Lipt. Mikuláš – Košice 3:1 (kon.) | Banská Bystrica – Poprad 3:0 (kon.) | Martin – Zvolen 7:2 (kon.)
Trenčín – Žilina 1:4 (kon.) | Nové Zámky – Nitra 3:4 (2:3 po s.n.)
HK 32 Liptovský Mikuláš
3:1 (1:0, 2:1, 0:0)
HC Košice
sk Pátek 14.10.2016, 17:00 • ZŠ Liptovský Mikuláš • Tipos Extraliga (SR) • 12. kolo

Diváci v Liptovskom Mikuláši oslavujú na zaplnenom štadióne, keď sa ich tímu podarilo zvíťaziť na lídrom tabuľky z Košíc 3:1 po góloch Sukeľa, Lištiaka, a Laca. V druhej tretine znižoval za HC Košice v 32. minúte Bartánus. Po nečakanom výsledku si tak Liptáci do tabuľky Tipsport ligy pripisujú plný bodový zisk. (19:21:48)

59:27
    Oba tímy už čakajú na koniec zápasu a nikam sa netlačia.

58:48
    Domáci majú puk na hokejkách a prihrávajú si v strednom pásme.

58:11
    Kabáč bol v protiútoku a obtočil sa okolo Kopřivovej brány. Jeho zakončenie ale brankár vyrazil a hostia sa dostali k puku.

57:47
    Hostia v plnom počte.

57:20
    Liptáci kombinujú v útočnom pásme, ale k strele sa zatiaľ neodhodlali.

56:06
    Po nepresnej prihrávke a zakázanom uvoľnení sa vhadzuje v obrannom pásme domácich, ktorí okamžite vyrazili do útočného pásma.

55:46
    Vylúčenie v tíme HC Košice (Vašíček – 2 min., sekanie).

55:38
    Rudolf Huna vybojoval puk v útočnom pásme a zostal sám zoči-voči brankárovi, no neuspel. Ešte sa snažil obtočiť okolo bránky, ale stratil puk.

55:00
    Liptáci napádajú rozohrávku hostí a tí sa nevedia dostať z obranného pásma.

54:10
    Domáci teraz nedajú Košiciam dýchať a neustále ich ohrozujú.

53:16
    Ďalšia obrovská šanca domácich. Stehlík sa zo stredného pásma dostal až pred brankára Kopřivu, proti ktorému ale 1 na 1 neuspel.

52:35
    Perfektná práca Kabáča za bránkou hostí. Vybojoval puk a prihral pred bránku osamotenému Rudolfovi Hunovi, ktorý mal na zakončenie čas, ale jeho strela trafila len brankára.

51:40
    Stehlík od modrej čiary vystrelil, puk tečoval Kabáč, brankára ale neprekonal.

51:30

51:00
    Vhadzuje sa v strednom pásme. Liptáci majú výhodu presilovej hry ešte 30 sekúnd.

50:21
    Richard Huna vystrelil od modrej čiary. Kopřiva puk vyráža a hostia vyhadzujú puk.