Sokolov – Olomouc 1:2 (kon.) | Frýdek-Místek – Třinec 4:1 (kon.) | Prostějov – Pardubice 3:0 (kon.)
Vlašim – Č. Budějovice 2:1 (kon.) | Ostrava – Žižkov 1:0 (kon.) | Opava – Táborsko 5:0 (kon.)
FK Baník Sokolov
1:2 (1:2)
SK Sigma Olomouc
Sobota 15.10.2016, 10:15 • Stadion FK Baník Sokolov • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 11. kolo

Ve druhém poločase jsme žádný gól neviděli, Baník poprvé v sezóně doma prohrál, vedoucí tým soutěže potvrdil svou pozici a připisuje si osmou výhru v řadě. Dalo by se říci, že jsme viděli remízový zápas, žádný z týmů nebyl výrazně lepší a nevypracoval si žídné vyloženější šance. To je ze západu Čech vše, hezký víkend. (12:08:20)

90+2

90
    Hlavní sudí nastaví utkání o dvě minuty.

90
    Střídání v týmu SK Sigma Olomouc: ze hřiště odchází Tomáš Zahradníček, přichází Martin Hála.

89
    Falta nastřelil Průchu a bude z toho další roh pro hosty.

87
    Standardku Baníku hosté ubránili, Průchův centr lapil Buchta, na opačné straně včas odkopl Belaň před Chorým.

87
    Střídání v týmu FK Baník Sokolov: ze hřiště odchází Jakub Dvořák II., přichází Jan Kosak.

86
    S rohovým kopem si domácí poradili a snaží se přenést hru na polovinu Sigmy.

85
    Čihák zastavil Zahradníčka jen za cenu rohového kopu ve prospěch Sigmy.

85
    Hanáci hrají přesně to, co potřebují. Drží balón celkem bez problémů daleko od své brány.

83
    Za loket do tváře Chorého vidí žlutou i domácí Kodr.

82
    Olomoučtí rozehráli standardku znovu skvěle, Zahradníčkův centr doletěl na hlavu Habusty, který míč poslal přesně k tyči, ale sudí Franěk píská ofsajd!

81
    Deset minut před koncem domácí svého protivníka zatlačili, ale Sigma brání naprosto bezchybně.

79
    Nejvyšší návštěva v sezóně. Dnešní zápas sleduje v ochozech 1050 diváků.

77
    Kodr obehrál s velkou porcí štěstí několik protihráčů, poslal dobrý centr před bránu, ale Glaserovi se střela vůbec nepodařila.

75
    Střílený centr na přední tyč neměl šanci uspět, hra se přesouvá do středu hřiště.

75
    Střídání v týmu FK Baník Sokolov: ze hřiště odchází Jurij Medvěděv, přichází Marek Kodr.