil za záda Konráda, a vyčaroval tak úsměv na tváři vítkovických příznivců! Asistence: Jan Výtisk.
    Petr KOLOUCH - 1:3

45:32
    Olomouc by ráda stav zápasu vyrovnala, ale její útočné snažení je zatím v tuto chvíli bezvýsledné.

46:12
    Na ledě se začíná přiostřovat, vidíme řadu tvrdých soubojů.

47:04
    Jenže Vítkovice si zahrají další přesilovou hru. Tentokrát na lavici hanby míří Jiří Ondrušek.

47:53
    Hosté doléhají na Konráda, ten zatím odolává a veškeré střelecké pokusy Vítkovic kryje!

49:04
    Olomouc se ubránila a hraje v plném počtu.

49:41
    A máme tu zaděláno na drama! Olomouckým hokejistům se přece jenom podařilo snížit krátce poté, co ubránili početní nevýhodu. JAN JAROMĚŘSKÝ se nejlépe ze všech zorientoval v předbrankovém prostoru a odražený puk zametl do poloprázdné klece a upravuje skóre na 2:3 z pohledu domácího týmu. Asistence: Jakub Herman, Tomáš Fořt.
    Jan JAROMĚŘSKÝ - 2:3

50:21
    Lašova tvrdá dělovka od modré čáry končí v náručí Bartošáka!

54:15
    Olesz sebral domácím kotouč ve vlastním pásmu a poté ho vyhazuje do středního pásma.

54:53
    Domácí hokejisté si zahrají přesilovou hru. Za podražení už sedí na trestné lavici Kovář. Budou to nyní krušné chvilky před vítkovickou brankou.

55:10
    Domácí se uhnízdili v pásmu Vítkovic, ale nic nestačili předvést. Hosté se dostali ke kotouči, který vyhazují do bezpečí, tedy až před brankáře Konráda.

55:44
    Olomoučtí se opět ocitli v teritoriu Vítkovic, jenže hosté znovu zapracovali v obraně na jedničku a kotouč tak letí opět až před Konráda.

56:26
    Trma vrma před vítkovickou brankou, ale Vyrůbalík se nestihl včas zorientovat a obrovská šance Olomouce tak záhy skončila.

56:53
    Kovář skáče na led a Vítkovice jsou tak v plném počtu.

57:16
    Na druhé straně se do střeleckého pokusu dostali vítkovičtí hokejisté, ale jejich střela skončila pouze vedle Konrádovy svatyně.

58:00
    Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.

58:27
    Jan Jaroměřský podržel kotouč za vlastní brankou a až nyní ho vyváží do útočného pásma. Dá se očekávat, že domácí odvolají svého brankáře.

58:30
    Konrád je na střídačce a domácí hokejisté to zkouší se šesti bruslaři v poli.

59:23
    Bartošák nyní podržel vedení svého celku, když při velkém tlaku Olomouce podržel kotouč pod svojí lapačkou. Hra je přerušena a po oddechovém čase Olomouce se bude vhazovat po jeho pravé ruce.

59:40
    Po šanci Olomouce před brankou Bartošáka se hosté dokázali ubránit a poté vyhodili kotouč do středního pásma. Ten si dojel ROSTISLAV OLESZ, jenž si ještě nabruslil do útočného pásma a z levého kruhu bez větších problémů poslal puk do opuštěné domácí klece – 2:4. Je rozhodnuto. Asistence: Yan Stastny.
    59:40 Rostislav OLESZ - 2:4

59:50
    Kotouč mají na svých holích hosté a už se nikam neženou. Zápas tak pomalu ale jistě spěje do svého úplného konce.

Je dobojováno. Hosté nakonec přečkali závěrečný tlak domácího celku, který se pokusil o hru v powerplay, ale nakonec se dostali k puku, který poté Rostislav Olesz dopravil do prázdné domácí branky. Domácí ale nebyli daleko od vyrovnání, nicméně hosté své těsné vedení ubránili a Oleszův gól byl už jenom třešničkou na dortu. Víktovičtí si tak z ledu Olomouce odvážejí všechny tři body.

Střely na branku: 38 – 22

Toto utkání sledovalo 4 934 diváků.

To je pro tuto chvíli ode mne vše. Přeji hezký zbytek pátečního večera a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit na shledanou. (20:40:20)

Vendula Zdražilová

Martin Vavruša

Branky a nahrávky: 7. Herman (Fořt, Burian), 50. Jaroměřský (Herman, Fořt) – 26. D. Květoň, 31. Klok (Olesz), 45. Kolouch (Výtisk), 60. Olesz (Stastny)

Rozhodčí: Hradil, Úlehla – Barvíř, Blümel