Leganés – Sevilla 2:3 (kon.) | Barcelona – La Coruňa 4:0 (kon.) | Atlético – Granada 7:1 (kon.)
Real Betis – Real Madrid 1:6 (kon.)
CD Leganés
2:3 (0:1)
Sevilla FC
Sobota 15.10.2016, 13:00 • Estadio Municipal de Butarque, Leganés • Španělská LaLiga • 8. kolo

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezkou sobotu a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (14:59:52)

Utkání sledovalo 10 922 diváků.

Držení míče: 40 % : 60 %.
    Střely na branku: 6:4. Střely mimo: 6:0. Rohy: 5:2. Ofsajdy: 2:5. Fauly: 17:20.

Utkání je u konce a po velice dramatickém průběhu se z výhry raduje hostující Sevilla. Ta po gólu Samira Nasriho vedla v 58. minutě 2:0, ale mezi 67. a 69. minutou přišly dva údery domácích a David Timor s Alexandrem Szymanowskim vyrovnali na 2:2. Poslední slovo si však v 85. minutě vzal střídající Pablo Sarabia a krásnou střelou zařídil svému týmu výhru 3:2. Sevilla tak ukončila dlouhé čekání na tři body z venkovního hřiště, naposledy se tak totiž stalo v květnu loňského roku v Málaze. Hosté se po této výhře dostali na první místo neúplné tabulky se ziskem 17 bodů, Leganés je na 11. místě s 10 body.

90+4

90+3
    Ibañez přišel o míč při pokusu o kličku a dopředu jdou hosté.

90+2
    Domácí pospíchají do útoku, chtějí urvat alespoň bod. Obrana Sevilly je ale perfektně zorganizovaná a drží.

90+1
    Odražený míč se dostal k Timorovi, ten si jej zpracoval na prsa, pustil na nohu, ale výsledný pokus poslal vysoko nad.

90
    Budou se nastavovat čtyři minuty.

89
    Po faulu Díaze na Vitola budou hosté rozehrávat přímý kop. Dá se očekávat postupná akce.

88
    Hosté vhazují, samozřejmě nikam zvlášť nepospíchají.

87
    Sevilla teď drží míč na kopačkách a chce celé dění na trávníku uklidnit.

86
    Žlutou kartou byl potrestán domácí David Timor.
    85. Pablo SARABIA - 2:3

85
    Sevilla právě vstřelila branku!
    Hosté opět vedou. Po nenápadné akci na levé straně přiklepl Vietto na PABLA SARABIU a ten vyslal naprosto skvostnou křížnou střelu. Serantes dělal co mohl, ale na výborně umístěnou ránu nedosáhl.

84
    Sevilla drží míč a postupně kombinuje.

83
    Na druhé straně rozehráli hosté roh, centr ale nedošel zakončení, Leganés jde do rychlého kontru.

82
    Domácí si žádali za zákrok v pokutovém území penaltu, Parejův zákrok byl ale vyhodnocen jako povolený.

Aleš Pur

Branky: 67. Timor, 69. Szymanowski (R. Pérez) – 25. F. Vázquez (Vietto), 58. Nasri, 85. Sarabia (Vietto)

Karty:   45. Gabriel (LGS), 86. Timor (LGS) – 34. F. Vázquez (SEV), 38. Vietto (SEV), 45. Vitolo (SEV), 81. Nasri (SEV), 81. Iborra (SEV)

CD Leganés: Serantes – Díaz, Medjani, Mantovani (C), Rico – R. Pérez, Timor – Omar (78. Machís), Gabriel (67. R. Ibáñez), Szymanowski – Luciano (55. M. Koné).
    Náhradníci: Brignoli – Bustinza, Machís, M. Koné, R. Ibáñez, Insua, Sastre.

Sevilla FC: S. Rico – Mariano, Pareja, N'Zonzi, Escudero – Nasri, Iborra (C) (81. Ganso), F. Vázquez (65. Mercado) – Vitolo, Vietto, Ben Yedder (72. Sarabia).
    Náhradníci: Soria – Kranevitter, Kolodziejczak, Correa, Sarabia, Ganso, Mercado.

Rozhodčí: Daniel Ocón – Iñigo Prieto, David Canales

Diváci: 10 922